Umawiaj się do
lekarzyfizjoterapeutów

Wyszukaj specjalistę,
sprawdź opinie innych
pacjentów.

Wybierz usługę i adres
pod którym chcesz
odbyć wizytę.

Zarezerwuj wizytę on-line.
Otrzymasz automatyczne
przypomnienie o wizycie
wiadomością SMS oraz e-mail.

Najnowsze opinie

Prywatny Gabinet Chirurgiczno-Proktologiczny Jan Dziaczkowski
Świetny lekarz. Profesjonalizm i miła atmosfera gwarantowana. Polecam serdecznie!
Uratowały mi uśmiech fajne dziewuchy !
Bardzo dziękuje za usunięcie brodawek poprzez zastosowanie lasera. Kilka \"ukuć\" lasera - a efekt niesamowity. Dobrze, ...że mamy w Częstochowie takiego specjalistę!
Bardzo konkretny i rzeczowy.
Bardzo dziękuję panu doktorowi za kompleksowe zbadanie i zdiagnozowanie mojej choroby. Choruję na AMD. Miałem wykonaną a...ngiografię i OCT i szybko zakwalifikowano mnie do programu lekowego bez dodatkowych badań.
Wizyta super. Pani Doktor bardzo profesjonalna a jednocześnie przemiła. Polecam
Bardzo polecam Panią Doktor Aleksandrę Rymarz – to bardzo dobry specjalista z ogromną wiedzą i wspaniały człowiek.\r\nPi...erwszy kontakt z Panią Doktor miałam w Klinice Nefrologii w Wojskowym Instytucie Medycznym, gdzie Pani Doktor była moim lekarzem prowadzącym. Do Kliniki zostałam przyjęta zaraz po porodzie ze świeżo rozpoznanym układowym zapaleniem naczyń (dawniej: Ziarninak Wegenera). Z trudem przyszłam do szpitala na pierwszą hospitalizację, a wyniki badań były bardzo złe. Pani Doktor bardzo przejęła się moją historią, szczegółowo mnie zbadała, zleciła szeroki panel badań i zapewniła mnie, że z całym zespołem medycznym zrobią wszystko, by mi pomóc. Okazało się, że mam postać uogólnioną, ciężką choroby, która zajęła wiele narządów, a problemy z nerkami nie były moim największym zmartwieniem. Dotychczas przyjmowane leczenie okazało się nieskuteczne. Pani Doktor zupełnie zmodyfikowała moją terapię postanowiła leczyć zdecydowanie i nie głaskać mojej choroby (oczywiście równoważąc leczenie z ryzykiem powikłań, o których zostałam poinformowana). Ponieważ jestem młodą kobietą dobrała takie leczenie, które pozwoli mi w przyszłości mieć jeszcze dzieci - wtedy o tym nie myślałam, ale teraz jestem wdzięczna, że Pani Doktor zadbała również o to. Dzięki wiedzy i doświadczeniu w leczeniu układowych zapaleń naczyń uzyskałam bardzo szybko piękną remisję i cieszę się życiem. Obecnie nie mam, żadnych objawów choroby, a o jej obecności przypominają mi tylko przyjmowane leki w niewielkich dawkach.\r\nZdecydowałam się, by dalsze moje leczenie w Poradni prowadziła Pani Doktor, mimo tego, że nie mam już problemów z nerkami.\r\nZe względu na to, że jestem młodą pracującą mamą Pani Doktor planuje wizyty tak często jak to jest tylko konieczne, a planowane hospitalizacje, są możliwie jak najkrótsze. Trzeba również wspomnieć o całościowym, holistycznym podejściu do chorego – Pani Doktor dobrała mi leczenie immunosupresyjne podtrzymujące (ma specjalizacje z transplantologii i dobrze zna te leki), które dobrze toleruje, modyfikuje nawet moje hormony w niedoczynności tarczycy (Hashimoto), a także dopytuje o objawy z innych narządów. Dzięki temu nie muszę tak często odwiedzać innych specjalistów, a leczenie choroby przewlekłej nie jest, aż tak bardzo uciążliwe.\r\n\r\nZ całego serca polecam Panią Doktor wszystkim Pacjentom z chorobami nerek, jak i również z zapaleniem naczyń. Ja jej bardzo ufam i czuje się bezpieczna z moją chorobą.\r\nNie ma słów które mogłyby wyrazić moją wdzięczność za uratowanie mi życia i odzyskanie zdrowia.
Profesjonalne podejście do pacjenta, wyczerpujące informacje na temat terapii. Efekty widoczne od razu, zdecydowany przy...pływ energii. Po ciężkim dniu pracy każdemu należy się relaks w komorze. Na pewno będę stałym klientem.\r\nPolecam
Miły, dużo mówi, ale i słucha, wizyta trwa długo, można się wygadać. Fachowy. Jest także neurologiem to patrzy pod każdy...m. Polecam.
BioStat 2018 Mapa strony