O mnie

"Żywioł to miejsce, w którym to, co kochamy robić spotyka się z tym, w czym jesteśmy dobrzy." - Sir Ken Robinson. Tak lubię myśleć o swojej pracy. "... podążajcie za zachwytem" - Joseph Campbell. A ten krótki cytat w pełni oddaje moją ciekawość wynikającą z każdego spotkania z dzieckiem. A każde spotkanie traktuję j...ako wspólną przygodę do lepszego poznania siebie i zaciekawienia światem.

Nazywam się Eliza Urbaniak i jestem pedagogiem, socjoterapeutą, trenerem umiejętności społecznych, oraz specjalistą w zakresie terapii pedagogicznej.

W pracy indywidualnej jak i grupowej, ważne są dla mnie przede wszystkim 4 rzeczy. Po pierwsze jest to praca na zasobach dziecka, aby na tym co już w nim piękne i dobre móc rozwijać kolejne jego obszary, bo to zasoby są naszymi fundamentami, a resztę można zawsze dobudować :) Po drugie relacja, nawiązanie dobrego kontaktu z dzieckiem, stworzenie mu bezpiecznej i wspierającej przestrzeni do pracy jest dla mnie priorytetowe, aby nasze spotkania były dla niego wzmacniające i rozwijające. Po trzecie ciekawość, bo jak wiemy ciekawość to pierwszy stopień do wiedzy :) A każde spotkanie z drugą osobą, jest inne, pomiędzy naszymi spotkaniami doświadczamy nowych rzeczy, uczymy się nowych umiejętności, spotykamy się z różnymi emocjami, doświadczamy sukcesów, albo mierzymy się z trudnościami i to jest fascynujące. I tak przechodzimy do czwartej istotnej kwestii, w swojej pracy kieruję się pracą na procesie, tzn. podążam za aktualnymi potrzebami dziecka, za jego emocjami, oraz dobrostanem, pomimo różnych pomysłów na spotkanie, jestem w stanie odłożyć te pomysły na inny moment, aby udać się w podróż do której zaprosi mnie dziecko.

Ahoj przygodo!
więcej

Wykształcenie

Jestem absolwentką pedagogiki resocjalizacyjnej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, na którym ukończyłam również socjoterapię i promocję zdrowia. Ponadto ukończyłam Szkołę Trenerów „SIEĆ” Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Szkołę Pomagania Rodzinie w ujęciu systemowym, w obszarze rodzicielstwa jestem również trenerem Szkoły dla Rodziców i Wychowawców. Ponieważ uważam, że pracy nad sobą i swoim warsztatem nigdy dość to jest również trenerem Treningu Umiejętności Społecznych, a także trenerem TUS osób z autyzmem i zespołem Aspergera. Jestem również psychoterapeutą systemowym w trakcie certyfikacji
w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej.
W ostatnich latach poszerzam swoją wiedzę i umiejętności w zakresie terapii pedagogicznej, w ramach której ukończyłam studia podyplomowe, oraz kursy doszkalające. A sama terapia pedagogiczna stała się moim oczkiem w głowie.
Poza obszarem edukacyjnym wspieram Młodych Zdolnych w rozwoju społecznym i emocjonalnym.
Na co dzień pracuję w szkole podstawowej jako pedagog szkolny.
Swoją pracę poddaję superwizji grupowej i indywidualnej.

Adres

Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

Konsultacja kwalifikacyjna TUS = dwóch prowadzących
50 min · 150 zł
Konsultacja podsumowanie TUS - dwóch prowadzących
50 min · 150 zł
Konsultacja w połowie zajęć TUS - dwóch prowadzących
50 min · 150 zł
Opinia pisemna
60 min · 100 zł
Terapia pedagogiczna - konsultacja
60 min · 150 zł
Terapia pedagogiczna - SOBOTA
45 min · 130 zł
TUS - dwóch prowadzących
30 min · 80 zł
Zajęcia sensoryczne indywidualne
45 min · 120 zł
Zajęcia sensoryczne jednorazowe grupowe - 2 osoby (1 os. 90zł)
45 min · 180 zł
Zajęcia sensoryczne jednorazowe grupowe - 3 osoby (1 os. 70zł)
45 min · 210 zł
więcej

Opinie pacjentów

Specjalista nie posiada żadnych opinii

Strona WWW placówki medycznej: Wielkopolskie Laboratorium Kompetencji   POZNAŃ, Dojazd 30 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

HaloDoctor nie jest placówką medyczną i nie świadczy usług medycznych.
Nasza platforma telemedyczna służy do łączenia lekarzy z pacjentami i umożliwiania im świadczenia usług medycznych.