O mnie

Jestem lekarzem, absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Instytutu Zdrowia Publicznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, specjalistą chorób wewnętrznych, specjalistą seksuologii, specjalistą medycyny sportowej. Ukończyłam Śląską Szkołę Psychoterapii, jestem w trakcie szkolenia z terapii syste...mowej oraz w trakcie przygotowania do Certyfikatu Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Mam tytuł asystenta psychodramy Europejskiego Instytutu Psychodramy.

Współpracuję z Centralnym Ośrodkiem Medycyny Sportowej w Warszawie w zakresie zdrowia seksualnego sportowców.

W latach 2017-2019 byłam Szefem Sztabu Medycznego i Lekarzem Klubu Ekstraklasy, aktualnego Mistrza Polski w piłce nożnej, Piasta Gliwice.
Obecnie jestem Szefem Sztabu Medycznego i Lekarzem Kadry Polskiego Związku Biathlonu
więcej

Adres

ul. Zwycięstwa 14/57, Gliwice
Praktyka Lekarska Helena Zakliczyńska
ul. Zwycięstwa 14/57, Gliwice
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę
więcej

Usługi

2. Kolejna konsultacja lekarska on-line
30 min · 150 zł

Opinie o specjaliście

5,0
Bez treści
5,0

Absolutna profesjonalista w Swoich WILU specjalizacjach. Wybitny Lekarz i bardzo mądry i Wartościowy człowiek, ładujący energią wszystkich dookoła i wyciągający z najgłębszych czeluści depresji. Teraz życie jest piękne Pani Doktor, dziękuję Pani za ten morderczy wkłąd pracy i nie ugięcie się przed żadną z przeszkód na które trafialiśmy. Tylko dzięki Pani mogę znowu oddychać pełną piersią... Pozostaję dozgonnie wdzięczny.

5,0

Pani Doktor, dziękuję, że pomogła mi Pani stać się fizycznie tym, kim zawsze czułam w sercu i duszy, że psychicznie jestem. Nie sądziłam, że z Panią będzie to takie proste....Pani wcześniejsi podopieczni nic a nic się nie pomylili w ocenia Pani kompetencji. Dziękuję za uratowanie mi....życia...

więcej
Strona WWW placówki medycznej: Praktyka Lekarska Helena Zakliczyńska   Gliwice, Zwycięstwa 14 / 57 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik