dr n. med. Kaczmarek Piotr

5.00 / 3 opinii
REHUP Clinic dr n. med. Piotr Kaczmarek
Umów wizytę

O mnie

Jestem doktorem nauk medycznych, fizjoterapeutą, terapeutą manualnym i trenerem przygotowania motorycznego. Swoją wiedzę zdobywałem na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu a następnie pogłębiałem poprzez aktywne uczestnictwo w licznych kursach, szkoleniach oraz konferencjach naukowych. Specjal...izuję się w rehabilitacji ortopedycznej obejmującej postępowanie przed i pooperacyjne, w urazach sportowych, zespołach bólowych i przeciążeniowych oraz zmianach zwyrodnieniowych. Ponadto jako trener przygotowania motorycznego świadczę usługi w zakresie treningu funkcjonalnego, treningu indywidulnego oraz medycznego treningu terapeutycznego.

W latach 2010 – 2020 pełniłem funkcje starszego fizjoterapeuty oraz koordynatora działań fizjoterapeutycznych w obszarze nauki i szkoleń w klinice Rehasport a od 2020 roku jestem właścicielem i przyjmuje swoich pacjentów w REHUP Clinic.
więcej

Wykształcenie

Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu / Kierunek: Fizjoterapia

Języki

Angielski, Polski

Leczone schorzenia

  • biodro trzaskające
  • blizny
  • ból barku
  • ból biodra
  • ból karku
  • ból kolana
  • ból miednicy
  • ból pachwiny
więcej

Adres

ul. Wojskowa 1/75, Poznań
REHUP Clinic dr n. med. Piotr Kaczmarek
ul. Wojskowa 1/75, Poznań
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę
więcej

Usługi

Instruktaż ćwiczeń
30 min · 90 zł
Celem spotkania jest nauka ćwiczeń do samodzielnego wykonywania w domu. Fizjoterapeuta przeprowadza krótki wywiad i diagnozuje dolegliwości pacjenta, a następnie dobiera optymalny zestaw ćwiczeń dobranych indywidualnie do potrzeb i możliwości pacjenta.
Konsultacja fizjoterapeutyczna
30 min · 100 zł
Celem konsultacji jest zdiagnozowanie problemu zdrowotnego oraz uzgodnienie celu terapii i zaproponowanie planu leczenia dostosowanego indywidualnie do potrzeb pacjenta.
Wizyta rehabilitacyjna kolejna
60 min · 150 zł
W trakcie wizyty fizjoterapeuta każdorazowo przeprowadza krótki wywiad, dopytując o aktualne objawy i ich zmienność w stosunku do poprzedniej wizyty oraz przeprowadza badanie funkcjonalne w celu ustalenia aktualnie utrzymujących się ograniczeń w funkcjonowaniu narządu ruchu. Fizjoterapeuta ocenia także prawidłowość wykonywanych ćwiczeń, koryguje ewentualne błędy i ustala czy w trakcie ich wykonywania nie pojawiały się niepokojące objawy.
Wizyta rehabilitacyjna pierwszorazowa
60 min · 180 zł
Rozpoczyna nowy cykl leczenia danej przypadłości. Składają się na nią przeprowadzenie wywiadu (badanie podmiotowe), badanie funkcjonalne (przedmiotowe), postawienie wstępnej diagnozy oraz przeprowadzenie pierwszej terapii.

Opinie o specjaliście

5,0

Profesjonalnie i sympatycznie, polecam wszystkim którzy nadal zastanawiają się czy warto

5,0

Zajebiscie

5,0

Zajebiście

Strona WWW placówki medycznej: REHUP Clinic dr n. med. Piotr Kaczmarek   Poznań, ul. Wojskowa 1 / 75

Zdalne porady lekarskie
Lekarz online 24h
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie

Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik