Umawiaj się do
lekarzyfizjoterapeutów

Wyszukaj specjalistę,
sprawdź opinie innych
pacjentów.

Wybierz usługę i adres
pod którym chcesz
odbyć wizytę.

Zarezerwuj wizytę on-line.
Otrzymasz automatyczne
przypomnienie o wizycie
wiadomością SMS oraz e-mail.

Najnowsze opinie

Bardzo dziękuję panu doktorowi za kompleksowe zbadanie i zdiagnozowanie mojej choroby. Choruję na AMD. Miałem wykonaną a...ngiografię i OCT i szybko zakwalifikowano mnie do programu lekowego bez dodatkowych badań.
Fundacja Sedeka w szczególności do współpracy nowa umowa zlecenie od bezpośredniego zleceniodawcy
Wizyta super. Pani Doktor bardzo profesjonalna a jednocześnie przemiła. Polecam
Bardzo polecam Panią Doktor Aleksandrę Rymarz – to bardzo dobry specjalista z ogromną wiedzą i wspaniały człowiek.\r\nPi...erwszy kontakt z Panią Doktor miałam w Klinice Nefrologii w Wojskowym Instytucie Medycznym, gdzie Pani Doktor była moim lekarzem prowadzącym. Do Kliniki zostałam przyjęta zaraz po porodzie ze świeżo rozpoznanym układowym zapaleniem naczyń (dawniej: Ziarninak Wegenera). Z trudem przyszłam do szpitala na pierwszą hospitalizację, a wyniki badań były bardzo złe. Pani Doktor bardzo przejęła się moją historią, szczegółowo mnie zbadała, zleciła szeroki panel badań i zapewniła mnie, że z całym zespołem medycznym zrobią wszystko, by mi pomóc. Okazało się, że mam postać uogólnioną, ciężką choroby, która zajęła wiele narządów, a problemy z nerkami nie były moim największym zmartwieniem. Dotychczas przyjmowane leczenie okazało się nieskuteczne. Pani Doktor zupełnie zmodyfikowała moją terapię postanowiła leczyć zdecydowanie i nie głaskać mojej choroby (oczywiście równoważąc leczenie z ryzykiem powikłań, o których zostałam poinformowana). Ponieważ jestem młodą kobietą dobrała takie leczenie, które pozwoli mi w przyszłości mieć jeszcze dzieci - wtedy o tym nie myślałam, ale teraz jestem wdzięczna, że Pani Doktor zadbała również o to. Dzięki wiedzy i doświadczeniu w leczeniu układowych zapaleń naczyń uzyskałam bardzo szybko piękną remisję i cieszę się życiem. Obecnie nie mam, żadnych objawów choroby, a o jej obecności przypominają mi tylko przyjmowane leki w niewielkich dawkach.\r\nZdecydowałam się, by dalsze moje leczenie w Poradni prowadziła Pani Doktor, mimo tego, że nie mam już problemów z nerkami.\r\nZe względu na to, że jestem młodą pracującą mamą Pani Doktor planuje wizyty tak często jak to jest tylko konieczne, a planowane hospitalizacje, są możliwie jak najkrótsze. Trzeba również wspomnieć o całościowym, holistycznym podejściu do chorego – Pani Doktor dobrała mi leczenie immunosupresyjne podtrzymujące (ma specjalizacje z transplantologii i dobrze zna te leki), które dobrze toleruje, modyfikuje nawet moje hormony w niedoczynności tarczycy (Hashimoto), a także dopytuje o objawy z innych narządów. Dzięki temu nie muszę tak często odwiedzać innych specjalistów, a leczenie choroby przewlekłej nie jest, aż tak bardzo uciążliwe.\r\n\r\nZ całego serca polecam Panią Doktor wszystkim Pacjentom z chorobami nerek, jak i również z zapaleniem naczyń. Ja jej bardzo ufam i czuje się bezpieczna z moją chorobą.\r\nNie ma słów które mogłyby wyrazić moją wdzięczność za uratowanie mi życia i odzyskanie zdrowia.
Profesjonalne podejście do pacjenta, wyczerpujące informacje na temat terapii. Efekty widoczne od razu, zdecydowany przy...pływ energii. Po ciężkim dniu pracy każdemu należy się relaks w komorze. Na pewno będę stałym klientem.\r\nPolecam
Wspaniały specjalista, z meganogromną wiedzą i umiejętnością jej przekazania. Chodziłam w ciąży, teraz po ciąży i szykuj...e sie wizyta kontrolna z maluchem. Każdej kobiecie w różnym wieku polecam Panią Magdę!
Dziękuję za miłą wizytę oraz bardzo dużą pomoc. Pan Doktor ma bardzo dużą wiedzę medyczną.Taki Doktor na ziemi Chrzanows...kiej to skarb. Polecam wszystkim którzy potrzebują pomocy.
BioStat 2018 Mapa strony