O mnie

Jestem lekarzem, absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Instytutu Zdrowia Publicznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, specjalistą chorób wewnętrznych, specjalistą seksuologii, w trakcie specjalizacji z medycyny sportowej. Ukończyłam Śląską Szkołę Psychoterapii, jestem w trakcie szkolenia z... terapii systemowej oraz w trakcie przygotowania do Certyfikatu Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Mam tytuł asystenta psychodramy Europejskiego Instytutu Psychodramy.

Jestem certyfikowany orzecznik Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej. Współpracuje z Centralnym Ośrodkiem Medycyny Sportowej w Warszawie w zakresie zdrowia seksualnego sportowców.

W latach 2017-2019 byłam Szef Sztabu Medycznego i Lekarzem Klubu Ekstraklasy, aktualnego Mistrza Polski w piłce nożnej, Piasta Gliwice.
więcej

Adres

ul. Konarskiego 25B, Gliwice
Praktyka Lekarska Helena Zakliczyńska
ul. Konarskiego 25B, Gliwice
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

Konsultacja lekarska on-line
50 min · 150 zł
wywiad chorobowy, zalecenia, wydanie recept, ZUS ZLA
Psychoterapia indywidualna on-line
50 min · 100 zł
Wystawienie powtórnej recepty dla pacjentów pod stałą opieką
10 min · 30 zł

Opinie o specjaliście

5,0

Pani Doktor jest bardzo miłą, pomocną i kontaktową osobą. Zawsze stara się pomóc pacjentowi jak najlepiej potrafi. Wizyty u niej to sama przyjemność.

5,0
Bez treści
5,0

Niezwykle wyrozumiała i bardzo profesjonalna lekarka. Wizyty są przyjemnością, ale też nie ma się wrażenia, żeby Pani Doktor słodziła - przeciwnie, często patrzy bardzo realistycznie i analitycznie na problem. Słucha i w przeciwieństwie do niektórych lekarzy nie stawia diagnozy zbyt pochopnie, zawsze wynika ona z dokładnego przestudiowania dostępnych badań. Doskonała lekarka i osoba, autorytet naukowy w wielu dziedzinach. Polecam wszystkim, którzy mieliby wątpliwości. Zdecydowanie warto także wysłuchać jej na konferencjach naukowych.

5,0
Bez treści
więcej
Strona WWW placówki medycznej: Praktyka Lekarska Helena Zakliczyńska   Gliwice, Konarskiego 25B Regulamin świadczenia usług

Zdalne porady lekarskie
Lekarz online 24h
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie

Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik