O mnie

Specjalista położnictwa i ginekologii Pracuję obecnie w Szpitalu Swissmed oraz Szpitalu Specjalistycznym w Gdyni Redłowie jestem absolwentem Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Będąc jeszcze studentem obserwowałem prace lekarzy w dziedzinie diagnostyki oraz terapii płodu. Lekarze Ci przekazywali mi nie tylko swoją wi...edzę i umiejętności zdobyte za granicą, ale także zarazili mnie pasją do tej dziedziny medycyny. Będąc pod olbrzymim wrażeniem ich umiejętności postanowiłem podążać ich śladem udając się na liczne staże oraz szkolenia w kraju oraz za granicą w dziedzinie diagnostyki płodu. W Berlinie oraz Londynie miałem szczęście uczyć się i pracować pod nadzorem światowej klasy konsultantów medycyny płodu oraz uczestniczyć w kursach i szkoleniach prowadzonych przez Profesora Nicolaidesa. W ramach szkolenia uzyskałem komplet certyfikatów FMF, dzięki którym mogę pracować w dziedzinie diagnostyki prenatalnej.
Prawidłowa diagnostyka obrazowa dziecka zapewnia rodzicom spokój, a dziecku bezpieczny rozwój. Moim zadaniem i jednocześnie powołaniem jest nie tylko czuwanie nad dzieckiem, ale także zapewnienie rodzicom intymnej, rodzinnej atmosfery podczas której będą mogli zobaczyć swoje nienarodzone dziecko i doświadczyć pięknych, pozytywnych emocji. Z drugiej strony, niestety nie każda ciąża przebiega prawidłowo. W takich sytuacjach wczesna diagnoza umożliwia interwencję, która może dać szansę na szczęśliwe zakończenie.

Jestem w pełni świadom, że każda pacjentka i każda ciążą jest inna, dlatego też do każdej pacjentki podchodzę w sposób indywidualny, starając się jak najbardziej dbać o jej komfort podczas wizyt w gabinecie.
Posiadam certyfikaty medyczne Fetal Medicine Fundation potwierdzające moje umiejętności. Informacje na temat odbytych przeze mnie szkoleń teoretycznych i praktycznych prowadzonych przez Fetal Medicine Fundation dostępne są na stronie www.fetalmedicine.org.Główne zainteresowania to medycyna matczyno-płodowa, ciąża powikłana cukrzycą, poród przedwczesny, ciąża wielopłodowa, perinatologia, zaburzenia statyki narządu rodnego, wysiłkowe nietrzymanie moczu, ginekologia plastyczna oraz estetyczna.
więcej

Języki

Angielski, Polski

Leczone schorzenia

więcej

Adres

ul. Jaśkowa Dolina 57, Gdańsk
Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska PIOTR ZABUL
powiększ mapę
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

Konsultacja ginekologiczna
15 min · 250 zł
Konsultacja ginekologiczna plus cytologia zwykła
15 min · 250 zł
Konsultacja ginekologiczna, cytologia i USG piersi
15 min · 350 zł
Konsultacja położnicza
15 min · 250 zł
LBC płynna cytologia
15 min · 150 zł
Pakiet MAX: wizyta ginekologiczna +USG ginekologiczne +USG piersi + LBC -cytologia płynna z typowaniem wirusa HPV
15 min · 600 zł
HPV 14 podtypów 16, 18, inne (31, 33, 35, 39, 45, 51, 52, 56, 58, 59, 66, 68) met.
real time PCR, jakościowo
SonoHSG
30 min · 800 zł
wymagany posiew z dróg rodnych przed zabiegiem proszę o kontakt z rejestracją w celu umówienia wizyty na sam koniec grafiku
typowanie HPV plus chlamydia
15 min · 400 zł
HPV HR DNA 14 typów, Ch. trachomatis, M. genitalium,U.
urealyticum,U. parvum met. real time PCR, jakościowo
USG piersi
15 min · 300 zł
USG prenatalne
30 min · 350 zł
więcej

Opinie pacjentów

5,0

Chodzę do pana doktora prawie 10 lat. Doktor profesjonalny i przy tym sympatyczny. Czuję, że jestem pod dobrą opieką.

5,0
Bez treści
5,0

Bardzo polecam!

więcej
Strona WWW placówki medycznej: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska PIOTR ZABUL   Gdańsk, Jaśkowa Dolina 57 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

HaloDoctor nie jest placówką medyczną i nie świadczy usług medycznych.
Nasza platforma telemedyczna służy do łączenia lekarzy z pacjentami i umożliwiania im świadczenia usług medycznych.