mgr. Łopatowska Monika

Centrum Odkrycie Anna Małecka
Umów wizytę

O mnie

Jestem psychoterapeutą, specjalistą pracy socjalnej i pedagogiem. Prowadzę psychoterapię z osobami dorosłymi przeżywającymi różne trudności emocjonalne, lęki, stany depresyjne, problemy w relacjach z innymi ludźmi, cierpiącymi na niskie poczucie własnej wartości itp. Moja praktyka zawodowa opiera się w dużej mierze ...na pracy z osobami znajdującymi się w kryzysie życiowym, przeżywającymi trudności w nawiązywaniu zadawalających relacji z innymi ludźmi oraz nie radzącymi sobie z własnymi emocjami lub poczuciem niskiej wartości. Prowadziłam warsztaty dla rodziców przeżywających trudności wychowawcze.
Obecnie odbywam staż na Oddziale Dziennym Szpitala im. dr. Józefa Babińskiego w Krakowie.
Moją pracę poddaję regularnej superwizji.
Otwartość na drugiego człowieka oraz chęć pomocy innym jest dla mnie ważną wartością życiową. Każdy człowiek jest odrębnym, indywidualnym bytem wartym szacunku, uwagi i zaciekawienia. Naturalną potrzebą człowieka jest poczucie spokoju i szczęścia, dlatego uważam, że każdy z Nas na to zasługuje i warto o to zawalczyć.
Myślę, że psychoterapia może być drogą do odkrycia przyczyn naszych życiowych trudności
i cierpienia. Jestem też przekonana, że psychoterapia otwiera przed nami nowe możliwości poznania samego siebie oraz odkrycia naszych ukrytych potencjałów i życiowej energii.
więcej

Wykształcenie

Z wykształcenia jestem pedagogiem, specjalistą pracy socjalnej i psychoterapeutą. Wiedzę psychoterapeutyczną zdobywam w ramach 4 letniego Kursu Psychoterapii Psychodynamicznej organizowanego przez Krakowskie Centrum Psychodynamiczne. Szkolenie jest rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamiecznej. Posiadam kwalifikacje uprawniające do prowadzenia zajęć w ramach „Szkoły dla Rodziców”. Uczestniczyłam w wielu szkoleniach dotyczących pracy z osobami doznającymi przemocy domowej.

Języki

Polski

Leczone schorzenia

więcej

Adres

ul. św. Bronisławy 24/4, Kraków
Centrum Odkrycie Anna Małecka
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę
więcej

Usługi

Konsultacja psychologiczna
50 min · 140 zł
psychoterapia dorosłych
50 min · 140 zł
Psychoterapia indywidualna
50 min · 140 zł

Opinie pacjentów

Specjalista nie posiada żadnych opinii

Strona WWW placówki medycznej: Centrum Odkrycie Anna Małecka   Kraków, ul. św. Bronisławy 24/4

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik