Kubisz Hanna

4.97 / 139 opinii
Specjalistyczny Gabinet Okulistyczny Hanna Kubisz
Umów wizytę

O mnie

Absolwentka wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. W 2003 r. uzyskała tytuł specjalisty chorób oczu. Kilkanaście lat pracowała na oddziale okulistycznym Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Poznaniu oraz w specjalistycznych poradniach okulistycznych. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób oczu osó...b dorosłych oraz dzieci od 10 roku życia. Zapraszam do funkcjonującego od 2004 r. nowocześnie wyposażonego gabinetu okulistycznego.więcej

Wykształcenie

lek.med

Adres

ul. Osiedle Bolesława Śmiałego 104, Poznań
Specjalistyczny Gabinet Okulistyczny Hanna Kubisz
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę
więcej

Usługi

Konsultacja okulistyczna dziecka powyżej 10-tego roku życia (badania dodatkowe nie są wliczone w wizytę, proszę uzupełnić pole informacja do lekarza podając cel konsultacji)
30 min · 200 zł
Badania dodatkowe zgodnie z cennikiem na stronie internetowej.
Konsultacja okulistyczna pacjenta pełnoletniego (badania dodatkowe nie są wliczone w wizytę, proszę uzupełnić pole informacja do lekarza podając cel konsultacji)
30 min · 180 zł
Badania dodatkowe zgodnie z cennikiem na stronie internetowej.

Opinie pacjentów

5,0

Dokładnie,rzeczowo, super. Szczerze polecam!

5,0

Pani Doktro jest profesjonalistką. Nie bagatelizuje tego co się do niej mówi oraz tego co wychodzi we wstępnych badaniach. Wykonała szereg badań i poświęciła mi dużo czasu podczas wizyty. Wykazała się cierpliwością przy dobraniu mocy szkieł, a cała wizyta przebiegła w miłej atmosferze.

5,0

Polecam w 100%

więcej
Strona WWW placówki medycznej: Specjalistyczny Gabinet Okulistyczny Hanna Kubisz   Poznań, Osiedle Bolesława Śmiałego 104 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik