dr n. med. Sarosiek Tomasz

41 opinii
Tomasz Sarosiek

O mnie

Onkolog z ponad 20-letnim doświadczeniem praktykujący w Warszawie. Zajmuję się leczeniem systemowym większości nowotworów z grupy guzów litych. Nie leczę: - pacjentów hematologicznych (ale mogę ich przekierować do naszego zespołu hematologów) - czerniaka skóry (nasz szpital nie ma kontraktu NFZ na programy lękowe w ty...m zakresie)
- mięsaków (dotyczy pacjentów kwalifikujących się do leczenia radykalnego - tacy chorzy powinni trafić do dedykowanej kliniki w Centrum Onkologii)
- pacjentów pediatrycznych do 15 roku życia
Wszystkich pozostałych chorych zapraszam do zapisania się na wstępną e-Wizytę, po której będzie możliwość umówienia się na ewentualne dalsze konsultacje i leczenie w szpitalu w którym na co dzień pracuję.
Nasza instytucja realizuje kontrakt z NFZ na leczenie onkologiczne, możliwe jest także leczenie komercyjne - np. terapiami celowanymi po kompleksowym profilowaniu genetycznym nowotworu.
więcej

Adres

ul. Skrajna 8, Józefów
Tomasz Sarosiek
ul. Skrajna 8, Józefów
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

konsultacja zdalna (e-wizyta)
20 min · 100 zł
Konsultacja pacjenta na podstawie przesłanych wyników badań, wstępna kwalifikacja do leczenia
Dodaj opinię

Opinie o specjaliście

5,0
Bez treści
5,0

Dr Sarosiek to świetny specjalista. Wykazuje duże zainteresowanie i zrozumienie dla pacjenta. Udziela trafne porady. Nie spotkałem jeszcze lepszego onkologa, a mam już sporo doświadczenia.

5,0

Bardzo rzeczowa konsultacja, lekarz odpowiada na zadane pytania w sposób jasny. Sugeruje leczenie, nawet jest już po wstępnych konsultacjach z lekarzami innych specjalności i proponuje kontynuowanie leczenia w szpitalu z podaniem terminu przyjęcia! Polecam.

5,0

W trakcie wizyty otrzymałam odpowiedź na wszystkie nurtujące mnie pytania odnośnie wyników moich badań. Pan doktor rzetelnie odpowiedział na moje pytania, wyjaśnił mi wszystko i zaproponował dalsze postępowania. Jestem zadowolona z odbytej teleporady. Dziękuję Panie Tomaszu, oby takich fachowców jak Pan było więcej.

więcej

Zdalne porady lekarskie
Lekarz online 24h
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

haloDoctor