mgr Majchrowska Anna

Dietica Anna Majchrowska
Umów wizytę

O mnie

✅Jestem pasjonatką zdrowego stylu życia, uzależnioną od aktywności fizycznej i zdobywania wiedzy. ✅Jestem Absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Gorzowie Wielkopolskim oraz Akademii Dietetyki w Szczecinie i Łodzi. Od 9 lat pracuję jako instruktor fitness. Od 4 w Centrum Rekreacji Forma. Ta praca to moje hobby pon...ieważ sport towarzyszy mi od zawsze i nie wyobrażam sobie życia bez niego.Uczestniczyłam w wielu szkoleniach m .in Dietetyka i suplementacja w Mauricz trening center, Dietoterapia Sandiet i wiele innych.

✅Najbardziej jednak pasjonuje mnie fakt jak ogromny wpływ na ludzki organizm ma odżywianie. Jak zmianą nawyków żywieniowych możemy poprawić funkcjonowanie naszego ciała, wprowadzić w remisję wiele chorób dietozależnych tj. Hashimoto, niedoczynność i nadczynność tarczycy, Insulinooporność, luszczycę itp. Jak ważną rolę odgrywają nasze jelita, które nazywane są drugim mózgiem. Jak wiele zależy od nas i od tego jak funkcjonujemy na co dzień.

✅Moja praca jest moją pasją i lepiej trafić nie mogłam :)
Cieszę się ze wszystkich Waszych sukcesów, ze zgubionych kilogramów, z poprawy samopoczucia czy wyciszenia chorób, które Was dotknęły.
więcej

Wykształcenie

wyższe

Języki

Angielski

Leczone schorzenia

więcej

Adres

ul. Rolna 14 (Park Wodny Koszalin), Koszalin
Dietica Anna Majchrowska
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę
więcej

Usługi

Analiza składu ciała wraz z omówieniem wyników
30 min · 50 zł
Przeprowadzę badanie profesjonalnym analizatorem. Dzięki temu poznamy skład Twojego ciała i ustalimy jakie parametry wymagają poprawy.
Indywidualny jadłospis na 14 dni( konsultacja dietetyczna płatna dodatkowo )
60 min · 180 zł
Dwa siedmiodniowe zupełnie różne plany żywieniowe dopasowane do Twoich preferencji żywieniowych, chorób dietozależnych, trybu pracy. Uwzględnię w nich Twoją aktywność fizyczną jak i styl życia. Jadłospisy można powtarzać przez kolejne tygodnie.
Indywidualny jadłospis na 7 dni (konsultacja dietetyczna płatna dodatkowo )
60 min · 130 zł
Siedmiodniowy plan żywieniowy dopasowany do Twoich preferencji żywieniowych, chorób dietozależnych, trybu pracy. Uwzględnię w nim Twoją aktywność fizyczną jak i styl życia. Jadłospis można powtarzać przez kolejne tygodnie.
Jadłospis dla pary na 14 dni - konsultacja dietetyczna płatna dodatkowo
90 min · 300 zł
Dwa siedmiodniowe plany żywieniowe dopasowane do Waszych preferencji żywieniowych, chorób dietozależnych, trybu pracy. Uwzględnię w nim Waszą aktywność fizyczną jak i styl życia. Jadłospisy można powtarzać przez kolejne tygodnie.Jadłospisy mogą zawierać takie same potrawy i różnić się gramaturą i kalorycznością dobraną do Waszych potrzeb.
Jadłospis dla pary na 7 dni (konsultacja dietetyczna płatna dodatkowo )
90 min · 200 zł
Siedmiodniowy plan żywieniowy dopasowany do Waszych preferencji żywieniowych, chorób dietozależnych, trybu pracy. Uwzględnię w nim Waszą aktywność fizyczną jak i styl życia. Jadłospis można powtarzać przez kolejne tygodnie. Jadłospis może zawierać takie same potrawy i różnić się gramaturą i kalorycznością dobraną do Waszych potrzeb.
Jadłospis ketogeniczny na 14 dni (konsultacja dietetyczna płatna dodatkowo)
60 min · 200 zł
Jadłospis ketogeniczny na 7 dni - (konsultacja dietetyczna płatna dodatkowo)
60 min · 150 zł
Konsultacja dietetyczna wraz z analizą składu ciała (pierwsza wizyta)
60 min · 100 zł
Konsultacja dietetyczna oraz analiza składu ciała.
Na pierwszej wizycie przeanalizuję Twoje dotychczasowe żywienie, przeprowadzę wywiad dietetyczny, sprawdzę skład Twojego ciała oraz ustalę z Tobą plan działania.
Konsultacja online (wideo lub telefoniczna)
60 min · 100 zł
Na konsultacji przeanalizuję Twoje dotychczasowe żywienie, przeprowadzę wywiad dietetyczny, ustalę z Tobą plan działania.
Konsultacja wraz z analizą składu ciała dla par (pierwsza wizyta)
90 min · 150 zł
Konsultacja dietetyczna oraz analiza składu ciała.
Na pierwszej wizycie przeanalizuję Wasze dotychczasowe żywienie, przeprowadzę wywiad dietetyczny, sprawdzę skład Waszego ciała oraz ustalę z Wami plan działania.
więcej

Opinie pacjentów

Specjalista nie posiada żadnych opinii

Strona WWW placówki medycznej: Dietica Anna Majchrowska   Koszalin, ul. Rolna 14 (Park Wodny Koszalin) 3 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik