Dr n. med. Nowakowski Przemysław

5.00 / 12 opinii
NZOZ Med-Centrum
Umów wizytę

O mnie

www.nowakowski.katowice.pl Przebieg pracy zawodowej 1991- 2009 – Klinika Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej w Katowicach –Ochojcu, od 2009 ordynator Oddziału Chirurgii Naczyniowej AHoP w Chrzanowie, od 2019 adiunkt na Wydziale Lekarskim Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach.

Adres

ul. Medyków 22, Katowice
NZOZ Med-Centrum
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę
więcej

Usługi

E-konsultacja ONLINE
20 min · 250 zł
E-konsultacja ONLINE

Opinie o specjaliście

5,0

Najlepszy specjalista w Polsce!!!!Polecam serdecznie każdemu.Mojemu mężowi uratował życie.Inni lekarze odmówili pomocy.Uznano sprawę za beznadziejny przypadek.Jeszcze do tej pory brakuje mi słów ,żeby wyrazić wdzięczność Doktorowi......Polecam z całego serca.

5,0

Pan Doktor dokladnie przeanalizowal objawy oraz podal i wyjasnil mozliwe przyczyny problemu. Polecil rowniez leki/masci do stosowania, badania do zrobienia i wytlumaczyl ich przebieg. Pan Doktor jest bardzo sympatyczny i kompetentny, odpowiadal cierpliwie i wyczerpujaco na wszystkie pytania!

5,0

Profesjonalizm i empatyczne podejście do pacjenta to dewiza Pan doktora. Przyjechałam na konsultację z innego miasta. Pozytywne opinie w internecie pokrywają się w 100% z dobrej jakości wizytą. Polecam.

więcej
Strona WWW placówki medycznej: NZOZ Med-Centrum   Katowice, Medyków 22 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik