Umawiaj się do
lekarzyfizjoterapeutów

Wyszukaj specjalistę,
sprawdź opinie innych
pacjentów.

Wybierz usługę i adres
pod którym chcesz
odbyć wizytę.

Zarezerwuj wizytę on-line.
Otrzymasz automatyczne
przypomnienie o wizycie
wiadomością SMS oraz e-mail.

Najnowsze opinie

Bardzo polecam każdej kobiecie. Świetna specjalistka, w pełni profesjonalna. Bardzo mi pomogła w moich dolegliwościach, ...dzięki niej poprawił się mój komfort życia!
Dziękuję za przyjęcie w tym samym dniu, jest ulga
Centrum Medyczne HENDIMED
Pani doktor Beata Grądkowska jest bardzo kompetenta.Pełen profesjonalizm. Wyczulona na reakcje pacjenta i bardzo życzliw...a.
Dziękuję za po radę i wiele cennych informacji.
ZnajomaKlinika.pl | Rehabilitacja - Fizjoterapia | Warszawa Bielany
Rehabilitacja jest możliwa nawet o 7:00. Idealnie przed pracą :) Patryk (fizjoterapeuta) doświadczony specjalista i fajn...y człowiek!
Jestem zadowolony z treningu. Łukasz ma dużą wiedzę... człowiek na odpowiednim miejscu.
Pan mgr Mateusz Cisło to rehabilitant, który posiada niesamowitą umiejętność trafnego doboru ćwiczeń na każdym etapie te...rapii. Bardzo empatyczny, umiejący słuchać, z indywidualnym podejściem do każdej rehabilitowanej przez siebie osoby. Miałam ogromne szczęście, że Pan Mateusz prowadził moją rehabilitację podczas pobytu w szpitalu. W wypadku samochodowym doznałam licznych złamań kończyn i w konsekwencji tego spore unieruchomienie stawów i silne bóle mięśni. Dzięki rehabilitacji Pana magistra nauczyłam się na nowo prawidłowo chodzić, pracować nadgarstkiem i ustąpił ból barku, co umożliwiło mi w znacznym stopniu samodzielne wykonywanie wielu podstawowych czynności, potrzebnych w codziennym życiu. Tego wszystkiego udało się dokonać w ciągu zaledwie 3 tygodni dzięki umiejętnościom, determinacji i cierpliwości Pana Mateusza Cisło. Osobę Pana magistra polecam każdemu, kto potrzebuje solidnej, uczciwej i rzetelnej pracy rehabilitanta w dążeniu do prawidłowego funkcjonowania i powrotu do zdrowia.\\r\\nPanie Mateuszu bardzo, bardzo dziękuję i nadal będę korzystać z Pana pomocy.
BioStat 2018 Mapa strony