Lekarz Urban-Preisner Aleksandra

5.00 / 14 opinii
Umów wizytę

O mnie

Jestem lekarką zajmującą się leczeniem dorosłych i dzieci, na co dzień pracuję w poradniach podstawowej opieki zdrowotnej. Patrzę na pacjenta całościowo, zawsze szczegółowo interpretuję badania laboratoryjne oraz poszerzam diagnostykę. Uwielbiam opowiadać pacjentom o profilaktyce zdrowia i zawsze zachęcam do wprowadzen...ia nawet najmniejszych zmian w kierunku lepszego zdrowia i samopoczucia.

Zajmuję się również medycyną podróży: udzielam porad przed podróżą a także pomagam w wyborze koniecznych szczepień. Pracuję w Instytucie Medycyny Morskiej, Tropikalnej i Podróży. Jestem zapaloną podróżniczką, lubiącą planować egzotyczne podróże - ostatnio odbyłam 4 miesięczną przygodę w Azji.

Zapraszam na konsultacje ogólne oraz z zakresu medycyny podróży (do każdej konsultacji dołączam infografikę o najczęstszych zagrożeniach w podróży oraz apteczkę podróżującego - do wydrukowania)
więcej

Wykształcenie

Studia lekarskie na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w 2021 roku.

- Staż podyplomowy w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Krakowie.
- Praca w przychodniach podstawowej opieki zdrowotnej na terenie całej Polski.
- Praca w certyfikowanych przez Polskie Towarzystwo Medycyny Morskiej, Tropikalnej i Podróży - centrach medycyny podróży.
- Członek Polskiego Towarzystwa Wakcynologii.
- Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Morskiej, Tropikalnej i Podróży.
- Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Stylu Życia

Szkolę się nieustannie na wielu konferencjach, webinarach, w końcu poszerzanie swojej wiedzy to obowiązek w tym zawodzie :)

Języki

Angielski, Polski

Leczone schorzenia

więcej

Dodatkowe informacje

Szanowni Pacjenci, Proszę mieć na uwadze, że nie wystawiam recept na leki psychotropowe, uzależniające oraz leków stosowanych przewlekle bez stosownej dokumentacji od specjalisty. WYMAGANA jest możliwość wglądu do Internetowego Konta Pacjenta według najnowszego rozporządzenia Ministerstwa Zdrowia. Udzielenie zwolnie...nia lekarskiego jest decyzją LEKARZA, muszą istnieć do tego konkretne wskazania.

Rodzic pacjenta pediatrycznego do 6 roku życia nie powinien korzystać z usług telemedycyny, a rodzice starszego pediatrycznego pacjenta jedynie w ramach porady nieinfekcyjnej, kiedy nie występują ostre objawy chorobowe.
więcej

Adres

ul. Strzelców 22a, Gdynia
Indywidualna Praktyka Lekarska Aleksandra Urban-Preisner
powiększ mapę
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

Konsultacja + ewentualne L4 (e-Zwolnienie)
15 min · 89 zł
Nawet 50% więcej wizyt! Promowanie na stronie głównej - wyświetlanie na górze listy, poprzez odpowiednie oznaczenie kolorystyczne, powiększenie, wyznaczenie specjalnego miejsca itp.
Konsultacja lekarska z eReceptą
15 min · 59 zł
Nawet 50% więcej wizyt! Promowanie na stronie głównej - wyświetlanie na górze listy, poprzez odpowiednie oznaczenie kolorystyczne, powiększenie, wyznaczenie specjalnego miejsca itp.
Konsultacja internistyczna online
20 min · 109 zł
Konsultacja lekarza medycyny podróży
Interpretacja wyników badań
15 min · 69 zł
Interpretacja wyników badań
Online consultation (English)
20 min · 99 zł
Online consultation (English) - for non polish citizens.

Opinie pacjentów

5,0

Pozytywnie..Bez pośpiechu.. dużo pyta....nie zbywa.., lecz rzeczywiście chce pomóc..

5,0

Pani Doktor była bardzo pomocna i zaangażowana w mój przypadek, przeprowadziła konkretny wywiad i podała dokładne zalecenia jak postępować dalej, zdecydowanie polecam :)

5,0

Bardzo pomocna Pani doktor ! Polecam !

5,0

Zdecydowanie polecam Panią Doktor. Pomaga w trudnych przypadkach. Lekarz z powołaniem. Coraz mniej takich profesjonalnych lekarzy. Bardzo dziękuję za pomoc.

więcej
Strona WWW placówki medycznej: Indywidualna Praktyka Lekarska Aleksandra Urban-Preisner   Czudec, Wyżne 201A Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

HaloDoctor nie jest placówką medyczną i nie świadczy usług medycznych.
Nasza platforma telemedyczna służy do łączenia lekarzy z pacjentami i umożliwiania im świadczenia usług medycznych.