mgr Kozera Katarzyna

5.00 / 41 opinii
Fundacja RECOVER
Umów wizytę

O mnie

Jestem osteopatą, fizjoterapeutą i trenerem. Interesuję się dietetyką, ziołolecznictwem i szeroko pojętą medycyną naturalną. Ukończyłam studia magisterskie na AWFie warszawskim na kierunkach Wychowania Fizycznego (2011) i Rehabilitacji (2012). Obroniłam doktorat z zakresu anatomii i radiologii na Warszawskim Uniwersy...tecie Medycznym.
Ukończyła międzynarodową szkołę osteopatii Flanders International Collage of Osteopathy.

Nadal systematycznie uczestniczę się na szkoleniach, kursach i warsztatach. Swoją wiedzą dzielę się ze studentami Still Academy of Osteopathy pracując jako asystent, promotor prac dyplomowych i recenzent.

Żyję aktywnie, aby lepiej rozumieć funkcjonowanie i potrzeby ludzkiego organizmu. Własnym postępowaniem chcę dawać przykład pacjentom jak dbać o siebie i zdrowo żyć. Mam własny ogród ziołowo-owocowo-warzywny, aby każdego dnia widzieć jak wielką siłę ma natura i jak wiele może dać człowiekowi.
więcej

Wykształcenie

2011- mgr Wychowania Fizycznego (AWF Warszawa)
2012 - mgr Fizjoterapii (AWF Warszawa), dyplomowany osteopata (Flanders International Collage of Osteopathy), doktorat w zakładzie Anatomii Prawidłowej i Klinicznej WUM

Języki

Angielski, Polski

Leczone schorzenia

więcej

Dodatkowe informacje

Zapraszam na wizyty w dwóch lokalizacjach: Fundacja RECOVER - Skrzeszew, 05-124, ul. Polna 9a BUSHIDO centrum - Warszawa-Bemowo, 01-471, ul. Pełczyńskiego 30

Adres

ul. Polna 9a, Skrzeszew
Fundacja RECOVER
powiększ mapę
ul. Pełczyńskiego 30, Warszawa
BUSHIDO centrum
powiększ mapę
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

fizjoterapia, osteopatia
45 min · 160 zł

Opinie pacjentów

5,0

Najsympatyczniejsza osoba na świecie, do tego świetna specjalistka. Dobrze rozmawiała bolące plecy, dała ćwiczenia do domu, czuje się jak nowy :)

5,0
Bez treści
5,0
Bez treści
więcej
Strona WWW placówki medycznej: Fundacja RECOVER   Skrzeszew, Polna 9a Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik