Górecka-Kirwiel Kamila

Umów wizytę

O mnie

Prowadzę konsultacje dietetyczne, opracowuję diety redukcyjne i w jednostkach chorobowych, uczę samodzielnego planowania jadłospisów. Edukuję swoich pacjentów z zakresu zdrowego odżywiania, pomagam w zmianie nawyków żywieniowych. Pracuję zarówno zdalnie, jak i stacjonarnie w gabinecie w Ostródzie. Pomagam w rozpoczęciu... aktywności fizycznej, przygotowuję plany treningowe i prowadzę swoich podopiecznych ćwiczących samodzielnie w domu lub na siłowni.

Uzyskałam dyplom dietetyka w Polskim Instytucie Dietetyki, ukończyłam kurs trenera personalnego oraz przygotowania motorycznego, a także posiadam uprawnienia instruktora rekreacji w specjalności jazda konna. Odbyłam szereg certyfikowanych kursów dotyczących dietetyki i sportu prowadzonych przez Centrum Szkoleń Sportowych, A4 Academy i Global Sports Academy. Nadal nieustannie się szkolę i poszerzam swoją wiedzę – jestem zdania, że proces uczenia się powinniśmy kontynuować przez całe życie, zwłaszcza w obecnych czasach, gdy postęp w każdej dziedzinie dokonuje się niemalże z dnia na dzień.

Kiedyś sama borykałam się z problemem nadwagi i prowadziłam niezbyt zdrowy styl życia, bazujący na nieregularnych posiłkach i braku aktywności fizycznej. Na szczęście udało mi się to zmienić. Moim celem była trwała transformacja, która nie będzie wymagała ode mnie nadmiernych wyrzeczeń i nadludzkiego wysiłku, ale będzie przede wszystkim bezpieczna dla mojego zdrowia. Obrałam strategię, która pozwoliła mi na osiągnięcie celu bez walki ze swoim ciałem, ale przy jego pełnej współpracy. Moim zdaniem to jest klucz do wszystkich trwałych zmian jeśli chodzi o zdrowie czy sylwetkę i inne aspekty naszego życia. Tym doświadczeniem i wiedzą chcę dzielić się z innymi. W pracy stawiam na holistyczne podejście obejmujące zarówno kwestie odżywiania, jak i aktywności fizycznej oraz motywacji i odpowiedniego nastawienia do procesu zmiany. Słucham i dobieram rozwiązania, które będą najlepiej dostosowane do oczekiwań, potrzeb, stylu życia i realnych możliwości moich podopiecznych.

Mieszkam i pracuję na Mazurach. Uwielbiam ruch i rekreację, a także przebywanie na łonie natury, dlatego chwile wolne od pracy staram się spędzać aktywnie, na świeżym powietrzu. Biegam, jeżdżę na rowerze, na rolkach, pływam, a także regularnie ćwiczę jogę i trenuję siłowo. Staram się zarażać zamiłowaniem do zdrowego stylu życia i aktywności wszystkie osoby, które spotykam, uważam bowiem, że to niezbędny element naszego życia i wierzę, że każdy znajdzie formę ruchu, którą pokocha.

Posiadam akredytację REPs Polska w zakresie Gym Instructor, Personal Trainer i Nutritional Therapy Practitioner EQF Level 5. Ten certyfikat jest honorowany we wszystkich krajach członkowskich ICREPs Międzynarodowej Federacji Akredytującej Profesjonalne Szkoły Fitness (International Confederation for Registers of Exercise Professionals ), a obecność w rejestrze REPs świadczy o kwalifikacjach posiadanych przez trenera i gwarantuje jego profesjonalizm.
więcej

Języki

Angielski, Polski

Leczone schorzenia

więcej

Adres

ul. Kardynała Wyszyńskiego 11A, Ostróda
Domyślna lokalizacja
powiększ mapę
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

Konsultacja dietetyczna
60 min · 150 zł
Konsultacja dietetyczna stacjonarna
Konsultacja dietetyczna online
60 min · 150 zł
Konsultacja dietetyczna online

Opinie pacjentów

Specjalista nie posiada żadnych opinii

Strona WWW placówki medycznej: PRo Communication Kamila Górecka-Kirwiel   Miłomłyn, Topolowa 6 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

HaloDoctor nie jest placówką medyczną i nie świadczy usług medycznych.
Nasza platforma telemedyczna służy do łączenia lekarzy z pacjentami i umożliwiania im świadczenia usług medycznych.