O mnie

Proszę zabierz ze sobą wszystkie badania jakie posiadasz, zarówno te papierowe jak i na płytach. ENDOSKOPIA nosa, ucha oraz krtani to nie problem. MIKROOTOSKOPIA - czyli oglądanie ucha pod mikroskopem nie ogranicza nas, dysponujemy takim sprzętem. BADANIA SŁUCHU- nie musisz biegać w inne miejsca. Wszystko mamy na miej...scu.
Medycyna jest moją pasją od najmłodszych lat...
Jako dziecko często chorowałem. W następstwie tego miałem częsty kontakt z personelem medycznym, którego praca niezwykle mnie fascynowała.
W wieku 4 lat dostałem niezwykły prezent - mój pierwszy, prawdziwy stetoskop. Postanowiłem, że zostanę lekarzem. Kolejne poziomy mojej edukacji przynosiły coraz to nowsze pomysły na życie, jednak medycyna zawsze była… gdzieś blisko...

Zacząłem od teorii, w liceum, w klasie o profilu biologiczno - chemicznym, a następnie w Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy. Po tym etapie nadszedł czas na zdobycie umiejętności praktycznych. Staż podyplomowy odbyłem w Szpitalu Miejskim w Bydgoszczy. Kolejnym etapem był wybór specjalizacji. Z uwagi na zamiłowanie do działań precyzyjnych wybrałem otorynolaryngologię. W Latach 2011-2017 odbyłe szkolenie specjalizacyjne na Oddziale Klinicznym Otolaryngologii w 10 Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Bydgoszczy i tu pomagałem pacjentom łącząc obowiązek i pasję.
Szkolenie ukończyłem zdanym egzaminem specjalizacyjnym w marcu 2017 roku.
Moim szczęściem jest ukochanie swojej codzienności…dzięki medycynie
więcej

Wykształcenie

CM UMK w Bygoszczy

Języki

Polski

Leczone schorzenia

Adres

ul. Antczaka 48/1, Toruń
IPL Dawid Matyniak
ul. Antczaka 48/1, Toruń
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

Konsultacja online
15 min · 111 zł

Opinie o specjaliście

5,0

S.K.Użytkownik zweryfikowany1 lipca 2020 • Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl • Lokalizacja: Dawid Matyni...więcejPan doktor jest bardzo zaangażowany i uprzejmy. Wyjaśnił skrupulatnie w jaki sposób będzie przebiegało leczenie. Polecam :)

5,0

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pana doktora.Pan doktor potrafi trafnie stawiać diagnozę ,jest bardzo miły sympatyczny i służy pomocą.Szczerze polecam pana doktora.

5,0

Bardzo przyjemny, spokojny i rzeczowy lekarz. Wizyta bez opóźnień. Badanie dokładne Polecam i pozdrawiam.

5,0

Doktor był bardzo punktualny i zaczął wizytę od miłej wstępnej rozmowy. Cała wizyta odbyła się w przyjemnej atmosferze i zostałem skierowany na kolejne badania. Jestem bardzo zadowolony.

więcej

Zdalne porady lekarskie
Lekarz online 24h
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

haloDoctor