home
|
Ginekolog - położnik
|
Anna Horbaczewska
Anna Horbaczewska
ginekolog - położnik
5.00 / 29 opinii
Umów wizytę
Zarejestruj się na wizytę
e-Wizyta Wizyta w gabinecie
Wybierz usługę:
Regulamin i polityka prywatności
SUPERIOR JACH I ZMACZYŃSKI SP. Z O.O. | Kraków | Czyżyńska 21 / 50

Anna Horbaczewska

ginekolog - położnik
5.00 / 29 opinii
Umów wizytę

O mnie

Zainteresowania oraz praca zawodowa skupiają się głównie wokół diagnostyki i leczenia niepłodności oraz diagnostyki ultrasonograficznej. Doktor bierze udział w licznych konferencjach i szkoleniach dotyczących ultrasonografii oraz ginekologii i położnictwa, dzięki czemu stale podnosi swoje kwalifikacje.
Obecnie uczestni...czy w badaniach klinicznych i kontynuuje pracę naukową.

Pokaż więcej more
marker
Kraków ul. Czyżyńska 21/50
Centrum Medyczne Superior
calendar Najbliższy wolny termin
...
phone Pokaż numer
Wykształcenie
Jestem specjalistą położnictwa i ginekologii, absolwentką Wy...działu Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Pracuję w Klinice Endokrynologii Ginekologicznej i Ginekologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.
Prowadzę zajęcia kliniczne ze studentami Wydziału Lekarskiego oraz School of Medicine in English Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

W 2021r. obroniłam pracę doktorską pt. „Analiza czynników wpływających na powodzenie implantacji w endometrium kobiet z niepłodnością pierwotną o nieustalonej etiologii”.
W trakcie studiów odbyłam liczne staże zagraniczne, m.in. w Medical University of Rochester w Stanach Zjednoczonych oraz Medizinische Universitaet Wien w Austrii.
Pokaż więcej more
Języki
Angielski, Polski
Dodatkowe informacje
Godziny przyjęć: Poniedziałek: 12:00- 17:00

Usługi

Wszystkie
Online
W gabinecie
Histeroskopia mechaniczna mięśniaka
6500 zł
 / 
40 min.
Umów wizytę
usunięcie wkładki domacicznej
300 zł
 / 
30 min.
Umów wizytę
USG ginekologiczne 3D/4D
400 zł
 / 
10 min.
Umów wizytę
USG ginekologiczne- bez konsultacji lekarskiej
150 zł
 / 
10 min.
Umów wizytę
USG piersi
220 zł
 / 
20 min.
Umów wizytę
usunięcie implantu
400 zł
 / 
20 min.
Umów wizytę
Usunięcie szwów
50 zł
 / 
10 min.
Umów wizytę
Pokaż więcej Pokaż więcej

Leczone schorzenia

schorzenie Zapalenie pochwy
schorzenie Zaburzenia seksualne
schorzenie Zaburzenia miesiączkowania
schorzenie Wypadanie macicy i pochwy
schorzenie Torbiele
schorzenie Polipy
schorzenie Niepłodność
schorzenie Nadżerki szyjki macicy
Pokaż więcej więcej

Opinie

5.00 / 29 opinii
Najnowsze
Najwyższa ocena
Najniższa ocena
5.0
Mg
2024.06.10 godz. 01:50

Do Pani Doktor trafiłam z polecenia. Badanie przeprowadzone w przyjemnej atmosferze. wszystko wyjaśnione w sposób jasny i klarowny.

5.0
Agnieszka
2024.04.29 godz. 04:18

Bardzo polecam. Pani doktor podeszła do pacjenta konkretnie, rzetelnie a przy tym uprzejmie. Wyjaśniła wszystko szczegółowo. Przeprowadziła niezbędne badania i poradziła dokładnie co dalej.Bylam z nastoletnią córką.Tym bardziej polecam.

5.0
Kasia
2024.04.22 godz. 02:38

Bardzo dziękuję Pani Doktor za pomoc ( już kolejny raz) w diagnozie tak ciężkiego do zdiagnozowania przez większość lekarzy ginekologów schorzenia.. zostałam odpowiednio pokierowana w zakresie zaleceń. Będę Panią polecać z całego serca

5.0
Sus
2024.04.01 godz. 01:43

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona wizytą u Pani doktor. Chyba najsympatyczniejsza wizyta u ginekologa na jakiej byłam. Dużo empatii, spokojna atmosfera. Pani Doktor odpowiedziała na wszystkie moje pytania i wątpliwości, zaproponowała konkretne leczenie. Zdiagnozowala chorobę która od wielu lat dawała mi się bardzo we znaki ale żaden lekarz nie umiał postawić diagnozy, a część z nich uważało że taka już moja uroda… Ogromny plus również za to, że Pani doktor ma holistyczne podejście do pacjenta i oprócz leczenia lekami bardzo jasno zasugerowała co jeszcze może pomóc. Mam ogromną wdzięczność i pewność ze jestem prowadzona przez specjalistę. Bardzo dziękuję.

Pokaż więcej więcej

Najczęściej zadawane pytania

Jakiego rodzaju porad lekarskich udziela Anna Horbaczewska
Anna Horbaczewska to ginekolog - położnik. Na podstawie zdobytej wiedzy medycznej oraz doświadczenia, lekarz ten świadczy usługi medyczne w takim zakresie jak: Histeroskopia mechaniczna mięśniaka, usunięcie wkładki domacicznej, USG ginekologiczne 3D/4D, USG ginekologiczne- bez konsultacji lekarskiej, USG piersi, usunięcie implantu, Usunięcie szwów, usunięcie wkładki
Gdzie przyjmuje pacjentów Anna Horbaczewska?
Anna Horbaczewska przyjmuje pacjentów pod adresem:
ul. Czyżyńska 21/50, Kraków
W jakich językach udziela porad Anna Horbaczewska?
Języki, w jakich udziela porad Anna Horbaczewska to: Angielski, Polski
Jakie schorzenia leczy Anna Horbaczewska?
Anna Horbaczewska specjalizuje się w leczeniu takich schorzeń jak: Zapalenie pochwy, Zaburzenia seksualne, Zaburzenia miesiączkowania, Wypadanie macicy i pochwy, Torbiele, Polipy, Niepłodność, Nadżerki szyjki macicy, Nadciśnienie tętnicze w ciąży, Mięśniaki macicy.
Jakie wykształcenie ma Anna Horbaczewska?
Anna Horbaczewska w notce o swoim wykształceniu informuje: Jestem specjalistą położnictwa i ginekologii, absolwentką Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Pracuję w Klinice Endokrynologii Ginekologicznej i Ginekologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Prowadzę zajęcia kliniczne ze studentami Wydziału Lekarskiego oraz School of Medicine in English Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. W 2021r. obroniłam pracę doktorską pt. „Analiza czynników wpływających na powodzenie implantacji w endometrium kobiet z niepłodnością pierwotną o nieustalonej etiologii”. W trakcie studiów odbyłam liczne staże zagraniczne, m.in. w Medical University of Rochester w Stanach Zjednoczonych oraz Medizinische Universitaet Wien w Austrii.
Tukan
Weryfikacja zgodności systemu z profilami IHE i standardami HL7 z platformą TUKAN.