dr n. med. Łokieć Katarzyna

4.50 / 4 opinii
Centrum Medyczne Kolińskiego
Umów wizytę

O mnie

Jestem dietetykiem klinicznym, członkiem Polskiego Towarzystwa Dietetyki, Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków, Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. Posiadam tytuł doktora nauk medycznych. Jestem absolwentką dietetyki na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Doświadczenie zawodowe zdobywałam m....in. w Klinice Gastroenetrologii USK im. WAM w Łodzi oraz poradniach dietetycznych. Obecnie pracuję w Oddziałach Diabetologicznych Centralnego Szpitala Klinicznego Centrum Kliniczno-Dydaktycznego w Łodzi. Jestem także nauczycielem akademickim oraz autorką publikacji naukowych w renomowanych czasopismach medycznych.

Regularnie uczestniczę w konferencjach naukowych i warsztatach, również jako prelegent. Dbam o stałe podnoszenie swojej wiedzy i umiejętności. Pracując z pacjentem stosuję wyłącznie spersonalizowane podejście, łącząc doradztwo oparte na rzetelnych doniesieniach naukowych i zaleceniach towarzystw naukowych ze skuteczną edukacją.

Moje zainteresowania zawodowe dotyczą przede wszystkim leczenia dietetycznego w chorobach dietozależnych, układowych oraz wspomagania żywieniowego kobiet w okresie menopauzy.
więcej

Wykształcenie

Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Języki

Angielski

Adres

ul. Kolińskiego 27, Łódź
Centrum Medyczne Kolińskiego
ul. Kolińskiego 27, Łódź
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę
więcej

Usługi

Konsultacja dietetyczna online
30 min · 200 zł
Konsultacja dietetyczna online

Opinie o specjaliście

5,0

Empatyczna, miła, rzeczowa, wspaniała Pani Doktor.

5,0

Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Pomoc oferowana w każdym zakresie.Dr Kasia Łokieć - profesjonalizm, poczucie humoru, empatia i zrozumienie dla pacjenta. Bardzo dziękuję za opiekę i pomoc.

3,0

Było super jak zawsze

więcej
Strona WWW placówki medycznej: Centrum Medyczne Kolińskiego   Łódź, Kolińskiego 27 Regulamin świadczenia usług

Zdalne porady lekarskie
Lekarz online 24h
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie

Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik