mgr Wiśniewski Michał

5.00 / 1 opinii
Psycholog dla Ciebie sp. z o.o.
Umów wizytę

O mnie

Jestem psychologiem, seksuologiem oraz psychoterapeutą w trakcie szkolenia w nurcie psychodynamiczno-integracyjnym. Prowadzę konsultacje psychologiczne i seksuologiczne oraz psychoterapię, zarówno w stacjonarnie w gabinecie, jak również w formie online. Na co dzień pracuję z osobami doświadczającymi różnych trudności... psychologicznych, np. odczuwających wzmożony lęk, doświadczających stanów obniżonego nastroju lub cierpiących z powodu poczucia niskiej wartości. Pomagam osobom doświadczających m.in. zaburzeń nerwicowych i lękowych, zaburzeń nastroju oraz zaburzeń osobowości.

Prowadząc terapię seksuologiczną oferuję pomoc osobom doświadczającym problemów w obszarze zdrowia seksualnego, takich jak dysfunkcje seksualne (np. zaburzenia erekcji i wytrysku, bolesność podczas stosunku), trudności w relacjach interpersonalnych i brak satysfakcji w funkcjonowaniu seksualnym, a także odczuwających dyskomfort lub niepewność w związku ze swoją orientacją i tożsamością seksualną.

Doświadczenie zawodowe zdobywałem m.in. Mokotowskim Centrum Zdrowia Psychicznego I Kliniki PsychiatrycznejInstytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, gdzie prowadziłem diagnozę psychologiczną (głównie diagnozę osobowości), konsultacje i poradnictwo psychologiczne oraz terapię indywidualną, w Klinice Rehabilitacji Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii oraz Poradni Seksuologicznej i Patologi Współżycia Szpitala Nowowiejskiego w Warszawie.

Swoją pracę poddaję systematycznej superwizji. Uczestniczę także w szkoleniach i kursach z zakresu psychologii oraz seksuologii, dzięki czemu staram się pogłębiać swoje umiejętności. Oprócz pracy klinicznej pracuję naukowo biorąc udział w badaniach i konferencjach. Aktualnie przygotowuję rozprawę doktorską.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Stylu Życia.
więcej

Wykształcenie

Magister psychologii o specjalności w zakresie psychologii klinicznej - Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego - studia z seksuologii klinicznej. Aktualnie w trakcie studiów podyplomowych w zakresie psychoterapii w Katedrze Psychoterapii Collegium Medicum i MCKP Uniwersytetu Jagiellońskiego akredytowanych przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. W latach 2019-2020 doktorant w Instytucie Psychologii APS, aktualnie przygotowuje rozprawę doktorską.

Języki

Polski

Leczone schorzenia

więcej

Adres

ul. Żurawia 43/405, Warszawa
Psycholog dla Ciebie sp. z o.o.
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę
więcej

Usługi

Konsultacja psychologiczna online
50 min · 170 zł
Wizyta odbywa się w formie wideorozmowy - potrzebna jest kamera internetowa oraz mikrofon
Konsultacja seksuologiczna
50 min · 170 zł
Konsultacja seksuologiczna online
50 min · 170 zł
Wizyta odbywa się w formie wideorozmowy - potrzebna jest kamera internetowa oraz mikrofon
Psychoterapia indywidualna
50 min · 170 zł
Psychoterapia indywidualna online
50 min · 170 zł
Wizyta odbywa się w formie wideorozmowy - potrzebna jest kamera internetowa oraz mikrofon

Opinie pacjentów

5,0

Bardzo polecam Pana Michała. Na wizycie poczułam, że w końcu ktoś mnie rozumie i nie jestem sama. Panie Michale, bardzo dziękuję!

Pytania do lekarza
1 odpowiedź
Początki nerwicy? Czy psychoterapia online pomoże?
Witam. Mam na imię Łukasz i mam 37 lat. Parę dni temu doświadczyłem strasznego uczucia strachu, spociły mi się ręce, było mi na zmianę ciepło i zimno, zaschło mi w ustach. Takie uczucie paniki i strachu...
Szanowny Panie, Opisywane przez Pana objawy, takie jak niepokój, uczucie paniki oraz lęk lub strach rzeczywiście mogą występować w przebiegu zaburzeń nerwicowych. Jednak na podstawie jednego epizodu, który u Pana wystąpił, nie można stwierdzić, czy faktycznie doświadcza Pan takich trudności. Warto byłoby natomiast zastanowić się z jakiego powodu się one pojawiły, co mogło je spowodować, np. czy w ostatnim czasie doświadczał Pan stresu lub innych trudności życiowych. W sytuacji, kiedy podobne trudności będą się powtarzać, dobrym pomysłem wydaje się być konsultacja z psychoterapeutą, który wspólnie z Panem zastanowi się nad możliwymi przyczynami Pana problemów oraz rozważy możliwe metody radzenia sobie z nimi, ewentualnie omówi potrzebę podjęcia psychoterapii. Odnosząc się do kwestii czy konsultacja online jest dobrym rozwiązaniem, w ostatnim czasie pojawiają się opracowania naukowe potwierdzające podobną skuteczność oddziaływań psychoterapeutycznych w formie online do psychoterapii prowadzonej w tradycyjnej formie. Gdyby miał Pan jakiekolwiek pytania, zapraszam do kontaktu. Michał Wiśniewski - psycholog, seksuolog, psychoterapeuta

Ten specjalista nie ma włączonej rejestracji on-line.

Zapytaj o wolny termin
Strona WWW placówki medycznej: Psycholog dla Ciebie sp. z o.o.   Warszawa, Żurawia 43 / 8 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik