O mnie

Jestem specjalistą chorób oczu, mikrochirurgiem oka. Mam 41 lat, urodziłem się w Łodzi, gdzie w 2003 r. ukończyłem Wydział Lekarski Akademii Medycznej. Specjalizację z okulistyki odbywałem w Oddziale Okulistycznym Szp. im. Dr. K. Jonschera w Łodzi, którą ukończyłem w kwietniu 2010 r.,następnie pracowałem w tym Oddziale jako starszy asystent.Gabinet okulistyczny Oczy-Vista założyłem w 2008r www.oczyvista.pl
Obecnie operuję zaćmy oraz inne schorzenia narządu wzroku w Szpitalu im. Dr. K. Jonschera w Łodzi oraz w ośrodku All-med w Łodzi. Specjalizuję się w schorzeniach tj.:zaćma, jaskra, schorzenia siatkówki(w tym retinopatia cukrzycowa), zmiany na powiekach, zaburzenia wad refrakcji.Mam doświadczenie w operowaniu zaćm metodą fakoemulsyfikacji z wszczepem sztucznej soczewki(ponad 3 tysiące wykonanych samodzielnie operacji zaćmy),laserowaniu w zaćmie wtórnej i schorzeniach siatkówki oraz zabiegach operacyjnych na powiekach.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego i Europejskiego Towarzystawa Chirurgów Zaćmowych i Refrakcyjnych.Odbyłem wiele staży z zakresu chirurgii okulistycznej w kraju i za granicą m.in.Wetlab Phacoemulsyfication Course w Wiedniu w 2010r.Uczestniczę w zjazdach okulistycznych w kraju i za granicą m.in.European Society of Cataract and Refractive Surgeons-ESCRS-Mediolan 2012r;European Society of Ophthalmology-SOE-Kopenhaga 2013r.;European Vitreoretinal Society-EVRS-Rodos-2013r.
World Ophthalmology Congress -Barcelona 2018r. Cornea 2019r, Ophthalmology Journal - Lublin 2019, 2020.

Galeria

Dodaj opinię

Opinie pacjentów

5

Lekkie problemy techniczne podczas wizyty, ale sama konsultacja ok

Gość dnia 2020.05.06 o godzinie 10:52

Zdalne porady lekarskie
Lekarz online 24h
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

haloDoctor