O mnie

W obszarze moich zainteresowań znajduje się medycyna pediatryczna z uwzględnieniem rehabilitacji zaburzeń neurorozwojowych ze spektrum autyzmu w oparciu o terapię sensoryczną. Na co dzień, zajmuję się terapią dziecka jak i również konsultuję osoby dorosłe, pod względem różnych dolegliwości bólowych. Przeprowadzam wyw...iad, tak aby móc dokładnie przeanalizować wszystkie schematy i zaplanować dalsze działania. Podczas mojej pracy skupiam się głównie na kontakcie z pacjentem, starając się podchodzić do każdego indywidualnie, ponieważ wierzę, że od dobrej relacji zależy powodzenie terapii. Dodatkowo pracuję również z osobami niepełnosprawnymi o szerokim spektrum złożoności choroby, wykorzystując swoje doświadczenie zdobyte nie tylko w Polsce ale również zagranicą.

Codzienna praca z najmłodszymi dziećmi oraz ich rodzicami to nie tylko poczucie dużej radości oraz satysfakcja ale to również szansa do właściwego torowania rozwoju moich podopiecznych. W swojej pracy skupiam się na indywidualnych potrzebach dziecka bazując na szerokich formach oddziaływania niedyrektywnego, fizjoterapii, terapii sensorycznej, terapii ręki, sensoplastyki i wielu innych. W procesie terapeutycznym cenie współpracę terapeuta- dziecko- rodzic. Ponieważ właściwy rozwój dziecka to nasz wspólny sukces terapeutyczny.

więcej

Wykształcenie

Jestem magistrem fizjoterapii, terapeutą integracji sensorycznej oraz terapeutą ręki. Swoją naukę rozpocząłem jako student na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, obecnie jestem tam wykładowcą i doktorantem w Katedrze i Klinice Reumatologii i Rehabilitacji na Wydziale Medycznym. Z Uniwersytetem Medycznym jestem związany również jako opiekun koła naukowego- „Neurorozwojowego Studenckiego Koła Naukowego”, gdzie razem ze studentami zagłębiamy się w szeroką tematykę spektrum autyzmu. Jestem również współorganizatorem różnych przedsięwzięć działających na rzecz pogłębiania wiedzy z zakresu spektrum autyzmu m.in. cyklów wykładów otwartych „W świecie zaburzeń neurozwojowych”, „Do twarzy mi z niepełnosprawnością” oraz konferencji „Autyzm w domu i szkole” , Wielkopolski Dzień Fizjoterapii”, czy publikacji naukowych, które kierowane są do rodziców dzieci z ASD, pedagogów, terapeutów czy studentów.

Adres

ul. Dojazd 30, POZNAŃ
Wielkopolskie Laboratorium Kompetencji
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę
więcej

Usługi

Diagnoza SI (integracji sensorycznej) 3 spotkania po 45 min
45 min · 450 zł
3 spotkania po 45 min zakończone diagnozą integracji sensorycznej w formie opisowej
Diagnoza fizjoterapeutyczna
60 min · 150 zł
Diagnoza fizjoterapeutyczna
60 min · 150 zł
Diagnoza SI (Integracji Sensorycznej) - jedno spotkanie z trzech
60 min · 150 zł
Jedno z trzech spotkań (każde po 150zł)
Fizjoterapia - jednorazowa konsultacja
60 min · 150 zł
Fizjoterapia - pierwsza wizyta
60 min · 150 zł
Konsultacja fizjoterapeutyczna dzieci - online
60 min · 150 zł
Konsultacja w zakresie terapii reki
60 min · 150 zł
Konsultacja zaburzeń integracji sensorycznej
60 min · 150 zł
Konsultacja zaburzeń integracji sensorycznej - online
60 min · 150 zł
więcej

Opinie pacjentów

Specjalista nie posiada żadnych opinii

Ten specjalista nie ma włączonej rejestracji on-line.

Zapytaj o wolny termin
Strona WWW placówki medycznej: Wielkopolskie Laboratorium Kompetencji   POZNAŃ, Dojazd 30 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik