Dżaman Sylwia

4.98 / 160 opinii
Indywidualna Praktyka Lekarska lek.med. Sylwia Dżaman
Umów wizytę

O mnie

Ważne informacje dla pacjentów: - każda e-wizyta jest poradą, w trakcie której wystawiane są niezbędne e-recepty, e-skierowania czy e-zwolnienia , oczywiście jeśli ich wystawienie jest uzasadnione względami medycznymi -wizyty odbywają się wyłącznie w j.polskim, dla osób, które ukończyły 18 rż. Konsultacja odbywa si...ę w gabinecie online w formie videokonsultacji lub telekonsultacji. O wyznaczonej godzinie wizyty łączę się z pacjentem (video konsultacja i/lub połączenie telefoniczne na wskazany przez pacjenta podczas rejestracji numer telefonu). Pacjent jest zobowiązany do obecności na video konsultacji/telekonsultacji.

- nie wystawiam recept na leki narkotyczne/psychotropowe/o potencjale uzależniającym/cannabinoidy/recept Rpw

-nie kontynuuję leczenia specjalistycznego zaleconego/prowadzonego przez psychiatrę

Receptę na leki przeciwbólowe zawierające chlorowodorek tramadolu (np.Doreta, Zaldiar, Tramadol, Poltram Combo itd.) oraz na leki nasenne zawierające zolpidem (np. Nasen, Stilnox, Polsen, Hypnogen itp.) wystawiam tylko w uzasadnionych przypadkach, po uwzględnieniu wywiadu lekarskiego, zapoznaniu się z przedłożoną przez pacjenta dokumentacją medyczną. Wymienione czynniki wpływają również na decyzję dotyczącą ilości i wielkości opakowań danego leku umieszczonych na recepcie.

- nie ma możliwości uzyskania skierowania na badanie/szczepienie w kierunku Sars Cov2

-nie ma możliwości uzyskania zaświadczeń o braku przeciwskazań do uprawiania sportu, udziału w testach sprawnościowych, zaświadczeń o stanie zdrowia itp.

Jestem lekarzem z wieloletnim doświadczeniem w zakresie diagnostyki i leczenia pacjentów dorosłych z takimi schorzeniami jak nadciśnienie tętnicze, zaburzenia lipidowe, zaburzenia czynności tarczycy, cukrzyca, zaburzenia przewodu pokarmowego (m.in. GERD, zespół jelita drażliwego, uchyłkowatość jelit), zespoły bólowe kręgosłupa/stawów obwodowych.

Konsultuję pacjentów dorosłych, którzy borykają się m.in. z nieuregulowanymi wartościami ciśnienia tętniczego, wymagają terapii lekiem przeciwkrzepliwym z koniecznością kontroli wskaźnika INR, mają nieprawidłowe wartości cholesterolu czy glukozy pomimo prowadzonego leczenia, potrzebują uregulowania poziomu hormonów tarczycy.

Przekazuję niezbędne wskazówki dietetyczne w schorzeniach takich jak cukrzyca, choroby tarczycy, nadciśnienie tętnicze i choroby serca, zaburzenia lipidowe, choroby wątroby i nerek, dna moczanowa, schorzenia przewodu pokarmowego.
więcej

Wykształcenie

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej

Języki

Polski

Leczone schorzenia

więcej

Dodatkowe informacje

Adres

ul. Szeligowskiego 82/6, Szczecin
Indywidualna Praktyka Lekarska lek.med. Sylwia Dżaman
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

Konsultacja + ewentualne L4 (e-Zwolnienie)
15 min · 99 zł
Nawet 50% więcej wizyt! Promowanie na stronie głównej - wyświetlanie na górze listy, poprzez odpowiednie oznaczenie kolorystyczne, powiększenie, wyznaczenie specjalnego miejsca itp.

Opinie pacjentów

5,0

Pełen profesjonalizm, wszystko wyjaśnione.

5,0
Bez treści
5,0
Bez treści
więcej
Pytania do lekarza
225 odpowiedzi
Czy skaza białkowa może wystąpić u dorosłego?
Jestem osobą dorosłą, mam 30 lat. Pojawiły mi się suche łuski za uchem, które po czasie przekształciły się w suche żółte strupy (grubo nawarstwione). Aktualnie skóra za uchem...
Wskazana stacjonarna konsultacja dermatologiczna.
Co może powodować przedłużenie miesiączki?
Mój okres trwa już 8 dni, zaczął się jedynie 15 dni po poprzednim i jego czas jest bardzo wydłużony. Zwykle trwa 4 dni i jest regularnie co 25-28 dni. Nigdy mi się tak nie zdarzyło nawet po tabletce...
Wskazana konsultacja ginekologiczna.
Co może być powodem trzęsienia rąk i ciągłego zmęczenia?
Od dłuższego czasu jestem strasznie zmęczona. Od poniedziałku do piątku wstaję o 5 do pracy, to rozumiem, że po przyjściu z pracy chce mi się spać. W weekend gdy mam wolne mogę wstać...
Niezbędna jest wizyta u lekarza w warunkach stacjonarnych (lek. rodz.)-po szczegółowo zebranym wywiadzie i zbadaniu Pani lekarz zleci właściwe badania lab.
więcej
Strona WWW placówki medycznej: Indywidualna Praktyka Lekarska lek.med. Sylwia Dżaman   Szczecin, Szeligowskiego 82 / 6 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik