home
|
Specjalista
|
Eliza Urbaniak
mgr Eliza Urbaniak
Specjalista
placówka Fundacja Laboratorium Marzeń
Umów wizytę
Zarejestruj się na wizytę
e-Wizyta Wizyta w gabinecie
Wybierz usługę:
Regulamin i polityka prywatności
Fundacja Laboratorium Marzeń | POZNAŃ | Dojazd 30

mgr Eliza Urbaniak

Specjalista
placówka Fundacja Laboratorium Marzeń
Umów wizytę

O mnie

"Żywioł to miejsce, w którym to, co kochamy robić spotyka się z tym, w czym jesteśmy dobrzy." - Sir Ken Robinson.
Tak lubię myśleć o swojej pracy.

"... podążajcie za zachwytem" - Joseph Campbell.
A ten krótki cytat w pełni oddaje moją ciekawość wynikającą z każdego spotkania z dzieckiem.
A każde spotkanie traktuję j...ako wspólną przygodę do lepszego poznania siebie i zaciekawienia światem.

Nazywam się Eliza Urbaniak i jestem pedagogiem, socjoterapeutą, trenerem umiejętności społecznych, oraz specjalistą w zakresie terapii pedagogicznej.

W pracy indywidualnej jak i grupowej, ważne są dla mnie przede wszystkim 4 rzeczy. Po pierwsze jest to praca na zasobach dziecka, aby na tym co już w nim piękne i dobre móc rozwijać kolejne jego obszary, bo to zasoby są naszymi fundamentami, a resztę można zawsze dobudować :) Po drugie relacja, nawiązanie dobrego kontaktu z dzieckiem, stworzenie mu bezpiecznej i wspierającej przestrzeni do pracy jest dla mnie priorytetowe, aby nasze spotkania były dla niego wzmacniające i rozwijające. Po trzecie ciekawość, bo jak wiemy ciekawość to pierwszy stopień do wiedzy :) A każde spotkanie z drugą osobą, jest inne, pomiędzy naszymi spotkaniami doświadczamy nowych rzeczy, uczymy się nowych umiejętności, spotykamy się z różnymi emocjami, doświadczamy sukcesów, albo mierzymy się z trudnościami i to jest fascynujące. I tak przechodzimy do czwartej istotnej kwestii, w swojej pracy kieruję się pracą na procesie, tzn. podążam za aktualnymi potrzebami dziecka, za jego emocjami, oraz dobrostanem, pomimo różnych pomysłów na spotkanie, jestem w stanie odłożyć te pomysły na inny moment, aby udać się w podróż do której zaprosi mnie dziecko.

Ahoj przygodo!
Pokaż więcej more
marker
POZNAŃ ul. ul. Dojazd 30
Wielkopolskie Laboratorium Kompetencji
calendar Najbliższy wolny termin
...
phone Pokaż numer
Wykształcenie
Jestem absolwentką pedagogiki resocjalizacyjnej na Uniwersyt...ecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, na którym ukończyłam również socjoterapię i promocję zdrowia. Ponadto ukończyłam Szkołę Trenerów „SIEĆ” Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Szkołę Pomagania Rodzinie w ujęciu systemowym, w obszarze rodzicielstwa jestem również trenerem Szkoły dla Rodziców i Wychowawców. Ponieważ uważam, że pracy nad sobą i swoim warsztatem nigdy dość to jest również trenerem Treningu Umiejętności Społecznych, a także trenerem TUS osób z autyzmem i zespołem Aspergera. Jestem również psychoterapeutą systemowym w trakcie certyfikacji
w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej.
W ostatnich latach poszerzam swoją wiedzę i umiejętności w zakresie terapii pedagogicznej, w ramach której ukończyłam studia podyplomowe, oraz kursy doszkalające. A sama terapia pedagogiczna stała się moim oczkiem w głowie.
Poza obszarem edukacyjnym wspieram Młodych Zdolnych w rozwoju społecznym i emocjonalnym.
Na co dzień pracuję w szkole podstawowej jako pedagog szkolny.
Swoją pracę poddaję superwizji grupowej i indywidualnej.
Pokaż więcej more
Języki
brak informacji
Dodatkowe informacje
brak informacji

