O mnie

Jacek Zawiślak Indywidualna Praktyka Lekarska:

Zapraszam do korzystania z wizyt oraz usług medycznych on-line w ramach Telemedycyny :
+tele-konsultacje
+e-zwolnienia ( e-ZLA)
+e-recepty

w zakresie: 
kardiologia, choroby wewnętrzne, medycyna rodzinna 

+ arytmie serca m.in migotanie przedsionków
+ nadciśnienie tętnicze
+ choroba niedokrwienna serca / choroba wieńcowa

Jeśli Posiadają Państwo ostatnie wyniki badań krwi, zapisy elektrokardiograficzne (EKG), wynik badania ECHO serca, wynik badania całodobowego HOLTER-EKG lub inne badania obrazowe - proszę o dołączenie wszystkich wyników do wizyty jako załącznik.
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

5
Pełny profesjonalizm, 100% fachowości i wiedzy medycznej a zwłaszcza kardiologicznej. Pan Doktor zmienił mi dotychczasowe leki na arytmię oraz nadciśnienie- czuję się dużo lepiej niż po lekach które brałem kilka lat. nie czuje kołatania serca. Na pewno wrócę.
Mariusz Król dnia 2020.03.31 o godzinie 12:16
5
Wszystko na najwyższym poziomie. Konsultacja wizyta oraz zaangażowanie Doktora. Polecam
Jakub Małek dnia 2020.03.30 o godzinie 13:22
5
Świetny specjalista. Trafnie postawione rozpoznanie a dzięki szybko włączonym lekom już zapomniałam o chorobie. Dziękuje!
Patrycja M. dnia 2020.03.28 o godzinie 18:12
5
Szybki kontakt, konkretny i uprzejmy Doktor. Polecam!
Grzegorz dnia 2020.03.27 o godzinie 11:39
5
Uzyskałem bardzo profesjonalna lekarską poradę. Pan Doktor jako pierwszy pomógł mi w moich zaburzeniach rytmu serca - od czasu wizyty w końcu mam spokój i nie czuje kołatania serca. Polecam ! Na pewno będę wracał
Jarosław Łukasik dnia 2020.03.26 o godzinie 16:01
5
Pełny profesjonalizm, 100% fachowości i wiedzy medycznej a zwłaszcza kardiologicznej. Pan Doktor zmienił mi dotychczasowe leki na arytmię oraz nadciśnienie- czuję się dużo lepiej niż po lekach które brałem kilka lat. nie czuje kołatania serca. Na pewno wrócę.
Mariusz Król dnia 2020.03.31 o godzinie 12:15
5
Polecam Pana Doktora! Bardzo profesjonalny, sympatyczny, kompetentny i pełny zaangażowania. Szybko wytłumaczył mi jakie leki i dlaczego powinnam przyjmować w czasie mojej choroby oraz wypisał receptę. Świetny specjalista jakich mało! Polecam!
Paulina Bartnik dnia 2020.03.30 o godzinie 13:23
5
Bardzo ogromnie dziękuję za wizytę oraz leczenie. Pan Doktor ma ogromną wiedzę kardiologiczną. Mam 62 lata i byłam u wielu kardiologów, ale żaden mi nie pomógł oprócz przepisywania recept na wcześniejsze leki. Pan Doktor jest pierwszą osobą, która wytłumaczyła mi na czym polega moja arytmia serca ( migotanie przedsionków ) jakie leki i dlaczego powinnam brać aby całkowicie się wyleczyć! Przeanalizował bardzo dokładnie całą moją historię choroby - jestem po by-passach w 2015 roku, obejrzał moje badania, zapisy EKG, ECHO, Holtery. Poświęcił mi dużo więcej czasu niż się spodziewałam. Po zastosowaniu leków przepisanych przez Pana Doktora czuje się świetnie - wcześniej czułam kołatanie serca niemal codziennie i przez to czułam się fatalnie. Widać, że Pan Doktor jest lekarzem z powołania i ma podejście do pacjenta a przede wszystkim wielką cierpliwość ( jestem wymagającą pacjentką). Dziękuje raz jeszcze ! Polecam wszystkim i sama od tej pory będę korzystała z leczenia u Pana Doktora. Wdzięczna pacjentka.
Barbara Lipnicka dnia 2020.03.30 o godzinie 11:21
BioStat 2018 Mapa strony
  haloDoctor