home
|
Psychoterapeuta
|
Aleksandra Przybylska

Aleksandra Przybylska

psychoterapeuta, psycholog
placówka INZPIRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Umów wizytę

O mnie

Aleksandra Przybylska – psycholog, psychoterapeutka. Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie na Wydziale Psychologii, ukończyła czteroletnie szkolenie w zakresie psychoterapii w Szkole Psychoterapii INTRA w Warszawie, rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne do szkolenia psychotera...peutów. Pracuje w nurcie psychoterapii humanistycznej i psychodynamicznej. Prowadziła poradnictwo psychologiczne i indywidualną psychoterapię osób dorosłych w Wojewódzkim Ośrodku Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia w Pruszkowie, w Szpitalu Nowowiejskim w Warszawie. Swoją pracę psychoterapeutyczną poddaje stałej superwizji grupowej i indywidualnej, współpracuje z superwizorami Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Psychiatrycznego. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Sekcji Psychoterapii oraz Polskiego Towarzystwa Integracyjnej Psychoterapii Doświadczeniowej i Edukacji Społecznej. Nieustanie rozwija swoje kompetencje uczestnicząc w konferencjach oraz grupach seminaryjnych.

W INZPIRO prowadzi psychoterapię indywidualną dla dorosłych. Pracuje z osobami doświadczającymi trudności w relacjach z innymi, mających obniżony nastrój, lęki, depresje, doświadczających przemocy, chcących wzmocnić poczucie pewności siebie i wpływu na własne życie. Pracuje pod stałą superwizją.
Pokaż więcej more
marker
Warszawa ul. Sienna 72/011
INZPIRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
calendar Najbliższy wolny termin
...
phone Pokaż numer
Wykształcenie
brak informacji
Języki
brak informacji
Dodatkowe informacje
brak informacji

Usługi

Wszystkie
Online
W gabinecie
Konsultacja psychoterapeutyczna ONLINE (2)
210 zł
 / 
50 min.
Umów wizytę
Konsultacja psychoterapeutyczna w GABINECIE (2)
210 zł
 / 
50 min.
Umów wizytę

Leczone schorzenia

brak danych

Opinie

Najnowsze
Najwyższa ocena
Najniższa ocena
brak opinii

Najczęściej zadawane pytania

Jakiego rodzaju porad lekarskich udziela Aleksandra Przybylska
Aleksandra Przybylska to psychoterapeuta. Na podstawie zdobytej wiedzy medycznej oraz doświadczenia, lekarz ten świadczy usługi medyczne w takim zakresie jak: Konsultacja psychoterapeutyczna ONLINE (2), Konsultacja psychoterapeutyczna w GABINECIE (2)
Gdzie przyjmuje pacjentów Aleksandra Przybylska?
Aleksandra Przybylska przyjmuje pacjentów pod adresem:
ul. Sienna 72/011, Warszawa
Czy Aleksandra Przybylska oferuje również możliwość konsultacji online?
Tak, Aleksandra Przybylska oferuje konsultacje online. Żeby zarezerwować wizytę online należy kliknąć zakładkę „konsultacje online” i wybrać pasujący termin.
Tukan
Weryfikacja zgodności systemu z profilami IHE i standardami HL7 z platformą TUKAN.