Janusz Arkadiusz

5.00 / 23 opinii
Agnieszka Kruzel Centrum Rehabilitacji Body Balance
Umów wizytę

O mnie

Ukończyłem Akademię medyczną we Wrocławiu. Obecnie pracuję na oddziale chirurgiczno-ortopedycznym w Dolnośląskim Szpitalu Specjalistycznym im. T. Marciniaka we Wrocławiu. Moje zainteresowania szczególnie dotyczą zachowawczego leczenia zespołów bólowych kręgosłupa, artroskopii, chirurgii barku, kolana, stawu skokowego ...i stopy oraz neuropatii uciskowych w zakresie kończyn.

Stałe postępy w zakresie wiedzy medycznej wymagają ode mnie podnoszenia kwalifikacji zawodowych – stąd konieczność nieustannych szkoleń, uczestnictwa w kursach, sympozjach i zjazdach zarówno krajowych, jak i zagranicznych.
więcej

Wykształcenie

Absolwent Akademii Medycznej – wydział lekarski
Specjalizacja z ortopedii i traumatologii

Języki

Angielski

Leczone schorzenia

więcej

Adres

ul. Królewiecka 161/19, Wrocław
Królewiecka Centrum Rehabilitacji Body Balance
powiększ mapę
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

Konsultacja ortopedyczna
20 min · 250 zł
Konsultacja ortopedyczna z badaniem USG
20 min · 290 zł

Opinie pacjentów

5,0
Bez treści
5,0
Bez treści
5,0

Lekarz z powołania, poświęca każdemu pacjentowi tyle ile wymaga dana sytuacja, nie patrzy na zegarek bo powinien już wejść kolejny pacjent. Nawet jeśli zdarzy się opóźnienie to przeprasza. Szuka najlepszych rozwiązań dla każdego pacjenta nie tak jak inni lekarze w większości przypadków kierują z "marszu". Bardzo empatyczny z dużym poczuciem humoru:) nie naraża też na niepotrzebne koszta.Podsumowując Lekarz przez duże " L" oby było więcej takich osób:)

5,0

Pan dr Janusz jest ortopedą godnym polecenia. Przeprowadził szczegółowy wywiad izbadał mnie. Zlecił badanie na podstawie którego potwierdził swoją diagnozę. Zostało wdrożone odpowiednie leczenie. Pan Doktor to profesjonalista w każdym calu.

więcej
Strona WWW placówki medycznej: Agnieszka Kruzel Centrum Rehabilitacji Body Balance   Wroclaw, Królewiecka 161 / 19 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

HaloDoctor nie jest placówką medyczną i nie świadczy usług medycznych.
Nasza platforma telemedyczna służy do łączenia lekarzy z pacjentami i umożliwiania im świadczenia usług medycznych.