Umawiaj się do
lekarzyfizjoterapeutów

Wyszukaj specjalistę,
sprawdź opinie innych
pacjentów.

Wybierz usługę i adres
pod którym chcesz
odbyć wizytę.

Zarezerwuj wizytę on-line.
Otrzymasz automatyczne
przypomnienie o wizycie
wiadomością SMS oraz e-mail.

Najnowsze opinie

Pan Doktror pełen empatii dla pacjenta, szybko i skutecznie. wyjasnil watpliwosci i wypisal potrzene leki. Wymagana ko...rekta recepty byla bez zwloki. Gorąco polecam tego lekarza
Bardzo sprawnie przeprowadzona konsultacja on-line
Jestem bardzo zadowolona z wizyty-przemiły Pan Doktor -bardzo serdeczny pierwszy raz spotkałam.sie żeby lekarz podchodz...ił do pacjenta w taki przemiły sposób.. od dziś Pan Dr będzie naszym lekarzem rodzinnym-bardzo dziękuję i pozdrawiam!
Bardzo profesjonalna.
Gabinet działający od niedawna, super atmosfera i obsługa. Nowoczesny sprzęt. Zabieg w miłej atmosferze
Bardzo profesjonalny i doświadczony lekarz pediatra. Zawsze służy poradą, nawet poza godzinami pracy. Oprócz tego to o...soba o wysokiej kulturze osobistej, sympatyczny i wyrozumiały. Serdecznie polecam Pana Doktora!
Polecam Panią Doktor ! Bardzo sympatyczna i pełna zaangażowania. Szybko wytłumaczyła mi jakie leki i dlaczego powinnam p...rzyjmować w czasie mojej choroby oraz wypisała e-receptę. Świetny specjalista ! Polecam !
Mateusz to osoba godna polecenia, szczególnie polecam go osobom, które profesjonalnie zajmują się sportem. Dzięki swojej... wiedzy i doświadczeniu pomógł mi uzyskać pełną sprawność po kontuzji w bardzo krótkim czasie. Ciągła chęć doskonalenia i poznawania nowej wiedzy ułatwia mu rozwiązywanie problemów. Jeśli potrzebna Ci pomoc fizjoterapeuty, nie czekaj umawiaj się na wizytę !!!
Przepraszam ale nie mówie dobrze po polsku bo jestem z Włoch.Nie stety do tej pory lekarze spotykałem dużo ale jak lekar...z Pan Jacek Zawiślak to jeszcie nie miałem przyjemnoszc spotykac.Bardzej nisz lekarzem to mi sie wydawało rozmawiac z osoba którą mnie zna,bardzo mi pomugł w moimi problemach i teraz bardzo lepiej sie czuje i to wszystko dzieki jemu.Lekarz wie co mówi i widać że się zna na rzeczy.Moge go jak naibardzej wszystkim polecać i gwarantuje ze wam na pewno pomorze.I na koniec chciałem podziekowac lekarza Pana Jacek Zawiślak bo bardzo mi pomagał i widać że lubi to co robi.Dziekuje wszystkim i pozdrawiam a jak macie jakieś wątpliwoszci to do Pana Jacek Zawiślak.Pozdrawiam
BioStat 2018 Mapa strony
  haloDoctor