Dolnośląskie Centrum Psychoterapii Sp. z o.o.

neurolog, psychiatra, psycholog, seksuolog
Umów wizytę

Dolnośląskie Centrum Psychoterapii Sp. z o.o.

neurolog, psychiatra, psycholog, seksuolog
Umów wizytę

Nasze placówki

O nas

Dolnośląskie Centrum Psychoterapii to największa na Dolnym Śląsku prywatna wysokospecjalistyczna poradnia zdrowia psychicznego, której głównym atutem jest doświadczony i starannie wyselekcjonowany zespół wysokiej klasy specjalistów: psychiatrów, psychologów, seksuologów, neurologów. Nasz zespół tworzą m.in. pracownicy naukowi i dydaktyczni Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, ordynatorzy oddziałów psychiatrycznych, doświadczeni klinicyści, certyfikowani psychoterapeuci, diagnostycy, psycholodzy transportu, biegli sądowi z zakresu psychiatrii, psychologii, seksuologii, neurologii. Dolnośląskie Centrum Psychoterapii jest Podmiotem Leczniczym (dawniej NZOZ) wpisanym do rejestru podmiotów wykonujących działalność leczniczą pod numerem: Nr Z-137137-20120814.

Dlaczego my ?

> Doświadczenie
Od 14 lat udzielamy w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii pomocy osobom z problemami psychicznymi w oparciu tylko o wysoce doświadczonych lekarzy i specjalistów. Nasi lekarze i specjaliści ciągle poszerzają swoje doświadczenie i wiedzę poprzez codzienną pracę z setkami szpitalnych pacjentów. Średni wiek doświadczenia pracy klinicznej z pacjentami naszych lekarzy i specjalistów to 15 lat. Nasi doświadczeni lekarze i specjaliści są często zapraszani jako konsultanci i eksperci do licznych programów telewizyjnych, radiowych, czy publikacji prasowych (TVN, TVP, TV4, Gazeta Wyborcza, Twój Styl itp).

> Nowoczesne leczenie
Nasi lekarze i specjaliści są na bieżąco ze światowymi trendami w leczeniu. Systematycznie biorą udział w licznych międzynarodowych projektach, szkoleniach i konferencjach naukowych w kraju i na świecie. Są autorami i współautorami licznych publikacji naukowych, prowadzą wykłady m.in. dla studentów Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Nasi lekarze i specjaliści to także członkowie licznych prestiżowych polskich i międzynarodowych towarzystw naukowych.

> Rekomendacja pacjentów
Nasi lekarze i specjaliści są wysoko oceniani i polecani m.in. przez pacjentów serwisu znanylekarz.pl. Standardem w naszej działalności są także badania ankietowe opinii pacjentów, w których sprawdzamy satysfakcję pacjentów z usług DCP. Pacjentów pytamy m.in. o jakość opieki, skuteczność leczenia, przestrzeganie formalnych procedur, dostęp do informacji oraz kontakt z lekarzami. Dzięki naszym analizom możliwe jest zidentyfikowanie najlepszych praktyk i wykrycie ewentualnych problemów. W wyniku takich działań liczba usatysfakcjonowanych pacjentów systematycznie rośnie. Nasi Pacjenci polecają nasze usługi swoim bliskim i znajomym, a ich zaufanie stanowi dla nas najwyższą wartość. Dolnośląskie Centrum Psychoterapii zostało uznane zdaniem pacjentów najlepszą przychodnią na Dolnym Śląsku w 2017 roku w wielkim finale konkursu Dolnośląskiego Hipokratesa organizowanego przez Gazetę Wrocławską.

> Szybkie terminy zapisu na wizytę
Nasi lekarze i specjaliści są dostępni 6 dni w tygodniu. Ze względu na bardzo dużą ilość lekarzy i specjalistów wizyty można umówić zazwyczaj w tym samym dniu. Pacjenci mają 24 h na dobę dostęp do e-rejestracji (na www.dcp.wroclaw.pl), pozwalającej na sprawdzenie wolnych miejsc i umówienie się na wizytę u lekarza w dogodnym dla siebie terminie. Zachęcamy także do kontaktu telefonicznego z naszą rejestracją w godz. 8.00-21.00. Kontaktując się z nami telefonicznie zostaniecie Państwo przywitani głosem Magdaleny Różczki – niezwykle popularnej i lubianej polskiej aktorki.

