magister Turło Karol

4.97 / 95 opinii
Centrum Osteopatii
Umów wizytę

O mnie

Nazywam się Karol Turło. Ukończyłem studia magisterskie na kierunku fizjoterapia na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu oraz Akademię Osteopatii w Krakowie W zawodzie pracuję od 6 lat, cyklicznie uczestnicząc w różnego rodzaju kursach mających na celu poprawę mojej skuteczności w gabinecie. W swojej pracy zawodowej ...łączę wiedzę z zakresu anatomii, fizjologi, biochemi po to aby pomóc pacjentowi. Moim nadrzędnym celem, to odnaleźć ZDROWIE w ciele pacjenta, a nie tylko chorobę.

W wolnym czasie oddaję się turystyce górskiej zgłębianiu wiedzy o ludzkim ciele.
więcej

Leczone schorzenia

więcej

Adres

ul. Osiedlowa 4/6/U1, Łódź
Centrum Osteopatii
powiększ mapę
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

Pierwsza Terapia Osteopatyczna Osoba Dorosła
60 min · 280 zł
Podczas wizyty przeprowadzimy wywiad, badanie manualne oraz właściwą terapię. Warto przygotować się do wizyty: zbierz aktualne wyniki badań, spisz chronologicznie główne choroby i problemy które miałeś w swoim życiu ( operacja, poród, uraz, złamanie, skręcenie kostki, wypadek samochodowy). Przez 3 dni przed wizytą zapisz kiedy pojawia się problem czy rano czy wieczorem, kiedy się nasila, czy problem nasila jakaś czynność lub zjedzenie posiłku.
Terapia Osteopatyczna
30 min · 170 zł
Terapia Osteopatyczna Dzieci
30 min · 160 zł

Opinie pacjentów

5,0

Pan Karol to świetny specjalista i wspaniały człowiek. Ogromnie się cieszę, że ze swoimi bliźniakami trafiliśmy do Niego. Gorąco polecam????????

5,0

Jestem bardzo zadowolona, Pan Karol jasno nam przedstawił jak wyglada sytuacja syna. Pierwszy raz spotkałam się z tak uczciwym człowiekim, który nie naciagał nas na wizyty. Bardzo polecam, mój synek ma asymetrię.

5,0
Bez treści
więcej
Strona WWW placówki medycznej: Centrum Osteopatii   Łódź, Osiedlowa 4/6 / U1 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik