O mnie

Jestem psychologiem – terapeutą oraz pedagogiem. Zajmuję się zarówno osobami dorosłymi, młodzieżą, jak i dziećmi. Prowadzę: * poradnictwo psychologiczne dla osób dorosłych (wszelkiego rodzaju kryzysy rozwojowe, depresja, stany lękowe, utrata pracy, kłótnie rodzinne, trudności w odnalezieniu się w codziennym życiu, wyp...rowadzka od rodziców) mające na celu zidentyfikowanie problemu i wspólne wypracowanie metod służących radzeniu sobie z problemem
* poradnictwo psychologiczne dla rodziców i ich nastoletnich dzieci oraz dzieci młodszych (problemy emocjonalne, lęki, fobie, depresja, myśli samobójcze, zespół Aspergera, ADHD, wybuchy złości, przemoc rówieśnicza, trudności w nauce, stres szkolny, uzależnienie od Internetu)
* diagnozowanie zaburzeń rozwoju dzieci i młodzieży
* zajęcia psychologiczno-pedagogiczne dla uczniów z zaburzeniami emocjonalnymi i społecznymi
* zajęcia korekcyjno-kompensacyjne dla młodzieży ze specyficznymi trudnościami w nauce czytania i pisania
* diagnozę i doradztwo zawodowe dla młodzieży, uczniów szkół średnich, studentów oraz osób dorosłych mające na celu pomoc w efektywnym zarządzaniu karierą zawodową, poznaniu własnych zasobów w taki sposób, aby móc je wykorzystać w życiu szkolnym i zawodowym; przygotowuję do rozmowy kwalifikacyjnej (budowanie własnego wizerunku na rozmowie kwalifikacyjnej); pomagam w redagowaniu dokumentów aplikacyjnych – CV, list motywacyjny
* treningi umiejętności interpersonalnych

Psycholog nie wystawia recept.

Moje wykształcenie:
* Psychologia - studia magisterskie
* Pedagogika Ogólna - studia magisterskie
* Pedagogika wczesnoszkolna z j. angielskim - studia licencjackie
* Studia podyplomowe na kierunkach:
- Pomoc psychologiczno - pedagogiczna
- Terapia pedagogiczna
- Oligofrenopedagogika
- Psychoterapia ze szczególnym uwzględnieniem aspektów klinicznych (w trakcie) – Uniwersytet Medyczny w Łodzi
- Zarządzanie Zasobami Ludzkimi

Pracuję na stanowisku psychologa w Pabianickim Centrum Psychiatrycznym oraz w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej MEDiKSA w Ksawerowie, a także w Niepublicznej Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Pabianicach.

Nieustannie się rozwijam i pogłębiam swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i kursach zawodowych oraz konferencjach naukowych. Jestem autorem publikacji naukowych.

Regularnie poddaję się superwizji.

Posiadam duże doświadczenie w pracy psychologicznej oraz diagnozie kompetencji i zachowań. W pracy wykorzystuję wiedzę na temat rozwoju osobowości dziecka, jego problemów, zainteresowań i potrzeb zarówno w wieku przedszkolnym, szkolnym jak i adolescencji. Pomagam osobom dorosłym, młodzieży i dzieciom w przezwyciężaniu trudności dnia codziennego.

Serdecznie zapraszam.
więcej

Wykształcenie

Mgr psychologii oraz mgr pedagogiki.

Leczone schorzenia

więcej

Adres

ul. Kopernika 38, Łódź
Medical Magnus Clinic
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę
więcej

Usługi

Konsultacja pedagogiczna online
20 min · 99 zł
Konsultacja pedagogiczna online
Konsultacja psychologiczna online
20 min · 99 zł
Konsultacja psychologiczna online

Opinie pacjentów

5,0

Pan Przemysław jest zarówno bardzo dobrym słuchaczem, jak i również wartościowym wparciem. Podczas rozmowy zachowuje komfort pracy i ze zrozumieniem podchodzi do problemu. Stara się pomóc w każdej przedstawianej kwestii, a także przedstawia możliwe rozwiązania problemu. W rozmowie zwraca uwagę na wiele aspektów, oraz pomaga zrozumieć pochodzenie naszych zachowań. W bezpieczny sposób pozwala zderzyć się z emocjami pacjenta, zrozumieć je i znaleźć ich źródło. Polecam każdemu, kto zmaga się z kryzysami we własnym życiu, przeszedł ciężką drogę, czy nie wie co dalej zrobić ze swoim życiem. Pomoc Pana Przemysława pomaga odnaleźć siebie, zrozumieć własne "ja" oraz spojrzeć na własne życie z zupełnie innej perspektywy.

Strona WWW placówki medycznej: Medical Magnus Clinic   Łódź, Kopernika 38 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik