O mnie

Lekarz ginekolog, ze szczególnym zainteresowaniem w zakresie diagnostyki i terapii prenatalnej. Członek zespołu lekarskiego w Klinice Ginekologii i Położnictwa w Rudzie Śl. Uczeń wybitnych specjalistów z zakresu perinatologii w Polsce i na świecie. Twórca pierwszej na Podbeskidziu Poradni Patologii Ciąży, w Szpitalu Wo...jewódzkim w Bielsku-Białejwięcej

Wykształcenie

Śląski Uniwersytet Medyczny, Debreceni Egyetem

Języki

Angielski, Polski

Leczone schorzenia

więcej

Dodatkowe informacje

Dr Wójtowicz oferuje naszym Pacjentkom pełen wachlarz usług gabinetu ginekologiczno-położniczego. Od okresowej kontroli, poprzez badania przesiewowe i profilaktykę, po leczenie schorzeń w przebiegu życia dorosłej kobiety, w tym także w przebiegu ciąży. Posiada również umiejętności i certyfikat z zakresu wykonywania bad...ań kolposkopowych, czyli pogłębionej oceny patologii szyjki macicy.

Nieustannie rozwija swoje kompetencje i zdobywa kolejne doświadczenia. W ostatnich latach szczególnie intensywnie szkoli się z zakresu histeroskopii i laparoskopii w ginekologii, czyli w najnowocześniejszych, małoinwazyjnych technikach diagnostyczno-terapeutycznych. Są to procedury szczególne przydatne w przypadku kobiet leczących się z powodu niepłodności, nieprawidłowych krwawień, czy z wykrytymi w czasie badania USG zmianami w obrębie narządu rodnego i piersi.

Uczestnik licznych staży, szczególnie o tematyce USG – zagranicznych i krajowych (m. in. w Fetal Medicine Foundation w Londynie, pod kierunkiem prof. K. H. Nicolaidesa). Uczestnik licznych kursów i szkoleń z zakresu diagnostyki prenatalnej – także jako wykładowca i trener. Posiadacz wielu certyfikatów z zakresu badań USG, w tym jako jedna z ok. 50 osób w Polsce (stan na rok 2021) – certyfikatu FMF dla badań pierwszego jak i drugiego trymestru ciąży oraz IOTA (International Ovarian Tumor Analysis). Autor i współautor publikacji medycznych poświęconych diagnostyce prenatalnej. Członek Sekcji USG Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników, Polskiego Towarzystwa Ultrasonografii oraz ISUOG (International Society of Ultrasound in Obstetrics and Gyneacology).
więcej

Adres

ul. Górna 10, Cieszyn
GINEO Praktyka Lekarska Wójtowicz, Półgrabia Spółka Partnerska
powiększ mapę
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

e-Recepta
5 min · 50 zł
Usługa dostępna dla pacjentek Gineo
Badanie prenatalne I trymestr (lek. D. Wójtowicz) - USG 3/4D HD Live Studio
30 min · 350 zł
Badanie prenatalne II i III trymestr (lek. D. Wójtowicz) - USG 3/4D HD Live Studio
30 min · 400 zł
Badanie prenatalne w ciąży mnogiej (lek. D. Wójtowicz) - USG 3/4D HD Live Studio
60 min · 700 zł
Badanie przesiewowe ECHO serca płodu
30 min · 500 zł
Badanie przesiewowe ECHO serca płodu w ciąży mnogiej
60 min · 900 zł
Badanie USG mózgu płodu (neurosonografia)
30 min · 400 zł
Biopsja guzka piersi + badanie H-P
30 min · 450 zł
Drożność jajowodów (SonoHSG)
30 min · 800 zł
e-Wizyta + e-Recepta
15 min · 150 zł
więcej

Opinie pacjentów

5,0

Polecam z całego serca Pana Doktora????

5,0

Polecam

5,0
Bez treści
więcej
Strona WWW placówki medycznej: GINEO Praktyka Lekarska Wójtowicz, Półgrabia Spółka Partnerska   Cieszyn, Górna 10 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik