O mnie

Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie (obecnie Warszawski Uniwersytet Medyczny). Specjalizację z okulistyki uzyskałem w 1996 roku. Ukończyłem liczne kursy doskonalące potwierdzone certyfikatami. Rokrocznie biorę udział w konferencjach naukowo-szkoleniowych organizowanych przez wiodące kliniki okulistyczne pod patronatem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego.
Poza standardowmi badaniami oka specjalizuję się w diagnostyce i leczeniu chorób siatkówki. (AMD, retinopatia cukrzycowa)
Mój gabinet wyposażony jest w sprzęt najnowszej generacji. Są to m. in,. aparat do Spektralnej Optycznej Koherentnej Tomografii (SOCT) Revo, Funfuskamerę Topcon NWF 8F Plus do wykonywania zdjęć kolorowych dna oka z możliwością łączenia w mozaikę, wykonywania angiofrafii fluoresceinowej siatkówki (FFA) oraz badania autofluorescencji (FAF).
Gabinet mój jest partnerem medycznym Prywatnej Kliniki Okulistycznej OFTALMIKA w Bydgoszczy, ul Modrzewiowa 15.
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

5
Bardzo dziękuję panu doktorowi za kompleksowe zbadanie i zdiagnozowanie mojej choroby. Choruję na AMD. Miałem wykonaną angiografię i OCT i szybko zakwalifikowano mnie do programu lekowego bez dodatkowych badań.
Tadeusz B. dnia 2020.01.22 o godzinie 18:32
BioStat 2018 Mapa strony
  haloDoctor