Menes - Siniarska Zuzanna

5.00 / 2 opinii
Umów wizytę

O mnie

Doświadczenie zawodowe: Ukończyłam studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi z wynikiem ponad dobrym. Po stażu podyplomowym w Szpitalu im. Pirogowa zaczęłam specjalizację w Szpitalu im. J. Babińskiego w Łodzi, gdzie nadal pracuję i pełnię dyżury. Od dawna pasjonuję się psychiatrią. Jest to stosunk...owo młoda dziedzina, która ciągle się rozwija i daje wiele możliwości. Fascynujący jest fakt, iż ciągle uczymy się nowych rozwiązań by pomagać pacjentom.
To nauka z pogranicza humanizmu, najważniejszy jest w niej człowiek i oparta na wzajemnym zaufaniu relacja między pacjentem a lekarzem.

Psychiatra Łódź – Zuzanna Menes-Siniarska

W Centrum Medycznym Kolińskiego w dzielnicy Bałuty w Łodzi, jako lekarz psychiatra, w swojej codziennej pracy staram się podchodzić do pacjenta holistycznie i indywidualnie, tak by móc jak najlepiej dobrać skuteczną terapię.
Ciągle zgłębiam wiedzę na temat psychofarmakologii, co jest dla mnie niezmiernie intrygujące. Dotrzymując aktualnych standardów leczenia stałe doskonalę swoje umiejętności na konferencjach, szkoleniach i warsztatach naukowych.

nastroju,
psychotycznymi,
snu,
lękowymi,
zachowania w przebiegu zespołów otępiennych.
więcej

Leczone schorzenia

więcej

Adres

ul. Kolińskiego 27/wejście od strony balkonów, Łódź
Centrum Medyczne Kolińskiego
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę
więcej

Usługi

Pierwsza konsultacja psychiatryczna online
40 min · 200 zł

Opinie o specjaliście

5,0
Bez treści
5,0

Rozmowa rzeczowa w miłej atmosferze. Podpowiedzi jak działać samemu by leczenie było jeszcze bardziej skuteczne.

Strona WWW placówki medycznej: CENTRUM MEDYCZNO-REHABILITACYJNE SANUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ   Łódź, ul. dr. J. Kolińskiego 27 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik