O mnie

Witam bardzo serdecznie. Nazywam się Tomasz Kozieja i jestem psychologiem z zamiłowania. Od dawna uważam i każdego dnia utwierdzam się w przekonaniu, że wszystkie zaburzenia z jakimi przychodzi nam się mierzyć biorą swoje początki u źródła nieprzepracowanych emocji. Pasjonuje się wspieraniem ludzi w pokonywaniu życio...wych trudności, przełamywaniu barier, odnajdywaniem kierunku ich powołania oraz budowaniem autonomii i pozytywnego wizerunku siebie.

Mam bogate doświadczenie w zakresie technik efektywnego sposobu radzenia sobie z emocjami, które zdobyłem w pracy z dziećmi i młodzieżą w Polsce i za granicą. Moim największym zainteresowaniem i jednocześnie kierunkiem rozwoju jest psychosomatyka i somatopsychologia.

Jestem założycielem Pracowni Psychologii Holistycznej z siedzibą w Elblągu, w której wraz z kilkoma innymi specjalistami uprawiam i tworzę psychologię. Współpracuję z doświadczonymi psychiatrami, neurologami, biologami oraz pedagogami, po to, aby jak najskuteczniej poprawiać jakość życia swoich Pacjentów.

Od wielu lat związany jestem także z różnego rodzaju ośrodkami pomocowymi, specjalizującymi się w leczeniu uzależnień zarówno od środków psychoaktywnych (narkotyki, alkohol czy leki), jak i uzależnień behawioralnych (seks, pornografia, internet, urządzenia).

Jestem do Państwa dyspozycji stacjonarnie oraz za pośrednictwem platformy internetowej.

więcej

Wykształcenie

Swoją przygodę z psychologią rozpocząłem w Wielkiej Brytanii pracując w ośrodku opiekuńczo – wychowawczym Semi – Independent House. W tamtym czasie ukończyłem college Psychology Advance level 4 oraz kwalifikacje NVQ (National Vocational Qualifications) w pracy z dziećmi i młodzieżą z rozbitych rodzin. Dodatkowo ukończyłem szereg certyfikowanych szkoleń pozwalających jeszcze bardziej zagłębić się w pracę z dziećmi. Po powrocie do Polski rozpocząłem studia na kierunku Psychologia Zdrowia, które z sukcesem ukończyłem. Tytuł magistra o specjalności Neuropsychologia, a tym samym prawo do wykonywania zawodu uzyskałem broniąc pracy dotyczącej wpływu muzyki hip-hopowej na życie i zdrowie młodzieży. Obecnie kontynuuję edukację jako doktorant Uniwersytetu Gdańskiego przeprowadzając badania nad jakością fal mózgowych w odniesieniu do poszczególnych jednostek chorobowych.

Języki

Angielski, Polski

Leczone schorzenia

więcej

Adres

ul. Kopernika 24/1, Elbląg
Pracownia Psychologii Holistycznej TOMASZ KOZIEJA
ul. Kopernika 24/1, Elbląg
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę
więcej

Usługi

Konsultacja psychologiczna online
45 min · 160 zł
Konsultacja psychologiczna online dla Pacjentów w każdym wieku. Posiadamy doświadczonych Specjalistów do pracy z dziećmi i młodzieżą oraz Specjalistów do pracy z rodzicami. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej www.psychologiaholistyczna.pl

Opinie o specjaliście

Specjalista nie posiada żadnych opinii

Strona WWW placówki medycznej: Pracownia Psychologii Holistycznej TOMASZ KOZIEJA   Elbląg, Kopernika 24 / 1 Regulamin świadczenia usług

Zdalne porady lekarskie
Lekarz online 24h
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie

Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik