Umawiaj się do
lekarzyfizjoterapeutów

Wyszukaj specjalistę,
sprawdź opinie innych
pacjentów.

Wybierz usługę i adres
pod którym chcesz
odbyć wizytę.

Zarezerwuj wizytę on-line.
Otrzymasz automatyczne
przypomnienie o wizycie
wiadomością SMS oraz e-mail.

Najnowsze opinie

Dziękuję za po radę i wiele cennych informacji.
ZnajomaKlinika.pl | Rehabilitacja - Fizjoterapia | Warszawa Bielany
Rehabilitacja jest możliwa nawet o 7:00. Idealnie przed pracą :) Patryk (fizjoterapeuta) doświadczony specjalista i fajn...y człowiek!
Jestem zadowolony z treningu. Łukasz ma dużą wiedzę... człowiek na odpowiednim miejscu.
Pan mgr Mateusz Cisło to rehabilitant, który posiada niesamowitą umiejętność trafnego doboru ćwiczeń na każdym etapie te...rapii. Bardzo empatyczny, umiejący słuchać, z indywidualnym podejściem do każdej rehabilitowanej przez siebie osoby. Miałam ogromne szczęście, że Pan Mateusz prowadził moją rehabilitację podczas pobytu w szpitalu. W wypadku samochodowym doznałam licznych złamań kończyn i w konsekwencji tego spore unieruchomienie stawów i silne bóle mięśni. Dzięki rehabilitacji Pana magistra nauczyłam się na nowo prawidłowo chodzić, pracować nadgarstkiem i ustąpił ból barku, co umożliwiło mi w znacznym stopniu samodzielne wykonywanie wielu podstawowych czynności, potrzebnych w codziennym życiu. Tego wszystkiego udało się dokonać w ciągu zaledwie 3 tygodni dzięki umiejętnościom, determinacji i cierpliwości Pana Mateusza Cisło. Osobę Pana magistra polecam każdemu, kto potrzebuje solidnej, uczciwej i rzetelnej pracy rehabilitanta w dążeniu do prawidłowego funkcjonowania i powrotu do zdrowia.\\r\\nPanie Mateuszu bardzo, bardzo dziękuję i nadal będę korzystać z Pana pomocy.
Poradnia Gestalt
Polecam, empatyczny i słuchający terapeuta. Inaczej spojrzałem na swoje deficyty.
CENTRUM MEDYCZNE REH-AS
Polecam dzięki pomocy i zaopatrzeniu mogę normalnie funkcjonować
MajMed FIZJOTERAPIA Angelika Piekielna
U Pani Angeliki rehabilituje się od dłuższego czasu. Pani Angelika jest miłą, sympatyczną osobą, do każdego pacjenta pod...chodzi indywidualnie pomimo schorzeń które posiadam od dziecka wyprowadziła mnie ze sporych problemów które posiadałem. Jestem jej bardzo wdzięczny za pomoc i ciężką pracę jaką włożyła. Nie sztuką jest wymasować pacjenta, sztuką jest wyciągnąć pacjenta z problemów które dolegają na co dzień :) i to Pani Angelika robi najlepiej!. Pozdrawiam
BioStat 2018 Mapa strony