O mnie

Nie wystawiam recept na leki narkotyczne/psychotropowe/o potencjale uzależniającym/cannabinoidy/recept Rpw Nie kontynuuję leczenia specjalistycznego zaleconego/prowadzonego przez psychiatrę Ewentualną receptę na leki  przeciwbólowe zawierające chlorowodorek tramadolu (np.Doreta, Tramadol, Poltram Combo itd .) oraz n...a leki nasenne zawierające zolpidem (np . Nasen, Polsen itp.) wystawiam tylko w uzasadnionych przypadkach, po uwzględnieniu wywiadu lekarskiego, zapoznaniu się z przedłożoną przez pacjenta dokumentacją medyczną i w oparciu o powyższe-ustaleniu wskazań podczas wizyty do włączenia danego leku (nie kontynuuję leczenia powyższymi preparatami zleconego przez lek. prowadzącego ). Wymienione czynniki wpływają również na decyzję dotyczącą ilości i wielkości opakowań danego leku umieszczonych na recepcie.

Wszystkie leki wypisuję na 100% odpłatności.
Zachęcam do zapoznania się z moim regulaminem przed wizytą.

Przed rejestracją wskazana wiadomość z treścią problemu.
W celu przyszpieszenia realizacji konsultacji, proszę o uzupełnienie formularza informacyjnego (np. objawy, schorzenie, nazwę i dawkę leku) i o dokonanie przedpłaty za konsultację.

Jeśli Państwo posiadają ostatnie wyniki badań laboratoryjnych, USG, RTG, TK, MRI  lub inne badania  - proszę o dołączenie wszystkich wyników do wizyty jako załącznik.

Jestem lekarzem w trakcie specjalizacji z Chirurgii Onkologicznej. Również pracuję w  SOR i na Oddz Chirurgii Ogólnej.  Absolwent Grodzieńskiego Państwowego Uniwersytetu Medycznego. 
więcej

Języki

Angielski, Polski, Rosyjski

Leczone schorzenia

więcej

Adres

ul. Bema 5e/6, Elbląg
Indywidualna Praktyka Lekarska Eugeniusz Bartoszewicz
powiększ mapę
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

Konsultacja chirurgiczna
20 min · 150 zł
Wizyta odbywa się za pomocą video oraz czat HaloDoctor

Opinie pacjentów

5,0

Fajny lekarz

5,0

Bardzo solidny lekarz, z serdecznym podejściem do pacjenta. Polecam

5,0
Bez treści
5,0
Bez treści
więcej
Strona WWW placówki medycznej: Indywidualna Praktyka Lekarska Eugeniusz Bartoszewicz   Elbląg, Bema 5e / 6 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

HaloDoctor nie jest placówką medyczną i nie świadczy usług medycznych.
Nasza platforma telemedyczna służy do łączenia lekarzy z pacjentami i umożliwiania im świadczenia usług medycznych.