lekarz Woźniak Jakub

4.95 / 921 opinii
Umów wizytę

O mnie

W celu uzyskania kompleksowej telekonsultacji z lekarzem z możliwością wystawienia e-Zwolnienia prosimy o wybranie usługi : Teleporada - lekarz specjalista medycyny rodzinnej (w tym powtórzenie leków stałych - do decyzji lekarza w zależności od wskazań oraz posiadanej dokumentacji medycznej - zalecamy do przesłania prz...ed wizytą na adres e-mail podany w regulaminie).
---
Lekarz specjalista medycyny rodzinnej, członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej (PTMR), Kolegium Lekarzy Rodzinnych w Polsce (KLRwP), Światowej Organizacji Lekarzy Rodzinnych WONCA (World Organization of Family Doctors), administrator i członek grupy Młodych Lekarzy Rodzinnych w Polsce na terenie województwa pomorskiego, kierownik specjalizacji lekarzy rezydentów w dziedzinie medycyny rodzinnej, absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.
---
Doświadczenie w pracy z pacjentami dorosłymi i dziećmi posiadam od ponad 10 lat. Obecnie jako lekarz praktyk pracuje głównie w Przychodniach Podstawowej Opieki Zdrowotnej, opiekując się tysiącami pacjentów od wielu lat. Wykonuje patronaże, bilanse dzieci zdrowych, szczepienia obowiązkowe i zalecane dzieci i osób pełnoletnich, przyjmuje dzieci chore czy pacjentów dorosłych z infekcjami oraz wieloma innymi schorzeniami. Opiekuję się również pacjentami z Domów Pomocy Społecznej (DPS), Zakładów Opieki Leczniczej (ZOL) oraz wspieram pacjentów hospicyjnych.
---
Właściciel:
INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA lek. Jakub Woźniak, ul. Łańcucka 1/10, 80-809 Gdańsk - adres biura.
---
Lekarz specjalista medycyny rodzinnej, lekarz punktu szczepień :
Powiatowe Centrum Zdrowia POZ Stegna, Wojska Polskiego 12, 82-103 Stegna
Powiatowe Centrum Zdrowia POZ Nowy Dwór Gdański, ul. Dworcowa 12, 82-100 Nowy Dwór Gdański
---
Serdecznie zapraszam na moje media społecznościowe (Facebook, Instagram) - gdzie możecie Państwo dowiedzieć się więcej na mój temat oraz uzyskać wiele praktycznych informacji dla osób korzystających z porad lekarskich.
===
Usługi :
1) Teleporada - lekarz specjalista medycyny rodzinnej/ Konsultacja + ewentualne L4 (e-Zwolnienie)/ Interpretacja wyników badań / Formularz e-zwolnienie z konsultacją - w tym powtórzenie leków stale przyjmowanych.

Telekonsultacja z lekarzem rodzinnym (przyjmuje pacjentów dorosłych i dzieci) odbywa się w formie telefonicznej - pacjent podaje numer telefonu podczas rejestracji, następnie czeka na telefon od lekarza. Zachęcamy, aby w uwagach dla lekarza napisać czego ma dotyczyć wizyta, lub jakich leków stałych pacjent potrzebuje, załącz odpowiednią dokumentacje medyczną, jeżeli ją posiadasz. Przedłużenie recepty (e-recepty) na leki stałe, pod warunkiem posiadania dokumentacji medycznej potwierdzającej przyjmowanie leku na stałe z odpowiednim kodem chorobowych w klasyfikacji ICD10, lub na podstawie wywiadu przeprowadzonego z pacjentem poprzez teleporadę. Wypisanie leku/leków należy do decyzji lekarza w oparciu o EBM. Ilość opakowań na leki stałe jest ograniczona i zależy od wielu czynników - więcej informacji udzielamy podczas konsultacji. Jeżeli potrzebujecie Państwo jedynie przepisania leku stałego, wystarczy to opisać w uwagach i postępować jak wyżej. Podczas jednej wizyty pacjent może otrzymać 1 e-receptę (max do 5 leków).

2) Online consultation (English)

Online consultation (English) - for non polish citizens. We require phone number - which can be given during registration. You only choose the time and date and wait for a doctor phone call.

3) Tabletka "dzień po" / Antykonepcja awaryjna - wybieramy : Teleporada - lekarz specjalista medycyny rodzinnej/ Konsultacja + ewentualne L4 (e-Zwolnienie)/

Substancja czynna : uliprystal (octan uliprystalu).

Wizyta polega na wypisaniu tabletki "dzień po", po krótkiej rozmowie z pacjentem.

4) Antykoncepcja - e-Recepta (kontynuacja) - wybieramy - Teleporada - lekarz specjalista medycyny rodzinnej/ Konsultacja + ewentualne L4 (e-Zwolnienie)/

Wizyta polega na krótkiej teleporadzie z lekarzem rodzinnym w celu kontynuacja leczenia antykoncepcyjnego zaleconego przez lekarza rodzinnego/ginekologa. Prosimy o załączenie wcześniejszej dokumentacji ginekologicznej.

5) Porada lekarska w gabinecie (stacjonarna/osobista)

Zapraszamy na wizyty stacjonarne (osobiste) prowadzone przez doświadczonego lekarza rodzinnego w prywatnym, nowoczesnym gabinecie lekarskim. Przyjmujemy pacjentów dorosłych oraz dzieci w każdym wieku z opiekunem. Prowadzimy także badania na prawo jazdy, kat. A i B. Rejestracja na wizyty online/telefoniczna lub przez czat/sms z lekarzem. Zapisując się na wizytę osobistą wybieramy typ wizyty : porada lekarska (przyjęcia w godzinach 18.30-19.30 zgodnie z harmonogramem online). Budynek Przychodni zlokalizowany jest na powstającym Osiedlu Havlove w dzielnicy Gdańsk Chełm, ul Dąbrówki 92/7, gabinet zlokalizowany jest w Przychodni Medycyna Rodzinna. Lekarz przyjmuje w gabinecie numer 6.

6) Badanie kierowców kat. A, B (opis powyżej) - prawo jazdy
więcej

Wykształcenie

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne, 80-952 Gdańsk, Dębinki 7
COPERNICUS Podmiot Leczniczy Sp. z o.o., Nowe Ogrody 1-6, Gdańsk
Przychodnia Na Wzgórzu Gdańsk, ul. Jaworzniaków 37, Gdańsk
Przychodnia Hipokrates Gdańsk, ul Góralska 3, Gdańsk

Języki

Angielski, Polski

Leczone schorzenia

więcej

Dodatkowe informacje

Wystawiam: 1) e-recepty 2) e-zwolnienia (w tym zwolnienia dla pracodawców zagranicznych - na druku ZUS-ZLA, dodatkowo w ramach wizyty drukujemy e-zwolnienie, podpisujemy i podbijamy dokument elektroniczny, następnie zeskanowany wysyłamy drogą e-mail do pacjenta - skany zwolnień wysyłamy na koniec dnia roboczego - zalec...amy sprawdzenie e-mail, w tym spamu - dzień po wizycie)
3) orzeczenia lekarskie na prawo jazdy kat. A i B - zarówno dla nowych kierowców oraz przedłużających uprawnienia ( wizyty osobiste w prywatnym gabinecie przy ul. Dąbrówki 92/7 w Gdańsku)
4) Konsultacje telefoniczne w przypadku nieletnich odbywają się wyłącznie w obecności pełnoletniego opiekuna.
5) Istnienie możliwość wystawienia ogólnego zaświadczenia o stanie zdrowia - po osobistym zbadaniu pacjenta - wybieramy typ wizyty - porada lekarska.
---
Nie wystawiam:
1) Nie kontynuuję leczenia pacjentów przyjmujących leki nasenne, uspokajających oraz psychotropowych lub leków przepisanych przez lekarza psychiatrę. Nie wystawiam recept RPW (leki narkotyczne). Pacjenci pod opieką Poradni Zdrowia Psychicznego, proszeni są zgłaszanie się do swoich lekarzy prowadzących.
2) Nie wystawiam bardzo silnych leków przeciw bólowych, w szczególności pacjentom u których istnieje ryzyko lub podejrzenie uzależnienia.
3) Nie wystawiam faktur - dokumentem potwierdzającym płatność jest dokument przelewu - zgodnie z przepisami prawa polskiego w zakresie wykonywania porad na odległość.
4) Nie wystawiam zaświadczeń o braku przeciwwskazań do uprawiania sportu, pracy itd., ani innych zaświadczeń przesłanych przez pacjenta.
---
Nie wykonujemy połączeń na numery zagraniczne - w takim przypadku należy zgłosić się na E-wizytę przez czat w celu kontaktu z lekarzem.
więcej

