mgr Bogacz Sabina

Medicus
Umów wizytę

O mnie

mgr Sabina Bogacz Prowadzę psychoterapię stacjonarnie oraz on-line. KONTAKT W CELU UMÓWIENIA SPOTKANIA tel.: 506-922-728 e-mail: kontakt@sabinabogacz.pl Jestem absolwentką 5-letnich jednolitych studiów magisterskich na kierunku Psychologia, trenerem rozwoju osobistego oraz psychoterapeutą Gestalt w trakcie szkolenia, ...atestowanego przez European Association for Gestalt Therapy.
Ukończyłam szkolenie z Profilaktyki i Terapii Osób z Uzależnieniami w ramach Programu Ministra Zdrowia. Jestem także Specjalistą psychologii ds. biznesu, reklamy oraz żywienia, a także trenerem Racjonalnej Terapii Zachowań. Szkoliłam się w dziedzinie wystąpień publicznych, mowy ciała, sprzedaży oraz coachingu. Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Ośrodku Interwencji Kryzysowej oraz pracując przy projekcie Relacja Rodzina-Praca realizowanego we współpracy z Uniwersytetem Jagiellońskim oraz Uniwersytetem SWPS.

W CZYM MOGĘ POMÓC?
Moich klientów wspieram profesjonalnie na dwóch płaszczyznach. Jako psycholog i psychoterapeuta – pomagam w zrozumieniu siebie, własnych emocji i potrzeb oraz uczę jak w konstruktywny sposób radzić sobie z problemami. Jako uważny Trener – wspieram na drodze do zmiany i osobistego rozwoju oraz motywuję do osiągania wyznaczonych przez siebie celów. Moje podejście do pracy ma charakter holistyczny oraz interdyscyplinarny. Celem psychoterapii jest poprawa jakości życia, zmniejszenie cierpienia, dyskomfortu, zmiana. Terapia skierowana jest do osób doświadczających poczucia niespełnienia, smutku i niezrozumienia, a także tych, którzy przeżywaj różnego rodzaju niedogodności, kryzysy i problemy. Dla wszystkich tych, którzy chcieliby poprawić funkcjonowanie w różnych dziedzinach życia, czy to sferze prywatnej, czy zawodowej.
Głównym celem terapii jest udzielenie wsparcia, przyjrzenie się problemom i wypracowanie nowych sposobów radzenia sobie z nimi. Moim zadaniem jest towarzyszenie Ci i doświadczanie z Tobą. To, czego doświadcza klient w tym kontakcie to akceptacja, szacunek, wsparcie oraz otwartość i gotowość do przyjęcia go takim, jakim jest. W takich warunkach łatwiej mierzyć się z emocjami, podejmować ważne decyzje i poszukiwać siebie, przepracowywać trudne doświadczenia.
Stale poszerzam swoją wiedzę oraz dbam o najwyższą jakość terapii. W kontakcie z klientem stawiam na komfort, bezpieczeństwo i anonimowość, pracuję zgodnie z zasadami zapisanym w kodeksie etyczno-zawodowym psychologa.

KIEDY WARTO SIĘGNĄĆ PO POMOC PSYCHOLOGICZNĄ?
Jeśli dostajesz sygnał od samego siebie z ciała, myśli, uczuć to warto go wysłuchać i sobie pomóc. Być może potrzebujesz wsparcia w danej sytuacji, może wystarczy, że przyjrzysz się tematowi, który Cię tak nurtuje z innej strony, a może potrzebujesz kogoś, kto będzie z Tobą doświadczał tego stanu, w jakim jesteś, dzięki czemu będzie możliwe pójście naprzód. Gdy czujesz, że z jakiegoś powodu, jest Ci trudno, jakiś temat powoduje, że czujesz jakbyś gdzieś utknął, chcesz coś zmienić, ale nie wiesz od czego zacząć, albo wiesz i mimo to nic się nie dzieje – to nie jest to banalne, jest WAŻNE, ponieważ ważne dla Ciebie w tym miejscu i momencie, w którym jesteś i możesz szukać pomocy ze świadomością, że zostanie to potraktowane poważnie i z szacunkiem.

Moja praca jest wyjątkowa. Zwłaszcza wtedy, kiedy widzę drogę każdego klienta od bardzo trudnych problemów - aż po moment, w którym odzyskują oni kontrole i radość ze swojego życia. To daje ogromną satysfakcję, ponieważ pokazuje, że każdy ma szansę na rozwiązanie swoich problemów nawet tych najtrudniejszych. A moim zadaniem jest jak najlepsze wsparcie, w tym ważnym procesie.
więcej

Leczone schorzenia

więcej

Adres

ul. Żwirki i Wigury 2b/6, Kęty
Medicus
ul. Żwirki i Wigury 2b/6, Kęty
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę
więcej

Usługi

konsultacja psychologiczna
50 min · 100 zł
psychoterapia indywidualna
50 min · 100 zł
terapia online
50 min · 100 zł

Opinie o specjaliście

Specjalista nie posiada żadnych opinii

Ten specjalista nie ma włączonej rejestracji on-line.

Zapytaj o wolny termin
Strona WWW placówki medycznej: Medicus   Kęty, Żwirki i Wigury 2b / 6

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik