O mnie

Jestem lekarzem, absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Instytutu Zdrowia Publicznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, specjalistą chorób wewnętrznych, specjalistą seksuologii, specjalistą medycyny sportowej. Ukończyłam Śląską Szkołę Psychoterapii, jestem w trakcie szkolenia z terapii syste...mowej oraz w trakcie przygotowania do Certyfikatu Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Mam tytuł asystenta psychodramy Europejskiego Instytutu Psychodramy.

Współpracuję z Centralnym Ośrodkiem Medycyny Sportowej w Warszawie w zakresie zdrowia seksualnego sportowców.

W latach 2017-2019 byłam Szefem Sztabu Medycznego i Lekarzem Klubu Ekstraklasy, aktualnego Mistrza Polski w piłce nożnej, Piasta Gliwice. Byłam Szefem Sztabu Medycznego i Lekarzem Kadry Polskiego Związku Biathlonu. Obecnie pełnię rolę lekarza GKS Katowice.
więcej

Adres

ul. Reymonta 6, Katowice
Praktyka Lekarska Helena Zakliczyńska
powiększ mapę
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

konsultacja lekarska on-line tylko dla pacjentów pod stałą opieką
30 min · 180 zł

Opinie pacjentów

5,0

4 lata chodzisz z nierozwiązywalnym dla innych "specjalistów problemem endokrynologicznym, aż trafią na Szanowną Panią Doktor i po 1,5 iesiąca czujesz ogromną różnicę, a wyniki badań, po terapii są jeszcze bardziej spektakularne. Szkoda , że takie osoby to już wyjątek w polskiej ochronie zdrowia. Serdecznie Dziękuję Pani Doktor!

5,0

Doskonała, wyjątkowo skuteczna specjalistka od zaburzeń płodności par. POLECAMY panią Doktor!

5,0

Pani doktor wnikliwie przegląda dostarczone wyniki i omawia procesl leczenia. Polecam

więcej
Pytania pacjentów
8 odpowiedzi
Moje miesiączki są bardzo dziwne.
Moje miesiączki są bardzo dziwne. Otóż trwają nawet do 10-12 dni a pierwsze 3-4 dni to jakby plamienia które nie są zbyt duże, kolejne 2-3 dni bardzo obfite z skrzepami i później znowu plamienia. Czy to...
Zwracam się z pytaniem dot antykoncepcji.
Zwracam się z pytaniem dot antykoncepcji. Czy poza prezerwatywami istnieje jakaś skuteczna forma antykoncepcji hormonalnej dla kobiet które jeszcze nie rodziły ?
Czy w trakcie przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych mogę wykonać tatuaż?
Czy w trakcie przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych mogę wykonać tatuaż?
Kilka tygodni temu zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne i odnoszę wrażenie, że wpłynęły one bardzo na moje samopoczucie.
Kilka tygodni temu zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne i odnoszę wrażenie, że wpłynęły one bardzo na moje samopoczucie. Mój stan emocjonalny uległ drastycznej zmianie. Przestałam cieszyć się życiem...
Rany i ropa po goleniu nóg
Piszę z takim problemem: po goleniu na nogach zrobiły mi się straszne rany, gdzie sączy się z nich ropa i w koło jest stan zapalny, co to może być?
więcej

Ten specjalista nie ma włączonej rejestracji on-line.

Zapytaj o wolny termin
Strona WWW placówki medycznej: Praktyka Lekarska Helena Zakliczyńska   Gliwice, Zwycięstwa 14 / 57 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik