O mnie

Jestem fizjoterapeutką, terapeutką uroginekologiczną i manualną. W 2002 ukończyłam Akademię Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego w Poznaniu z tytułem magistra fizjoterapii. Od tego czasu zdobywam praktykę pracując w zawodzie i poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach.

Pracuję z pacjentami z dysfunkcjami i bólami narządu ruchu, które najczęściej związane są z napięciem, przeciążeniem, urazem lub czynnikiem emocjonalnym. Drugą grupą pacjentek, które mogą uzyskać moją pomoc są kobiety z problemami uroginekologicznymi (m.i.: fizjoterapeutyczna opieka ciążowa i okołoporodowa, nietrzymanie moczu, obniżenie narządów).


W trakcie terapii moich pacjentów istotna jest dla mnie dokładna diagnoza, skuteczne leczenie ale również odnalezienie przyczyny problemu i zapobieganie nawrotom. To podejście umożliwia uzyskanie maksymalnie efektywnej terapii.

Ukończone kursy i szkolenia:

- Fizjoterapia w nietrzymaniu moczu i stolca oraz w obniżeniu narządów miednicy mniejszej - zakończone egzaminem uwierzytelniającym
- Szkolenie podyplomowe koncepcji Medycyny Ortopedycznej wg dr James’a Cyriax’a (sześć modułów) - zakończone egzaminem uwierzytelniającym
- Kurs MDT McKenziego cześć A,B,C,D - zakończony egzaminem uwierzytelniającym
- Funkcjonalna Terapia Manualna – cykl 5 szkoleń organizowany przez Centrum Fizjoterapii „Oldmed”
- PNF kurs podstawowy
- Kurs stabilizacji moduł I i II
- Suche igłowanie w dysfunkcjach narządu ruchu
- Taśmy mięśniowo – powięziowe w masażu w zespołach bólowych kręgosłupa L-S
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Specjalista nie posiada żadnych opinii

BioStat 2018 Mapa strony