O mnie

Jestem psychologiem, dyplomowanym psychoterapeutą, członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Ukończyłem Psychologię na Uniwersytecie SWPS w Sopocie w specjalności psychologia kliniczna i zdrowia oraz czteroletnią Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej KCP w Krakowie. Aktualnie ubiegam się o cer...tyfikat psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Doświadczenie w pracy klinicznej miałem okazję budować w Ośrodku Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczym w Trzebuniu, w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Bytowie, Szpitalu Specjalistycznym w Kościerzynie na oddziale psychiatrycznym, Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym im. Tadeusza Bilikiewicza w Gdańsku, Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku w Klinice Hematologii i Transplantologii.

Zajmuję się psychoterapią indywidualną dorosłych w paradygmacie psychodynamicznym pracując z uwzględnieniem metodologii pracy TFP (Transference-Focused Psychotherapy) - metody psychoterapii skoncentrowanej na przeniesieniu przynależącej do szkoły teoretycznej amerykańskiej szkoły relacji z obiektem.

Problematyka, w której się specjalizuję: zaburzenia osobowości; zaburzenia lękowe, zaburzenia depresyjne i zaburzenia nastroju; zaburzenia psychosomatyczne; problemy seksualne; niekontrolowane wybuchy złości; trudności w utrzymaniu szczęśliwych i satysfakcjonujących związków; poczucie braku satysfakcji z życia.

Aby stale reflektować prowadzone procesy terapeutyczne, przykładam dużą wagę do regularnego superwizowania swojej pracy u certyfikowanych superwizorów Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego.
więcej

Adres

ul. Danusi 6/6, Gdańsk, pomorskie
Gabinet Psychoterapii - Amadeusz Kwidziński
powiększ mapę
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

Konsultacja do psychoterapii
50 min · 200 zł
Psychoterapia indywidualna
50 min · 200 zł

Opinie pacjentów

5,0
Bez treści
5,0
Bez treści
5,0
Bez treści
5,0
Bez treści
więcej
Strona WWW placówki medycznej: GDAŃSKIE CENTRUM PSYCHOTERAPII PSYCHODYNAMICZNEJ - AMADEUSZ KWIDZIŃSKI   Gdańsk, pomorskie, Danusi 6 / 3 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

HaloDoctor nie jest placówką medyczną i nie świadczy usług medycznych.
Nasza platforma telemedyczna służy do łączenia lekarzy z pacjentami i umożliwiania im świadczenia usług medycznych.