lek Kuźniar-Pałka Aleksandra

5.00 / 1 opinii
Poradnia Zdrowia Psychicznego EDUCATIO Sp. z o.o.
Umów wizytę

O mnie

Neurolog dziecięcy z zamiłowania i powołania. Kierunek lekarski ukończyła na II Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Na początku swojej przygody z medycyną udzielała się w licznych wolontariatach, które pozwoliły jej na zdobycie wielu cennych doświadczeń. Opiekowała się niepełnosprawnymi dziećmi w ...ośrodku pomocy w Tallinie, odbywała wolontariat w Szpitalu Narutowicza w Krakowie, w Stowarzyszeniu EVPIT (Estonian Mentally Disabled People Support), a także w Krajowym Towarzystwie Autyzmu w Oddziale w Krakowie, gdzie opiekowała się dziećmi z ASD. Ponadto udzielała się w wolontariacie w Stowarzyszeniu Ożarowska (opieka nad dorosłymi osobami z mózgowym porażeniem dziecięcym podczas turnusu rehabilitacyjnego oraz imprez integracyjnych) oraz w Stowarzyszeniu Birmingham PHAB Camps podczas cyklicznie organizowanych wyjazdów dla dzieci z niepełnosprawnościami na terenie UK. W czasie edukacji Członek Studenckiego Koła Naukowego Neurologii Dziecięcej przy oddziale Neurologii Dziecięcej i Pediatrii w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym w Warszawie oraz Członek Studenckiego Koła Naukowego NEKON przy oddziale Neurologii w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim. Swoje doświadczenie budowała dodatkowo dzięki byciu lekarzem POZ dla dzieci, Stażowi Podyplomowemu w Szpitalu Powiatowym w Wołominie oraz dzięki praktykom wakacyjnym. Obecnie Lekarz rezydent w Klinice Neurologii Dzieci i Młodzieży Instytutu Matki i Dziecka, gdzie w 2015 roku rozpoczęła specjalizację z Neurologii Dziecięcej.

Jest w trakcie kursu w zakresie elektroencefalografii oraz czynnie bierze udział licznych konferencjach i szkoleniach z zakresu neurologii, pediatrii i chorób metabolicznych. Prywatnie interesuje się pediatrią, neurologią, współczesnymi osiągnięciami nauki w zakresie nauk medycznych. W wolnym czasie poświęca się wspinaczce skałkowej i turystyce górskiej.

Każdego Małego Pacjenta traktuję priorytetowo. Dzięki mojemu szerokiemu doświadczeniu i licznym kompetencjom jestem w stanie pomagać i diagnozować. Najbardziej wymagającym rodzajem Pacjentów są Ci najmłodsi. Z przyjemnością podołuję kolejnym misjom i zadaniom w swojej karierze zawodowej tak, by zarówno dzieci, jak i ich rodzice byli zadowoleni z opieki, którą ich otaczam.
więcej

Wykształcenie

Warszawski Uniwersytet Medyczny

Języki

Angielski, Polski

Adres

ul. Heroldów 19A, Warszawa
Poradnia Zdrowia Psychicznego EDUCATIO Oddział Warszawa Bielany
powiększ mapę
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

Konsultacja neurologiczna
30 min · 350 zł
Konsultacja neurologiczna dzieci i młodzieży

Opinie pacjentów

5,0

Pani Doktor bardzo dokładnie zbadała córkę. Podpowiedziała możliwości dalszej diagnostyki. Super kontakt z dzieckiem. Bardzo goraco polecam

Strona WWW placówki medycznej: Poradnia Zdrowia Psychicznego EDUCATIO Sp. z o.o.   Chotomów, Tęczowa 5 A Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

HaloDoctor nie jest placówką medyczną i nie świadczy usług medycznych.
Nasza platforma telemedyczna służy do łączenia lekarzy z pacjentami i umożliwiania im świadczenia usług medycznych.