Janicki Jacek

4.96 / 110 opinii
Centrum Neurochirurgii i Neurologii Jacek Janicki
Umów wizytę

O mnie

W 1988 roku ukończyłem studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. W Klinice Neurochirurgii zdałem egzamin specjalizacyjny, a w 2004 roku obroniłem pracę doktorską pt. „Ocena użyteczności badania spiralnej tomografii komputerowej z przestrzenną rekonstrukcją obrazu w rozp...oznawaniu i leczeniu tętniaków naczyń mózgowych”.

Zawodowo moje zainteresowanie wzbudziły techniki oszczędnego leczenia kręgosłupa, wówczas nieosiągalne w naszym kraju. Aby umożliwić takie leczenie pacjentom w Polsce, w 2003 roku przebyłem szkolenia w klinikach we Francji, Niemczech i Szwajcarii. Jako jeden z pierwszych w naszym kraju operowałem pacjentów endoskopowo, skracając do minimum okres rekonwalescencji i redukując wynikający z zabiegu dyskomfort. W ten sposób wyspecjalizowałem się w operacjach małoinwazyjnych kręgosłupa.

Moim kolejnym celem stało się uwalnianie pacjentów od ostrego i przewlekłego bólu w sposób bezpieczny. Właśnie dlatego wprowadziłem procedury interwencyjnego, ale nieoperacyjnego leczenia bólu głównie w przebiegu dyskopatii i choroby zwyrodnieniowej kręgosłupa. Swoim pacjentom oferuję procedury, które można wykonać skutecznie i bezpiecznie pod kontrolą USG, w warunkach ambulatoryjnych i bez konieczności hospitalizacji.
więcej

Języki

Angielski, Polski

Dodatkowe informacje

Zapraszamy na naszą stronę internetową, na której można obejrzeć szereg krótkich filmików dotyczących procedur wykonywanych przez naszą placówkę.

Adres

ul. Morawskiego 2/F, Poznań
Centrum Neurochirurgii i Neurologii Jacek Janicki
powiększ mapę
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

a wizyta lekarska
15 min · 250 zł
blokada selektywna pod kontrolą USG
30 min
konsultacja neurochirurgiczna
15 min · 250 zł
operacja kręgosłupa
30 min

Opinie pacjentów

5,0

Bardzo przesympatyczny , rzetelny doktor . Pierwszy raz dostałam konkretną pomoc . Polecam serdecznie doktora

5,0

Fachowość

5,0

Profesjonalna konsultacja

5,0

Super

więcej
Strona WWW placówki medycznej: Centrum Neurochirurgii i Neurologii Jacek Janicki   Poznań, Morawskiego 2 / F Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

HaloDoctor nie jest placówką medyczną i nie świadczy usług medycznych.
Nasza platforma telemedyczna służy do łączenia lekarzy z pacjentami i umożliwiania im świadczenia usług medycznych.