> Bez kolejek i czekania
Szanujemy czas naszych pacjentów, dlatego pacjenci umawiani są na wizyty na konkretną godzinę. Pozwala to zapewnić pacjentom dyskrecję, anonimowość, a przede wszystkim krótki czas potrzebny na odbycie wizyty w naszej poradni, bez konieczności pobierania numerków i czekania w długich kolejkach.

> Komfortowo i przyjaźnie
Zgodnie z zasadą: „Nasze samopoczucie kształtowane jest przez nasze otoczenie“ nasze gabinety i poczekalnie zostały zaprojektowane i wyposażone zgodnie z najnowszymi koncepcjami wzornictwa i designu oraz z myślą o minimalizacji stresu pacjenta. W naszych wnętrzach znajdziecie Państwo m.in. lampy, krzesła zaprojektowane przez Karima Rashida, stoliki zaprojektowane przez Samu Noguchi, czy zegary zaprojektowane przez Jonasa Wagella. Każdy nasz pacjent może liczyć także na przepyszną, aromatyczną kawę lub herbatę, bezpłatny bezprzewodowy internet Wi-Fi, bezpłatną stację ładowania telefonów i tabletów, interaktywny panel dotykowy – przewodnik po ofercie i specjalistach DCP, dostęp do świeżej prasy i stały uśmiech naszego personelu.

> Bez barier
W trosce o komfort pacjentów niepełnosprawnych, nasza placówka jest w pełni przystosowana do ich potrzeb (windy, szerokie korytarze i drzwi gabinetów, przystosowane toalety) i została zaprojektowana całkowicie bez barier architektonicznych. Nasza placówka przeszła także pozytywnie audyt prowadzony przez Pełnomocnika marszałka ds. osób niepełnosprawnych na Dolnym Śląsku.

> Miejsce przyjazne dzieciom
Nasza placówka jest przystosowane dla rodziców z małymi dziećmi. Mogą oni liczyć na windy, szerokie korytarze i drzwi gabinetów, oraz przewijak w toalecie. Mali pacjenci przyjmowani są w gabinetach dostosowanych do potrzeb dzieci, gdzie zapewniony jest kącik do rysowania i zabaw manualnych, pluszaki, zabawki edukacyjne, metody i narzędzia terapeutyczne, testy diagnostyczne dla dzieci. Wszystko to sprawia, że dzieci czują się komfortowo w trakcie wizyty u psychologa, czy psychiatry dziecięcego, chętnie nawiązują kontakt, aktywnie uczestniczą w sesjach terapeutycznych i lubią do nas powracać.

Nasi specjaliści

mgr Agnieszka Juszczyk - Mirek
psycholog, psychoterapeuta, psycholog dziecięcy, seksuolog
5.00 / 1 opinii
Pokaż profil
umów wizytę
5,0
Pacjent 2020.09.29 godz. 17:18

Bardzo polecam Panią seksuolog. Terapia jest prowadzona w profesjonalnej i jednocześnie miłej atmosferze.

umów wizytę
5,0
Pacjent 2021.07.01 godz. 20:05

Pani doktor ma bardzo szeroką wiedzę, wszystko spokojnie i rzeczowo tłumaczy, specjalista wysokiej klasy, naprawdę godny polecenia.

umów wizytę
5,0
Arek 2024.04.03 godz. 18:55

Jak zawsze profesjonalne podejście

mgr Joanna Czajkowska
psycholog, psychoterapeuta
5.00 / 1 opinii
Pokaż profil
umów wizytę
5,0
Biernat Paulina 2023.12.21 godz. 14:53

