O mnie

Jestem lekarzem, absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Instytutu Zdrowia Publicznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, specjalistą chorób wewnętrznych, specjalistą seksuologii, specjalistą medycyny sportowej. Ukończyłam Śląską Szkołę Psychoterapii, jestem w trakcie szkolenia z terapii syste...mowej oraz w trakcie przygotowania do Certyfikatu Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Mam tytuł asystenta psychodramy Europejskiego Instytutu Psychodramy.

Współpracuję z Centralnym Ośrodkiem Medycyny Sportowej w Warszawie w zakresie zdrowia seksualnego sportowców.

W latach 2017-2019 byłam Szefem Sztabu Medycznego i Lekarzem Klubu Ekstraklasy, aktualnego Mistrza Polski w piłce nożnej, Piasta Gliwice. Byłam Szefem Sztabu Medycznego i Lekarzem Kadry Polskiego Związku Biathlonu. Obecnie pełnię rolę lekarza GKS Katowice.
więcej

Adres

ul. Reymonta 6, Katowice
Praktyka Lekarska Helena Zakliczyńska
powiększ mapę
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

konsultacja lekarska on-line tylko dla pacjentów pod stałą opieką
30 min · 180 zł

Opinie pacjentów

5,0
Bez treści
5,0

Polecam z czystego serca ! Pełen profesjonalizm , Wysłuchanie problemu , badanie , Diagnoza , działanie !!! , a przy tym bardzo miła :)

5,0

Najlepsza specjalistka z zakresu endokrynologii wysiłku sportowego. Nie musisz godzić się na "swój pesel" i niedomagania z nim związane. Pani Doktor zwięźle i jasno wytłumaczyła, co mogę zrobić, aby czuć się znowu jak w wieku 20-tu lat. Efekt już po 3 tygodniach. Bardzo dziękuję zapoważne i ludzkie potraktowanie, podacz, gdy inni "specjaliści" przerzucali mnie między sobą, nie oferując żadnych, ale to żadnych skutecznych rozwiązań. Gorąco polecam usługi Pani Doktor. Specjalista klasy PREMIUM

więcej
Pytania pacjentów
8 odpowiedzi
Długo trwające miesiączki z plamieniami.
Moje miesiączki są bardzo dziwne. Otóż trwają nawet do 10-12 dni a pierwsze 3-4 dni to jakby plamienia które nie są zbyt duże, kolejne 2-3 dni bardzo obfite z skrzepami i później znowu...
Antykoncepcja dla kobiet, które nie rodziły.
Zwracam się z pytaniem dotyczącym antykoncepcji. Czy poza prezerwatywami istnieje jakaś skuteczna forma antykoncepcji hormonalnej dla kobiet które jeszcze nie rodziły?
Czy w trakcie przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych mogę wykonać tatuaż?
Czy w trakcie przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych mogę wykonać tatuaż?
Kilka tygodni temu zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne i odnoszę wrażenie, że wpłynęły one bardzo na moje samopoczucie.
Kilka tygodni temu zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne i odnoszę wrażenie, że wpłynęły one bardzo na moje samopoczucie. Mój stan emocjonalny uległ drastycznej zmianie. Przestałam cieszyć się...
Rany i ropa po goleniu nóg.
Piszę z takim problemem: po goleniu na nogach zrobiły mi się straszne rany, gdzie sączy się z nich ropa i wokół jest stan zapalny, co to może być?
więcej

Ten specjalista nie ma włączonej rejestracji on-line.

Zapytaj o wolny termin
Strona WWW placówki medycznej: Praktyka Lekarska Helena Zakliczyńska   Gliwice, Konarskiego 25b / 57 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

HaloDoctor nie jest placówką medyczną i nie świadczy usług medycznych.
Nasza platforma telemedyczna służy do łączenia lekarzy z pacjentami i umożliwiania im świadczenia usług medycznych.