O mnie

Jacek Zawiślak Indywidualna Praktyka Lekarska: Zapraszam do korzystania z wizyt oraz usług medycznych on-line w ramach Telemedycyny : +tele-konsultacje +e-zwolnienia ( e-ZLA) +e-recepty w zakresie:  kardiologia, choroby wewnętrzne, medycyna rodzinna  + arytmie serca m.in migotanie przedsionków + nadciśnienie tętnic...ze
+ choroba niedokrwienna serca / choroba wieńcowa

Jeśli Posiadają Państwo ostatnie wyniki badań krwi, zapisy elektrokardiograficzne (EKG), wynik badania ECHO serca, wynik badania całodobowego HOLTER-EKG lub inne badania obrazowe - proszę o dołączenie wszystkich wyników do wizyty jako załącznik.

więcej

Języki

Angielski, Niemiecki, Polski

Adres

ul. Dolińskiego 2/61, Lublin
Jacek Zawiślak Praktyka Lekarska
powiększ mapę
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

Konsultacja kardiologiczna online
20 min · 179 zł
Konsultacja lekarska online (w trakcie specjalizacji z kardiologii) w ramach portalu HaloDoctor

Opinie pacjentów

5,0

Jestem zachwycona błyskawiczną reakcją Doktora, który czuję że chce bardzo przywrócić mi zdrowie, a przede wszystkim zabezpieczyć przed konsekwencjami wirusa Covid. Według mnie to jest nieprzeciętny fachowiec ale także wspaniały człowiek. Jestem głęboko przekonana, że jest to lekarz z powołania, lubi to robić i wykonuje swój zawód z pasją. Poza tym to Doktor odnoszący się z szacunkiem do swoich pacjentów - po prostu opiekuje się nimi. Po zmianie leków czuje sie zdecydowanie lepiej.Bardzo Panu Doktorowi dziękuję.

5,0

Dziękuje bardzo za wnikliwą lekarską diagnozę. Doktor po przeanalizowaniu objawów, wyników badań, holtera i EKG wysłał natychmiast moją żonę do szpitala ze skierowaniem. Obecnie czuje się dużo lepiej - tego samego dnia miała wstawiony stymulator serca. Byliśmy u innego kardiologa dzień wcześniej - pomimo zgłaszanych objawów odesłał nas do domu.

5,0

Na doktora trafiłam przez przypadek, w ogóle nie żałuje. Jestem pod wrażeniem. Pan doktor zajął wie moją 71 letnią mamą z zaangażowaniem. Wszystko wytłumaczył. Mama czuję się o wiele lepiej a już jej stan był okropny. Była odwodniona, inny lekarz przepisał antybiotyk i elektrolity, po których stan mamy się w ogóle nie poprawiał. Pan Doktor zamienił leki. Doktor nie przepisał tak po prostu leków na ciśnienie, tylko po konsultacji prosił o ciśnienie mamy z całego dnia aby bardziej dokładnie je dopasować. Nigdy nie spotkałam się z takim zaangażowaniem i z taką troską o pacjenta. Ja również jako osoba bardzo spanikowana czułam się zaopiekowana. Moja mama jest bardzo wdzięczna. Na pewno będziemy wracać i będę polecać Pana doktora innym. Lekarz z powołania. Jestem zachwycona. Z całego serca dziękuje za odzyskanie spokoju, uśmiechu i przede wszystkim towarzystwa mojego rodzica.

5,0

Bardzo dobry kontakt z Panem Doktorem. Pełne zaangażowanie i empatia. Szybki kontakt po umówieniu wizyty. Pan Doktor przeprowadził profesjonalnie konsultację, doradził jakie badania wykonać, przepisał leki. Na drugi dzień przestałam odczuwać arytmię i ciśnienie spadło do normalnych wartości (wcześniej 3x w ciągu tygodnia wzywaliśmy z mężem pogotowie a wcześniej kilka razy leżałam w szpitalu na kardiologii). Odbyłam wcześniej konsultację a po tygodniu z wynikami badań (badania z krwi, holter, echo) mogłam jeszcze raz się poradzić i omówić wyniki. Jestem bardzo zadowolona. Pierwszy raz spotkałam się z tak profesjonalnym podejściem do pacjenta, zaangażowaniem i ogromną wiedzą kardiologiczną. Polecam!

więcej
Strona WWW placówki medycznej: Jacek Zawiślak Praktyka Lekarska   Lublin, Dolińskiego 2 / 61 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

HaloDoctor nie jest placówką medyczną i nie świadczy usług medycznych.
Nasza platforma telemedyczna służy do łączenia lekarzy z pacjentami i umożliwiania im świadczenia usług medycznych.