Pani bardzo uprzejma, wyjaśniła wszystkie nurtujące nas zagadnienia. Syn zadowolony z wizyty, mimo iż na początku bardzo się stresował

lek. Anita Domisiewicz
psychiatra
4.67 / 1 opinii
Pokaż profil
umów wizytę
5,0
Beata 2024.05.27 godz. 11:40
Bez treści
lek. Agnieszka Dudała
psychiatra
4.84 / 1 opinii
Pokaż profil
umów wizytę
5,0
Krystyna 2024.06.05 godz. 18:58
Bez treści
mgr Agnieszka Frankiewicz
psychoterapeuta, psycholog
5.00 / 1 opinii
Pokaż profil
umów wizytę
5,0
DM 2023.07.06 godz. 12:43
Bez treści
lek. Renata Gaura
psychiatra
5.00 / 1 opinii
Pokaż profil
umów wizytę
5,0
Iwona w 2024.05.06 godz. 12:18
Bez treści
mgr Izabela Grobel
psychoterapeuta, psycholog
Pokaż profil
umów wizytę
mgr Agata Miara-Ponisz
psycholog, psychoterapeuta
5.00 / 1 opinii
Pokaż profil
umów wizytę
5,0
Aneta 2023.07.20 godz. 13:59

Praca z P.Agatą to niesamowita podróż na spotkanie... z sobą. Jak to w drodze bywa czasem jest pod górkę, a czasem można z ciekawością dostrzec to, co dotąd umykało uwadze, można też zauważyć, że dróg jest więcej, a zatem istnieje możliwość wyboru. Jeśli ktoś szuka towarzysza, który z ogromną cierpliwością i wyrozumiałością zniesie wszelkie huśtawki uczuć i emocji, zrozumie wątpliwości i pomoże spojrzeć na pewne sprawy z zupełnie innej perspektywy - Pani Agata będzie doskonałym wyborem. Moja podróż trwa już blisko rok i z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, że było warto i nie zamieniłabym Pani Agaty na nikogo. Szczerze polecam.

więcej

Usługi

Couple psychotherapy (Sexologist) in English online
60 min · 250 zł
Couple psychotherapy in English
60 min · 360 zł
Couple psychotherapy in English (online)
60 min · 340 zł
Couple psychotherapy in English (online)
60 min · 360 zł
Couple psychotherapy in English (w gabinecie)
60 min · 340 zł
Couple psychotherapy in English online
60 min · 270 zł
Diagnoza (pierwsza konsultacja) legopedyczna dla dorosłych
60 min · 170 zł
Diagnoza (pierwsza konsultacja) legopedyczna dla dzieci i młodzieży
60 min · 170 zł
Diagnoza (pierwsza konsultacja) legopedyczna/neurologopedyczna dla dorosłych
60 min · 170 zł
Diagnoza (pierwsza konsultacja) legopedyczna/neurologopedyczna dla dzieci i młodzieży
60 min · 170 zł
więcej

Opinie o placówce

5,0
Feliks 2024.06.19 godz. 16:53
Lekarz: Irena Wojciechowska

Bardzo merytoryczna wizyta oraz przyjemna.

5,0
Edyta Ryżanowska 2024.06.17 godz. 18:23
Lekarz: Aleksandra Bubniak

Pierwszy raz miałam wizytę on-line, jestem bardzo zadowolona.Pani Aleksandra wskazała mi ścieżkę,wiem co mam robić.Nie musiałam jechać do gabinetu,a wizyta odbyła się tak jak w gabinecie.

4,0
Łukasz Przybytkowski 2024.06.17 godz. 12:04
Lekarz: Joanna Kubisz

Ok

Więcej

Aktualności

Rejestracja online
Zapraszamy do rejestracji wizyt na stronie www.e-wizyta.eu....
2020-04-19
więcej
Koronawirus a wizyty pacjentów w DCP
W trosce o bezpieczeństwo i komfort zarówno naszych pacjentów jak i pracowników Dolnośląskie Centrum Psychoterapii podej...
2020-03-15
więcej
wszystkie aktualności
Strona WWW placówki medycznej: Dolnośląskie Centrum Psychoterapii Sp. z o.o.   Wrocław, Dyrekcyjna 37 / 47 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

HaloDoctor nie jest placówką medyczną i nie świadczy usług medycznych.
Nasza platforma telemedyczna służy do łączenia lekarzy z pacjentami i umożliwiania im świadczenia usług medycznych.