Adres

ul. Łańcucka 1/10, Gdańsk
INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA lek. Jakub Woźniak
powiększ mapę
ul. Dąbrówki 92/7, Gdańsk
Prywatny gabinet lekarski, specjalista medycyny rodzinnej, lekarz orzecznik Jakub Woźniak
powiększ mapę
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

Interpretacja wyników badań
10 min · 120 zł
Interpretacja wyników badań. Telekonsultacja z lekarzem rodzinnym (przyjmuje pacjentów dorosłych i dzieci). Przedłużenie recepty (e-recepty) na leki stałe, pod warunkiem posiadania dokumentacji medycznej potwierdzającej przyjmowanie leku na stałe z odpowiednim kodem chorobowych w klasyfikacji ICD10, lub na podstawie wywiadu przeprowadzonego z pacjentem poprzez wideokonsultację/konsultacje online lub teleporadę lub informacje przekazane przez czat (przez aplikacje). Wypisanie leku/leków należy do decyzji lekarza w oparciu o EBM. Podczas jednej wizyty pacjent może otrzymać 1 e-receptę (max do 5 leków).
Konsultacja + ewentualne L4 (e-Zwolnienie)
10 min · 89 zł
Telekonsultacja z lekarzem rodzinnym (przyjmuje pacjentów dorosłych i dzieci) może odbywać w formie wideokonferencji, teleporady lub za pomocą czatu przez aplikacje. Pacjent ma możliwość wyboru najbardziej odpowiedniej formy kontaktu z lekarzem. Podczas rezerwacji wybierz typ wizyty : np. konsultacja lekarza rodzinnego przez telefon (w informacji dla lekarza podaj swój numer telefonu) lub e-recepta/wizyta recepturowa (leki robione na zamówienie przez farmaceutę) - w opisie podaj lek którego potrzebujesz, załącz odpowiednią dokumentacje medyczną, jeżeli ją posiadasz lub skontaktuj się z lekarzem przez aplikacje w celu ustalenia możliwości otrzymania recepty na potrzebny lek. --- Przedłużenie recepty (e-recepty) na leki stałe, pod warunkiem posiadania dokumentacji medycznej potwierdzającej przyjmowanie leku na stałe z odpowiednim kodem chorobowych w klasyfikacji ICD10, lub na podstawie wywiadu przeprowadzonego z pacjentem poprzez wideokonsultację/konsultacje online lub teleporadę lub informacje przekazane przez czat (przez aplikacje). Wypisanie leku/leków należy do decyzji lekarza w oparciu o EBM. Podczas jednej wizyty pacjent może otrzymać 1 e-receptę (max do 5 leków).
Konsultacja pediatryczna online
10 min · 120 zł
Telekonsultacja z lekarzem rodzinnym. Nie dzwonimy na numery zagraniczne. Pacjent/osoba uprawniona - opiekun posiadający numer zagraniczny proszony jest o telefon do lekarza o wybranej przez siebie godzinie (+48 503 020 602). Przedłużenie recepty (e-recepty) na leki stałe, pod warunkiem posiadania dokumentacji medycznej potwierdzającej przyjmowanie leku na stałe z odpowiednim kodem chorobowych w klasyfikacji ICD10, lub na podstawie wywiadu przeprowadzonego z pacjentem poprzez wideokonsultację/konsultacje online lub teleporadę lub informacje przekazane przez czat (przez aplikacje). Wypisanie leku/leków należy do decyzji lekarza w oparciu o EBM. Podczas jednej wizyty pacjent może otrzymać 1 e-receptę (max do 5 leków).
---
Wystawiam:
1) E-recepty
2) E-zwolnienia (w tym zwolnienia dla pracodawców zagranicznych - na druku ZUS-ZLA, dodatkowo w ramach wizyty drukujemy e-zwolnienie, podpisujemy i podbijamy dokument elektroniczny, następnie zeskanowany wysyłamy drogą e-mail do pacjenta)
3) Faktury - na prośbę pacjenta - dane do faktury proszę przesyłać na adres e-mail podany w regulaminie (przed umówieniem wizyty - lekarz rejestruje/rezerwuje wizytę, po przeprowadzeniu lub w trakcie konsultacji nie ma możliwości otrzymania faktury)
4) Orzeczenia lekarskie na prawo jazdy kat. A i B - zarówno dla nowych kierowców oraz przedłużających uprawnienia ( wizyty osobiste w prywatnym gabinecie przy ul. Dąbrówki 92/7 w Gdańsku)
5) Konsultacje telefoniczne w przypadku nieletnich odbywają się wyłącznie w obecności pełnoletniego opiekuna.
6) Nie kontynuuję leczenia pacjentów przyjmujących leki nasenne, uspokajających oraz psychotropowych lub leków przepisanych przez lekarza psychiatrę, czy bardzo silnych leków p/bólowych. Nie wystawiam recept RPW (leki narkotyczne). Pacjenci pod opieką Poradni Zdrowia Psychicznego, proszeni są zgłaszanie się do swoich lekarzy prowadzących
7) Nie wystawiam zaświadczeń do stanie zdrowia czy zaświadczeń o p/wskazaniach do uprawiania sportu.
Online consultation (English)
10 min · 200 zł
Online consultation (English) - for non polish citizens.

