Zimnicki Piotr

5.00 / 8 opinii
MKW Sp. z o.o.
Umów wizytę

O mnie

Jestem Specjalistą w zakresie chorób wewnętrznych, gastroenterologii i tyreologii. Ukończyłem UM w Białymstoku w 1978r. 1981 - 1985 specjalizacja z chorób wewnętrznych I i II” 1992 - specjalizacja z gastroenterologii 1993 - obrona pracy doktorskiej z tyreologii W latach 1985 - 2008 byłem ordynatorem oddziału chorób ...wewnętrznych i gastroenterologii z odc. diabetologii i endokrynologii.

Od 2008r. pracuję jako konsultant w zakresie chorób wewnętrznych, gastroenterologii i tyreologii w Szpitalu Wojewódzkim w Suwałkach.

W latach 2008-2016 byłem właścicielem Spec-Medu i Trauma-Medu.

Jestem współorganizatorem i Honorowym Członkiem Stowarzyszenia
Chorych na Celiakię i Osób Będących na Diecie Bezglutenowej.

Wygłaszam wykłady i udzielam konsultacji dla osób z Celiakią.
więcej

Adres

Ul. Krupówki 12, Zakopane
MKW Sp. z o.o.
Ul. Krupówki 12, Zakopane
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę
więcej

Usługi

Konsultacja gastrologiczna (online)
15 min · 120 zł
W czasie wywiadu ustalam objawy alarmowe z przewodu pokarmowego. Jeśli one są wówczas analizuję wyniki badań biochemicznych i obrazowych, którymi pacjent dysponuje lub wskazuję na badania, które należy wykonać, żeby potwierdzić, albo wykluczyć chorobę. W przypadku ich nieobecności ustalam objawy, które pacjenta niepokoją lub powodują ból, dyskomfort. Razem z pacjentem szukam sposobu na rozwiązanie problemów zdrowotnych w oparciu o postępowanie dietetyczne (najważniejsze), farmakologiczne (uwzględniając leki dotychczasowe) lub zmianę nawyków. Ustalam w przybliżeniu czas ponownej wizyty. Celem takowego postępowania jest ograniczenie ilości stosowanych leków do niezbędnego minimum.
Konsultacja internistyczna (online)
15 min · 120 zł
Zwracam szczególną uwagę na stosowaną polipragmazę i interakcję leków. Rozmawiając z pacjentem ustalam, jakie objawy dominują i co jest wspólnym mianownikiem wielu niedomagań. Często zmiana nawyków żywieniowych, czy trybu życia pozwala na redukcję leków. Bardzo dużo czasu zajmuje analiza wykonanych badań, ale jest to wysiłek opłacalny.
Konsultacja tyreologiczna (online)
15 min · 120 zł
W czasie rozmowy ustalam czy u pacjenta istnieje zaburzenie funkcji tarczycy (nadczynność, niedoczynność), czy jest problem ze strukturą tarczycy (guzki, torbiele, inne). Leczenie zaburzeń funkcji jest łatwe i nie wymaga dużego wysiłku pacjenta - można je rozpocząć już od pierwszej wizyty. Akcentuję konieczność systematycznego stosowania leków i kontroli. Zmiany strukturalne wymagają ustalenia w jakim trybie powinny być diagnozowane. Jeśli są cechy niepokojące/alarmowe, to tryb dalszego postępowania zmieniam na pilny. Nadmieniam, że w Polsce jest łatwa dostępność do badań obrazowych tarczycy. Szczególną uwagę poświęcam dla ch. Hashimoto, gdyż ma ona "zasięg" ogólnoustrojowy i nie dotyczy tylko tarczycy.

Opinie o specjaliście

5,0

Bardzo fachowa, wyczerpująca porada. Polecam!

5,0

Wspaniałe podejście do pacjenta . Bardzo uprzejma i fachowa porada. Polecam serdecznie.

5,0

Bardzo uprzejmy i doświadczony lekarz!Szybka i fachowa ocena stanu zdrowia.Do tego precyzyjne skierowanie dalszych kroków leczenia. Polecam!

więcej
Strona WWW placówki medycznej: MKW Sp. z o.o.   Zakopane, Ul. Krupówki 12 Regulamin świadczenia usług

Zdalne porady lekarskie
Lekarz online 24h
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie

Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik