Muszyn Agnieszka Stefania

Umów wizytę

O mnie

Sesje terapeutyczne prowadzę w oparciu o własne, autorskie połączenie psychoterapii z elementami terapii ustawieniowej. Holistyczne podejście do uzdrawiania towarzyszy mi od początku mojej ścieżki rozwojowej jako terapeuta. W głębokim uznaniu cenię nauki moich Nauczycieli, którym zawdzięczam szeroką perspektywę percepc...ji umysłu, a zwłaszcza nauki od Rodziców na każdym poziomie i przestrzeni rozwojowej. Buduję swoje doświadczenie w praktycznej pracy od 2015 roku. Stale podnoszę swoje kwalifikacje poprzez kursy, szkolenia i warsztaty. W psychoterapii najbliższe jest mi podejście systemowe oraz psychodynamiczne. Korzystam z wielu nurtów psychologii w zależności od indywidualnych potrzeb Pacjenta. W swojej pracy w dużej mierze opieram się na wiedzy z zakresu psychosomatyki i somatopsychologii.
Czas trwania sesji terapeutycznej wynosi 55 minut.
Sesja terapeutyczna polega głównie na rozmowie oraz, jeśli jest taka potrzeba, to również na pracy w przestrzeni gabinetu przy użyciu rekwizytów. Jako terapeuta jestem towarzyszem w sprawach Pacjenta, uważnie przyglądam się dynamice jaka jest obecna w systemie biorąc pod uwagę całościowy kontekst, w którym się znajduje. Podejmuję tematy które wymagają uzdrowienia. Prowadzę psychoedukację, która poszerza samoświadomość potrzebną do rozumienia, rozwoju, akceptacji i zmiany.

Zapraszam do wspólnej pracy,
Agnieszka Stefania Muszyn
więcej

Wykształcenie

Bałtycki Instytut Psychologii Alternatywnej w Gdańsku (Filia Szczecin 2015, Dyplom nr 171/12-15) Uniwersytet Humanistyczny SWPS , Studia podyplomowe Psychosomatyka i somatopsychologia (Poznań 2016)

Języki

Polski

Leczone schorzenia

więcej

Dodatkowe informacje

Dyplom zawodowy Bałtycki Instytut Psychologii Alternatywnej w Gdańsku (Filia Szczecin 2015, Dyplom nr 171/12-15) Specjalizacja Uniwersytet Humanistyczny SWPS , Studia podyplomowe Psychosomatyka i somatopsychologia (Poznań 2016) Roczna szkoła trenerska, trener umiejętności interpersonalnych. Warsztaty ustawień systemowy...ch, terapeuta ustawieniowy.
Warsztaty uzdrawiania biologią, terapeuta specjalizacji psychosomatyka.
Warsztaty arteterapeutyczne, uzdrawianie poprzez twórczość.
Roczna szkoła zaawansowanej pracy z energiami. Bioenergetyka
Szkolenie z zakresu Prawo dla psychologów i psychoterapeutów.
więcej

Adres

brak
Domyślna lokalizacja
powiększ mapę
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

Sesja indywidualna online
55 min · 250 zł
Sesja indywidualna Gabinet Szczecin
55 min · 250 zł
Sesja partnerska Gabinet Szczecin
55 min · 300 zł
Sesja partnerska online
55 min · 300 zł

Opinie pacjentów

Specjalista nie posiada żadnych opinii

Strona WWW placówki medycznej: AGNIESZKA STEFANIA MUSZYN GABINET PSYCHOTERAPII AGS   Szczecin, Al. Wojska Polskiego 9 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

HaloDoctor nie jest placówką medyczną i nie świadczy usług medycznych.
Nasza platforma telemedyczna służy do łączenia lekarzy z pacjentami i umożliwiania im świadczenia usług medycznych.