mgr Apola-Piórkowska Sylwia

5.00 / 2 opinii
Gabinet Neurologopedii Dziecięcej PRACOWNIA MOWY
Umów wizytę

O mnie

Jestem neurologopedą klinicznym, terapeutą wczesnej interwencji, terapeutą miofunkcjonalnym, instruktorem Masażu Shantala, certyfikowanym Terapeutą ręki i audiologiem ogólnym. Prowadzę indywidualną terapię z małymi pacjentami od urodzenia do wieku szkolnego. Zajmuję się oceną i wspieraniem rozwoju niemowląt i m...ałych dzieci oraz prowadzę szeroko pojętą terapię dzieci z wyzwaniami rozwojowymi w tym z zespołami genetycznymi i autyzmem, terapię logopedyczną i miofunkcjonalną wspierającą leczenie ortodontyczne z wykorzystaniem Terapii Miofunkcjonalnej, Systemów MFS, Elastycznego Terapeutycznego Tapingu i stymulacji traktu ustno-twarzowego a także prowadzę terapię neurobiologiczną z wykorzystaniem elementów Metody Krakowskiej®.

Zapraszam na moją stronę
https://pracowniamowy.pl/
więcej

Wykształcenie

Ukończyłam pięcioletnie studia magisterskie na kierunku Logopedia z audiologią na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz studia podyplomowe z Neurologopedii klinicznej z wczesną interwencją logopedyczną na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Nieustannie poszerzam swoje kwalifikacje zawodowe na specjalistycznych szkoleniach i kursach.

Adres

ul. Rzeźnicza 2/3, Łańcut
Gabinet Neurologopedii Dziecięcej PRACOWNIA MOWY
ul. Rzeźnicza 2/3, Łańcut
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę
więcej

Usługi

Diagnoza neurologopedyczna
90 min · 130 zł
Konsultacja dla Rodzica
15 min
Terapia
60 min · 90 zł
Terapia on-line
60 min · 100 zł

Opinie o specjaliście

5,0

Bardzo dobry specjalista, dokładnie i dostępne opisuje problem. Przyjazne pomieszczenie z wieloma atrakcyjnymi pomocami do nauki dla dziecka, przez co dziecko było otwarte i współpracowało. Bardzo polecam !

5,0

Fachowo i starannie

Strona WWW placówki medycznej: Gabinet Neurologopedii Dziecięcej PRACOWNIA MOWY   Łańcut, Rzeźnicza 2 / 3

Zdalne porady lekarskie
Lekarz online 24h
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie

Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik