mgr. Trusewicz Ewa

5.00 / 1 opinii
Umów wizytę

O mnie

Dietetyk kliniczny z ponad 10-letnim doświadczeniem. Na co dzień prowadzi swoją poradnię Dieta i Fitness w Warszawie oraz bloga i social media, w których popularyzuje zdrowe podejście do diety i rozprawia się z mitami na podstawie EBM (Evidence Based Medicine). Jest autorką książki „Co Ci leży na sercu - dieta w choro...bach układu krążenia” (dostępna m.in. w Empiku), wielu publikacji naukowych i popularnonaukowych.
Prowadzi specjalistyczne szkolenia i webinary dla dietetyków oraz wykłady i warsztaty dla firm pragnących zadbać o zdrowie swoich pracowników. Jest częstym gościem w programach telewizyjnych, śniadaniówkach i audycjach radiowych. Specjalizuje się w terapii chorób z autoagresji, alergiach, chorobach metabolicznych, endokrynologicznych i otyłości.
więcej

Wykształcenie

- Dietetyka na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku – studia magisterskie;
- Zdrowie Publiczne – Uniwersytet Szczeciński;
- Poradnictwo Żywieniowe i Dietetyczne – SGGW;
- Coaching dietetyczny – UO. Uniwersytetu Warszawskiego

Języki

Angielski, Polski

Leczone schorzenia

więcej

Dodatkowe informacje

UWAGA: Przed spotkaniem proszę o spisanie żywienia z ostatnich 4 dni (KONIECZNE!) oraz zabranie ze sobą najświeższych badań. Więcej informacji na mojej stronie Internetowej w zakładce "oferta-> konsultacje.

Adres

ul. Ksawerów 3, Warszawa
Poradnia Dietetyczna Dieta i Fitness
powiększ mapę
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

Konsultacja dietetyczna kontrolna on-line
25 min · 150 zł
WAŻNE: Informacje o przygotowaniu do konsultacji on-line znajdują się pod linkiem http://www.dietaifitness.pl/konsultacje-online . Płatność za wizytę przelewem. Termin zmienić można maksymalnie do 48 godzin przed wizytą.
Badanie składu ciała (Ksawerów 3, Warszawa)
15 min · 60 zł
Badanie składu ciała metodą bioimpedancji. Płatność GOTÓWKĄ. Proszę nie pić i nie jeść nic (lub bardzo niewiele) 2 godziny przed badaniem, nie pić tego dnia dużo kawy oraz alkoholu dnia poprzedniego. Tego dnia, ani dzień wcześniej nie powinno być intensywnego treningu. Badanie wykonywane jest na boso (bez rajstop, skarpetek), z pustym pęcherzem.
Konsultacja dietetyczna (Ksawerów 3, Warszawa)
55 min · 240 zł
WAŻNE: Na wizytę należy przygotować badania i dzienniczek żywienia - lista/informacje na mojej stronie http://www.dietaifitness.pl/konsultacje-dietetyczne . Płatność za wizytę GOTÓWKĄ. Termin zmienić można maksymalnie do 48 godzin przed wizytą.
Konsultacja dietetyczna kontrolna (Ksawerów 3, Warszawa)
25 min · 160 zł
Płatność gotówką, zmienić wizytę bezpłatnie można max 48h przed.
Konsultacja dietetyczna on-line
55 min · 220 zł
WAŻNE: Informacje o przygotowaniu do konsultacji on-line znajdują się pod linkiem http://www.dietaifitness.pl/konsultacje-online . Płatność za wizytę przelewem. Termin zmienić można maksymalnie do 48 godzin przed wizytą.

Opinie pacjentów

5,0
Bez treści
Strona WWW placówki medycznej: Poradnia Dietetyczna "Dieta i Fitness"   Warszawa, Ksawerów 3 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

HaloDoctor nie jest placówką medyczną i nie świadczy usług medycznych.
Nasza platforma telemedyczna służy do łączenia lekarzy z pacjentami i umożliwiania im świadczenia usług medycznych.