home
|
Dietetyk
|
|
Kamila Górecka-Kirwiel
Kamila Górecka-Kirwiel
dietetyk
Umów wizytę
Zarejestruj się na wizytę
Ten specjalista nie ma włączonej rejestracji on-line.

Kamila Górecka-Kirwiel

dietetyk
Umów wizytę

O mnie

Prowadzę konsultacje dietetyczne, opracowuję diety redukcyjne i w jednostkach chorobowych, uczę samodzielnego planowania jadłospisów. Edukuję swoich pacjentów z zakresu zdrowego odżywiania, pomagam w zmianie nawyków żywieniowych. Pracuję zarówno zdalnie, jak i stacjonarnie w gabinecie w Ostródzie. Pomagam w rozpoczęciu... aktywności fizycznej, przygotowuję plany treningowe i prowadzę swoich podopiecznych ćwiczących samodzielnie w domu lub na siłowni.

Uzyskałam dyplom dietetyka w Polskim Instytucie Dietetyki, ukończyłam kurs trenera personalnego oraz przygotowania motorycznego, a także posiadam uprawnienia instruktora rekreacji w specjalności jazda konna. Odbyłam szereg certyfikowanych kursów dotyczących dietetyki i sportu prowadzonych przez Centrum Szkoleń Sportowych, A4 Academy i Global Sports Academy. Nadal nieustannie się szkolę i poszerzam swoją wiedzę – jestem zdania, że proces uczenia się powinniśmy kontynuować przez całe życie, zwłaszcza w obecnych czasach, gdy postęp w każdej dziedzinie dokonuje się niemalże z dnia na dzień.

Kiedyś sama borykałam się z problemem nadwagi i prowadziłam niezbyt zdrowy styl życia, bazujący na nieregularnych posiłkach i braku aktywności fizycznej. Na szczęście udało mi się to zmienić. Moim celem była trwała transformacja, która nie będzie wymagała ode mnie nadmiernych wyrzeczeń i nadludzkiego wysiłku, ale będzie przede wszystkim bezpieczna dla mojego zdrowia. Obrałam strategię, która pozwoliła mi na osiągnięcie celu bez walki ze swoim ciałem, ale przy jego pełnej współpracy. Moim zdaniem to jest klucz do wszystkich trwałych zmian jeśli chodzi o zdrowie czy sylwetkę i inne aspekty naszego życia. Tym doświadczeniem i wiedzą chcę dzielić się z innymi. W pracy stawiam na holistyczne podejście obejmujące zarówno kwestie odżywiania, jak i aktywności fizycznej oraz motywacji i odpowiedniego nastawienia do procesu zmiany. Słucham i dobieram rozwiązania, które będą najlepiej dostosowane do oczekiwań, potrzeb, stylu życia i realnych możliwości moich podopiecznych.

Mieszkam i pracuję na Mazurach. Uwielbiam ruch i rekreację, a także przebywanie na łonie natury, dlatego chwile wolne od pracy staram się spędzać aktywnie, na świeżym powietrzu. Biegam, jeżdżę na rowerze, na rolkach, pływam, a także regularnie ćwiczę jogę i trenuję siłowo. Staram się zarażać zamiłowaniem do zdrowego stylu życia i aktywności wszystkie osoby, które spotykam, uważam bowiem, że to niezbędny element naszego życia i wierzę, że każdy znajdzie formę ruchu, którą pokocha.

Posiadam akredytację REPs Polska w zakresie Gym Instructor, Personal Trainer i Nutritional Therapy Practitioner EQF Level 5. Ten certyfikat jest honorowany we wszystkich krajach członkowskich ICREPs Międzynarodowej Federacji Akredytującej Profesjonalne Szkoły Fitness (International Confederation for Registers of Exercise Professionals ), a obecność w rejestrze REPs świadczy o kwalifikacjach posiadanych przez trenera i gwarantuje jego profesjonalizm.
Pokaż więcej more
Wykształcenie
brak informacji
Języki
Angielski, Polski
Dodatkowe informacje
brak informacji

Usługi

Wszystkie
Online
W gabinecie
Konsultacja dietetyczna
150 zł
 / 
60 min.
Umów wizytę
Konsultacja dietetyczna online
150 zł
 / 
60 min.
Umów wizytę
Konsultacja dietetyczna ze szczegółowym wywiadem
150 zł
 / 
60 min.
Umów wizytę
Konsultacja dietetyczna ze szczegółowym wywiadem
150 zł
 / 
60 min.
Umów wizytę
Konsultacja trenersko-dietetyczna
150 zł
 / 
60 min.
Umów wizytę
Trening personalny
150 zł
 / 
60 min.
Umów wizytę

Leczone schorzenia

schorzenie Zespół policystycznych jajników
schorzenie Zaparcia
schorzenie Zapalenie żołądka
schorzenie Zapalenie trzustki
schorzenie Wzdęcia
schorzenie Wirusowe zapalenie wątroby
schorzenie Stłuszczenie wątroby
schorzenie Refluks żołądkowo-przełykowy
Pokaż więcej więcej

Opinie

Najnowsze
Najwyższa ocena
Najniższa ocena
brak opinii

Najczęściej zadawane pytania

Jakiego rodzaju porad lekarskich udziela Kamila Górecka-Kirwiel
Kamila Górecka-Kirwiel to dietetyk. Na podstawie zdobytej wiedzy medycznej oraz doświadczenia, lekarz ten świadczy usługi medyczne w takim zakresie jak: Konsultacja dietetyczna, Konsultacja dietetyczna online, Konsultacja dietetyczna ze szczegółowym wywiadem, Konsultacja dietetyczna ze szczegółowym wywiadem, Konsultacja trenersko-dietetyczna, Trening personalny
Czy Kamila Górecka-Kirwiel oferuje również możliwość konsultacji online?
Tak, Kamila Górecka-Kirwiel oferuje konsultacje online. Żeby zarezerwować wizytę online należy kliknąć zakładkę „konsultacje online” i wybrać pasujący termin.
W jakich językach udziela porad Kamila Górecka-Kirwiel?
Języki, w jakich udziela porad Kamila Górecka-Kirwiel to: Angielski, Polski
Jakie schorzenia leczy Kamila Górecka-Kirwiel?
Kamila Górecka-Kirwiel specjalizuje się w leczeniu takich schorzeń jak: Zespół policystycznych jajników, Zaparcia, Zapalenie żołądka, Zapalenie trzustki, Wzdęcia, Wirusowe zapalenie wątroby, Stłuszczenie wątroby, Refluks żołądkowo-przełykowy, Otyłość, Osteoporoza.
Tukan
Weryfikacja zgodności systemu z profilami IHE i standardami HL7 z platformą TUKAN.