lekarz Cyganok Mikołaj

5.00 / 14 opinii
Umów wizytę

O mnie

Drodzy rodzice, Jak wielu z Was wie, od kilku lat jestem lekarzem na Oddziale Pediatrycznym w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Lesznie, a opieka nad Waszymi dziećmi w tym czasie była dla mnie zaszczytem i przywilejem. Teraz z radością ogłaszam, że niedawno otworzyłem prywatny gabinet lekarski. Moja prywatna praktyka... pozwala mi zapewnić jeszcze bardziej spersonalizowaną i kompleksową opiekę nad Państwa dziećmi, z naciskiem na profilaktykę, zdrowie i edukację. Wierzę w przyjęcie holistycznego podejścia do opieki pediatrycznej, co oznacza zajęcie się nie tylko zdrowiem fizycznym dziecka, ale także uwzględniając jego potrzeby emocjonalne, rozwojowe i społeczne.

W ramach wizyt w moim prywatnym gabinecie mogą Państwo oczekiwać równie wysokiej jakości opieki, z jaką niekótrzy z Was zetknęli się już wcześniej w konktacie ze mną na Oddziale Pediatrycznym, w ramach Nocnej i Świątecznej Opieki Lekarskiej "Wieczorynka" oraz w gabinetach przychodni na terenie naszego miasta.

Teraz mogę zaproponować to wszystko wzbogacone dodatkową korzyścią pod postacią jeszcze bardziej zindywidualizowanego podejścia w kameralnej atmosferze. Dzięki oddaniu i ścisłej współpracy z Tobą i Twoją rodziną, mogę zapewnić najlepszą możliwą opiekę Twojemu dziecku oraz pomóc Ci stawić czoła wyzwaniom i radościom rodzicielstwa.

Z wyrazami szacunku, Mikołaj Cyganok
więcej

Wykształcenie

wyższe lekarskie

Języki

Angielski, Polski, Rosyjski, Ukraiński

Adres

ul. Jana Kiepury 10, Leszno
Budynek Centrum Medycznego MEDEOR, wejście B
powiększ mapę
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

Porada lekarska
20 min · 200 zł
Wizyta odbywa się w prywatnym gabinecie

Opinie pacjentów

5,0

Bardzo miły Pan Doktor, ma super podejście do dzieci, a badanie zostało przeprowadzone dokładnie. Do tego wszystkie informacje dotyczące podawania leków i co dziecku dolega zostały rozpisane na kartce.

5,0

Profesjonalizm. Zaangażowanie. Konkretna diagnoza i działanie.

5,0

Nie była z dzieckiem u lepszego pediatry. Fakt, że speawdzil jego węzły, brzuszek, siusiaczka, główkę to pewnie powinien być standard, a mi zdarzyło się pierwszy raz. Super podejście do dzieci. Synek ani przez chwilę nie zapłakał i pięknie współpracował.

5,0

Bardzo miły lekarz, poświęca dużo czasu na zbadanie dziecka i zdiagnozowanie. Polecam!

więcej
Strona WWW placówki medycznej: Mikołaj Cyganok   Leszno, ul. Jana Kiepury 10 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

HaloDoctor nie jest placówką medyczną i nie świadczy usług medycznych.
Nasza platforma telemedyczna służy do łączenia lekarzy z pacjentami i umożliwiania im świadczenia usług medycznych.