Usługi

Wszystkie
Online
W gabinecie
Konsultacja kwalifikacyjna TUS = dwóch prowadzących
150 zł
 / 
50 min.
Umów wizytę
Konsultacja podsumowanie TUS - dwóch prowadzących
150 zł
 / 
50 min.
Umów wizytę
Konsultacja w połowie zajęć TUS - dwóch prowadzących
150 zł
 / 
50 min.
Umów wizytę
Opinia pisemna
100 zł
 / 
60 min.
Umów wizytę
Zajęcia TUS (rozmowa kwalifikacyjna do grupy) - jeden prowadzący
150 zł
 / 
45 min.
Umów wizytę
Zajęcia TUS - dwóch prowadzących - dzieci przedszkolne
100 zł
 / 
45 min.
Umów wizytę
Zajęcia TUS - dwóch prowadzących - dzieci szkolne
100 zł
 / 
60 min.
Umów wizytę
Pokaż więcej Pokaż więcej

Leczone schorzenia

brak danych

Opinie

Najnowsze
Najwyższa ocena
Najniższa ocena
brak opinii

Najczęściej zadawane pytania

Jakiego rodzaju porad lekarskich udziela mgr Eliza Urbaniak
Mgr Eliza Urbaniak to Specjalista. Na podstawie zdobytej wiedzy medycznej oraz doświadczenia, lekarz ten świadczy usługi medyczne w takim zakresie jak: Konsultacja kwalifikacyjna TUS = dwóch prowadzących, Konsultacja podsumowanie TUS - dwóch prowadzących, Konsultacja w połowie zajęć TUS - dwóch prowadzących, Opinia pisemna, Zajęcia TUS (rozmowa kwalifikacyjna do grupy) - jeden prowadzący, Zajęcia TUS - dwóch prowadzących - dzieci przedszkolne, Zajęcia TUS - dwóch prowadzących - dzieci szkolne, Zajęcia TUS - jeden prowadzący
Gdzie przyjmuje pacjentów mgr Eliza Urbaniak?
Mgr Eliza Urbaniak przyjmuje pacjentów pod adresem:
ul. Dojazd 30, POZNAŃ
Jakie wykształcenie ma mgr Eliza Urbaniak?
Mgr Eliza Urbaniak w notce o swoim wykształceniu informuje: Jestem absolwentką pedagogiki resocjalizacyjnej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, na którym ukończyłam również socjoterapię i promocję zdrowia. Ponadto ukończyłam Szkołę Trenerów „SIEĆ” Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Szkołę Pomagania Rodzinie w ujęciu systemowym, w obszarze rodzicielstwa jestem również trenerem Szkoły dla Rodziców i Wychowawców. Ponieważ uważam, że pracy nad sobą i swoim warsztatem nigdy dość to jest również trenerem Treningu Umiejętności Społecznych, a także trenerem TUS osób z autyzmem i zespołem Aspergera. Jestem również psychoterapeutą systemowym w trakcie certyfikacji w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej. W ostatnich latach poszerzam swoją wiedzę i umiejętności w zakresie terapii pedagogicznej, w ramach której ukończyłam studia podyplomowe, oraz kursy doszkalające. A sama terapia pedagogiczna stała się moim oczkiem w głowie. Poza obszarem edukacyjnym wspieram Młodych Zdolnych w rozwoju społecznym i emocjonalnym. Na co dzień pracuję w szkole podstawowej jako pedagog szkolny. Swoją pracę poddaję superwizji grupowej i indywidualnej.
Tukan
Weryfikacja zgodności systemu z profilami IHE i standardami HL7 z platformą TUKAN.