Opinie pacjentów

5,0
Bez treści
5,0
Bez treści
5,0

Pan Jakub był punktualny, rzeczowy i pomocny, polecam oraz skorzystam w przyszłości ponownie.

5,0

Konkretna, miła i krótka rozmowa. Polecam

więcej
Pytania pacjentów
453 odpowiedzi
Co zrobić w tej sytuacji?
Lekarz nie chce przedłużyć mi l4 po operacji przepukliny brzusznej, jestem na zwolnieniu 1,5 miesiąca. Praca, która wykonuje, jest fizyczna i dość ciężka. Na siłownię mam zakaz 3 miesiące od operacji,...
Czy są jakieś tabletki bez recepty na mniejsze krwawienie?
Mam 45 lat i od roku mam problem z miesiączka — ostatnio nie miałam miesiączki 2 miesiące, a jak już dostałam, to miałam ja 2 tygodnie. Była dość obfita i strasznie oblewają mnie poty i wypadają...
Czy to oznacza poronienie?
Jestem w 8 tyg. ciąży, wczoraj wieczorem i dzisiaj od rana pojawiły mi się brązowe plamienia. Czy powinnam pojechać na izbę przyjęć? 
Jaka jest szansa na to, że podczas stosunku z dziewczyną bez prezerwatywy może zajść w ciążę?
Oczywiście wytrysku w pochwie nie było i według kalendarza szansa na ciążę jest mała. Wiem ze jedyna szansa to preejakulat i moje pytanie to czy faktycznie przejmować się tym i załatwiać tabletkę po, czy...
więcej
Strona WWW placówki medycznej: INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA lek. Jakub Woźniak   Gdańsk, Łańcucka 1 / 10 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

HaloDoctor nie jest placówką medyczną i nie świadczy usług medycznych.
Nasza platforma telemedyczna służy do łączenia lekarzy z pacjentami i umożliwiania im świadczenia usług medycznych.