mgr Dropińska Anna

5.00 / 4 opinii
Centrum Medyczne Severux
Umów wizytę

O mnie

Jest magistrem psychologii. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie przygotowania pedagogicznego. Aktualnie jest w trakcie całościowego, czteroipółletniego szkolenia psychoterapeutycznego, rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne w Polskim Instytucie Ericksonowski...m. Na co dzień pracuje w Wielospecjalistycznym Szpitalu Powiatowym S.A. im. dr B. Hagera w Tarnowskich Górach. Zajmuję się prowadzeniem pracy indywidualnej w formie konsultacji, terapii indywidualnej oraz pomocy doraźnej, prowadzi grupowe zajęcia terapeutyczne, profilaktyczne, psychoedukacyjne i rozwojowe. Nieustannie doskonali swój warsztat pracy, uczestnicząc w licznych szkoleniach.więcej

Wykształcenie

Polski Instytut Ericksonowski w Łodzi
Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego w Przemyślu
Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. Wojciecha Korfantego w Katowicach

Języki

Polski

Leczone schorzenia

więcej

Adres

ul. Władysława Sikorskiego 1, Świętochłowice
Centrum Medyczne Severux Świętochłowice
powiększ mapę
ul. Katowicka 157, Chorzów
Centrum Medyczne Severux Chorzów
powiększ mapę
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

Diagnoza zaburzeń funkcji poznawczych - mgr E.Syktus, mgr A.Dropińska
50 min · 200 zł
konsultacja psychologiczna mgr A. Dropińska
50 min · 180 zł

Opinie pacjentów

5,0

U pani Anny w gabinecie nie ma problemów, które nie zostaną rozwiązane. Po każdym spotkaniu dostaję ładunek pozytywnej energii do działania. Profesjonalizm, zrozumienie, empatia, miła atmosfera, to niektóre z wielu słów, ktore można by wymieniać. Słowa nie oddają tego, jak pani Anna cieplem swojej osoby potrafi otulić pacjeta.Dziękuję pani Aniu.

5,0

Po raz kolejny czuję się dowartościowany i silny po wizycie u Pani Ani. Pani Anna pamięta o czym rozmawialiśmy na poprzednich spotkaniach, to jest praca z pacjentem w 100% zaangażowaniem terapeuty. Wizyty przebiegają w przyjaznej dla pacjentów atmosferze. Jestem przykładem osoby, która otwarła się już na pierwszej wizycie. Poczułem, że otrzymam pomoc od drugiego człowieka. W gabinecie u Pani Ani znikają wszelkie bariery i blokady, które nie pozwalają prawidłowo nam funkcjonować. Jeżeli ktoś ma obawy przed spotkaniem z psychoterapeutą, to powinien spotkać się z Panią Anną, gwarantuję, że niepożałuje wykonania tego pierwszego najważniejszego dla siebie kroku. Dziekuję za dotychczasową terapię.

5,0

Dziękuję!!! to za mało, aby wyrazić to jaką pomoc i zaangazowanie w moją terapię otrzymałem od Pani Ani. Z całą odpowiedzialnością polecam spotkania z tak przemiłą, przyjazną i profesjonalną terapeutką Zapewniam, że nie jest to ostatnia wizyta u Pani Anny. Najważniejsze są wyniki terapii, a po każdej wizycie czuję siłę do działania, jestem naładowany pozytywnymi emocjami i dobrymi radami, które są nieodzowne do prawidłowego funkcjonowania w dzisiejszym świecie.

5,0

Gorąco polecam Panią Annę, nie ma takich słów, które mogą opisać jaką pomoc otrzymałem. Od pierwszego dnia czulem się zaopiekowany,, to wielkie szczęście, że trafiłem do tak wspaniałego i profesjonalnego specjalisty jakim jest Pani Anna. Najważniejszy pierwszy krok, a w gabinecie Pani Ani znajdziecie pomoc.

Ten specjalista nie ma włączonej rejestracji on-line.

Zapytaj o wolny termin
Strona WWW placówki medycznej: Centrum Medyczne Severux   Chorzów, Katowicka 157 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

HaloDoctor nie jest placówką medyczną i nie świadczy usług medycznych.
Nasza platforma telemedyczna służy do łączenia lekarzy z pacjentami i umożliwiania im świadczenia usług medycznych.