O mnie

Lekarz ginekolog, ze szczególnym zainteresowaniem w zakresie diagnostyki i terapii prenatalnej. Członek zespołu lekarskiego w Klinice Ginekologii i Położnictwa w Rudzie Śl. Uczeń wybitnych specjalistów z zakresu perinatologii w Polsce i na świecie. Twórca pierwszej na Podbeskidziu Poradni Patologii Ciąży, w Szpitalu Wo...jewódzkim w Bielsku-Białejwięcej

Wykształcenie

Śląski Uniwersytet Medyczny, Debreceni Egyetem

Języki

Angielski, Polski

Leczone schorzenia

więcej

Dodatkowe informacje

Dr Wójtowicz oferuje naszym Pacjentkom pełen wachlarz usług gabinetu ginekologiczno-położniczego. Od okresowej kontroli, poprzez badania przesiewowe i profilaktykę, po leczenie schorzeń w przebiegu życia dorosłej kobiety, w tym także w przebiegu ciąży. Posiada również umiejętności i certyfikat z zakresu wykonywania bad...ań kolposkopowych, czyli pogłębionej oceny patologii szyjki macicy.

Nieustannie rozwija swoje kompetencje i zdobywa kolejne doświadczenia. W ostatnich latach szczególnie intensywnie szkoli się z zakresu histeroskopii i laparoskopii w ginekologii, czyli w najnowocześniejszych, małoinwazyjnych technikach diagnostyczno-terapeutycznych. Są to procedury szczególne przydatne w przypadku kobiet leczących się z powodu niepłodności, nieprawidłowych krwawień, czy z wykrytymi w czasie badania USG zmianami w obrębie narządu rodnego i piersi.

Uczestnik licznych staży, szczególnie o tematyce USG – zagranicznych i krajowych (m. in. w Fetal Medicine Foundation w Londynie, pod kierunkiem prof. K. H. Nicolaidesa). Uczestnik licznych kursów i szkoleń z zakresu diagnostyki prenatalnej – także jako wykładowca i trener. Posiadacz wielu certyfikatów z zakresu badań USG, w tym jako jedna z ok. 50 osób w Polsce (stan na rok 2021) – certyfikatu FMF dla badań pierwszego jak i drugiego trymestru ciąży oraz IOTA (International Ovarian Tumor Analysis). Autor i współautor publikacji medycznych poświęconych diagnostyce prenatalnej. Członek Sekcji USG Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników, Polskiego Towarzystwa Ultrasonografii oraz ISUOG (International Society of Ultrasound in Obstetrics and Gyneacology).
więcej

Adres

ul. Górna 10, Cieszyn
GINEO Praktyka Lekarska Wójtowicz, Półgrabia Spółka Partnerska
powiększ mapę
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

Test endoRNA qRT-PCR (wraz z biopsją endometrium) (5483)
2200 zł
Badanie prenatalne I trymestr (lek. D. Wójtowicz) - USG 3/4D HD Live Studio
30 min · 350 zł
Badanie prenatalne II i III trymestr (lek. D. Wójtowicz) - USG 3/4D HD Live Studio
30 min · 400 zł
Badanie prenatalne w ciąży mnogiej (lek. D. Wójtowicz) - USG 3/4D HD Live Studio
60 min · 700 zł
Badanie przesiewowe ECHO serca płodu
30 min · 500 zł
Badanie przesiewowe ECHO serca płodu w ciąży mnogiej
60 min · 900 zł
Badanie USG mózgu płodu (neurosonografia)
30 min · 400 zł
Biopsja guzka piersi + badanie H-P
30 min · 500 zł
Drożność jajowodów (SonoHSG)
30 min · 800 zł
e-Recepta
5 min · 50 zł
Usługa dostępna dla pacjentek GINEO
więcej

Opinie pacjentów

5,0

Końcem maja 2023 odbyliśmy wizytę poporodową - dr Wójtowicz prowadził całą naszą ciążę od początku do końca i nadal się nami opiekuje, a jako kobieta będę korzystać z opieki doktora do końca życia. Od pierwszej wizyty u dr Wójtowicza (znacznie wcześniej przed ciążą) byłam przekonana, że już nigdy nie zmienię lekarza. Do końca życia będziemy wdzięczni za opiekę w czasie tej trudnej ciąży (trudnej z racji późnego wieku) i pełni podziwu za profesjonalizm doktora, za zapewnienie komfortu w czasie każdej wizyty, za wsparcie .... napisałam specjalne podziękowanie dla doktora i pań położnych współpracujących z doktorem, z którym chcę podzielić się również z wszystkimi kobietami czytającymi tą opinię:Maleńki cud świata nam się przydarzyłw wieku sędziwym – nikt o tym nie marzył- rodzicom starym bez doświadczenia – DZIECKO – nie mogliśmy wyjść ze zdumieniaSzczęście to wielkie i zmienia świat cały,ale obawy nas przerażały –czy będzie zdrowe, czy my podołamy …?dlatego „DZIĘKUJĘ” z serca wołamyza opiekę, radę, za Wasze wsparciedziękujemy Wam szczerze i otwarcie,za Waszą cierpliwość, za wiedzę i czaschcemy wyrazić wdzięczność z Wojtusiem wraz,za profesjonalizm, wszelkie badania,za odpowiedzi na wszystkie pytania,za słowa otuchy i pocieszenia,za dyspozycyjność w chwilach zwątpieniaraz jeszcze wszystkim Wam dziękujemy,z wielkim szacunkiem pozostajemy.Cieszymy się, że i Wy się cieszyciedzieciątkiem, które kochamy nad życie.

5,0

To juz moja druga ciaza prowadzona u Pana doktora i nie wyobrazam sobie, ze moglabym chodzic do innego lekarza. Jak zawsze wychodzac z gabinetu mam poczucie, ze jestem pod opieka najlepszego lekarza, gdzie wszystko zostalo dokladnie omowione co do usg, wynikow i etapow nastepnej wizyty.

5,0

Najlepszy specjalista w okolicy, polecam!!!

więcej
Strona WWW placówki medycznej: GINEO Praktyka Lekarska Wójtowicz, Półgrabia Spółka Partnerska   Cieszyn, Górna 10 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

HaloDoctor nie jest placówką medyczną i nie świadczy usług medycznych.
Nasza platforma telemedyczna służy do łączenia lekarzy z pacjentami i umożliwiania im świadczenia usług medycznych.