lekarz Matyniak Dawid

5.00 / 59 opinii
IPL Dawid Matyniak

O mnie

Proszę zabierz ze sobą wszystkie badania jakie posiadasz, zarówno te papierowe jak i na płytach. ENDOSKOPIA nosa, ucha oraz krtani to nie problem. MIKROOTOSKOPIA - czyli oglądanie ucha pod mikroskopem nie ogranicza nas, dysponujemy takim sprzętem. BADANIA SŁUCHU- nie musisz biegać w inne miejsca. Wszystko mamy na miej...scu.
Medycyna jest moją pasją od najmłodszych lat...
Jako dziecko często chorowałem. W następstwie tego miałem częsty kontakt z personelem medycznym, którego praca niezwykle mnie fascynowała.
W wieku 4 lat dostałem niezwykły prezent - mój pierwszy, prawdziwy stetoskop. Postanowiłem, że zostanę lekarzem. Kolejne poziomy mojej edukacji przynosiły coraz to nowsze pomysły na życie, jednak medycyna zawsze była… gdzieś blisko...

Zacząłem od teorii, w liceum, w klasie o profilu biologiczno - chemicznym, a następnie w Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy. Po tym etapie nadszedł czas na zdobycie umiejętności praktycznych. Staż podyplomowy odbyłem w Szpitalu Miejskim w Bydgoszczy. Kolejnym etapem był wybór specjalizacji. Z uwagi na zamiłowanie do działań precyzyjnych wybrałem otorynolaryngologię. W Latach 2011-2017 odbyłe szkolenie specjalizacyjne na Oddziale Klinicznym Otolaryngologii w 10 Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Bydgoszczy i tu pomagałem pacjentom łącząc obowiązek i pasję.
Szkolenie ukończyłem zdanym egzaminem specjalizacyjnym w marcu 2017 roku.
Moim szczęściem jest ukochanie swojej codzienności…dzięki medycynie
więcej

Wykształcenie

CM UMK w Bygoszczy

Języki

Polski

Leczone schorzenia

Adres

ul. Antczaka 48/1, Toruń
IPL Dawid Matyniak
ul. Antczaka 48/1, Toruń
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

Konsultacja online
15 min · 111 zł

Opinie o specjaliście

5,0
Bez treści
5,0

Bardzo dobry laryngolog ze świetnym podejściem do dzieci. Polecam!

5,0

Super!Pan doktor bardzo dokładnie zbadał i wyjaśnił mi wszystko. Ma do tego świetne podejście do dzieci (wizyta synka).Serdecznie polecam!

5,0

To trzecia wizyta, tym razem zabieg. Po tylu pozytywnych komentarzach mógłbym sobie darować następny, ale byłoby to nie fair. Nie chcę tu słodzić, stwierdzam tylko, że jestem zachwycony, bo ten gość to prawdziwy fachowiec i profesjonalista. Polecam!!!

więcej
Strona WWW placówki medycznej: IPL Dawid Matyniak   Toruń, Antczaka 48 / 1

Zdalne porady lekarskie
Lekarz online 24h
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie

Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik