Magister Grochal Grzegorz

GROCARE Fizjoterapia Grzegorz Grochal
Umów wizytę

O mnie

Jestem Absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, międzynarodowym terapeutą medycyny ortopedycznej wg standardów OMI Global, wykładowcą Krakowskiej Akademii na kierunku Fizjoterapii oraz dyplomowanym terapeutą suchego igłowania. Ukończyłem kursy m.in. z diagnostyki, ultrasonografii narządu ruchu, terapii ma...nualnej, PNF, terapii tkanek miękkich, IASTM, kinesiotapingu i innych.

Od kilku lat współpracuje z Uzdrowiskiem Kopalni Soli Wieliczka, biorąc udział w projektach naukowo badawczych, gdzie przeprowadzam badania funkcjonalne oraz testy standaryzowane.

Doświadczenie zawodowe zdobywałem pracując w „RST” Rehabilitacja w Krakowie, oddziale rehabilitacji ambulatoryjnej w „Uzdrowisku Kopalni Soli Wieliczka”, oraz odbywając ponad 1000 h praktyk i staży w różnych placówkach rehabilitacyjnych.

Obecnie prowadzę prywatną praktykę fizjoterapeutyczną gdzie zajmuje się głównie pacjentami bólowymi oraz rehabilitacją po zabiegach operacyjnych narządu ruchu.

Cały czas aktywnie i z zaangażowaniem uczestniczę w szkoleniach i kursach z zakresu rehabilitacji medycznej, tak aby jak najlepiej służyć pomocą swoim pacjentom. Do każdej osoby podchodzę indywidualnie, starając się odnaleźć dokładną przyczynę dolegliwości, bazując na szczegółowym wywiadzie oraz ocenie funkcjonalnej i klinicznej. W mojej praktyce staram się jak najszybciej i najskuteczniej pomóc każdemu, komu schorzenie, ból lub uraz utrudnia codzienne funkcjonowanie.
więcej

Adres

ul. Heleny 2, Kraków, małopolskie
GROCARE FIZJOTERAPIA GRZEGORZ GROCHAL
powiększ mapę
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

Konsultacja fizjoterapeutyczna
60 min · 130 zł
Wywiad, badanie funkcjonalne, wstępna terapia, dobór ćwiczeń i zalecenia
Terapia indywidualna
60 min · 130 zł
wizyta kompleksowa

Opinie pacjentów

Specjalista nie posiada żadnych opinii

Ten specjalista nie ma włączonej rejestracji on-line.

Zapytaj o wolny termin
Strona WWW placówki medycznej: GROCARE Fizjoterapia Grzegorz Grochal   Kraków, Heleny 2

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik