dr n. med. Łokieć Katarzyna

4.91 / 23 opinii
NZOZ MediPsyche
Umów wizytę

O mnie

Jestem dietetykiem klinicznym, członkiem Polskiego Towarzystwa Dietetyki, Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków, Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. Posiadam tytuł doktora nauk medycznych. Jestem absolwentką dietetyki na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Doświadczenie zawodowe zdobywałam m....in. w Klinice Gastroenetrologii USK im. WAM w Łodzi oraz poradniach dietetycznych. Obecnie pracuję w Oddziałach Diabetologicznych Centralnego Szpitala Klinicznego Centrum Kliniczno-Dydaktycznego w Łodzi. Jestem także nauczycielem akademickim oraz autorką publikacji naukowych w renomowanych czasopismach medycznych.

Regularnie uczestniczę w konferencjach naukowych i warsztatach, również jako prelegent. Dbam o stałe podnoszenie swojej wiedzy i umiejętności. Pracując z pacjentem stosuję wyłącznie spersonalizowane podejście, łącząc doradztwo oparte na rzetelnych doniesieniach naukowych i zaleceniach towarzystw naukowych ze skuteczną edukacją.

Moje zainteresowania zawodowe dotyczą przede wszystkim leczenia dietetycznego w chorobach dietozależnych, układowych oraz wspomagania żywieniowego kobiet w okresie menopauzy.
więcej

Wykształcenie

Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Języki

Angielski

Adres

ul. Kolińskiego 27/wejście od strony balkonów, Łódź
MediPsyche Centrum Medyczne
powiększ mapę
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

Konsultacja Dietetyka
30 min · 160 zł
wizyta stacjonarna; dr n. med. Katarzyna Łokieć; dietetyk kliniczny
Konsultacja Dietetyka online
30 min · 160 zł
dr n. med. Katarzyna Łokieć; dietetyk kliniczny

Opinie pacjentów

5,0

Jestem bardzo zadowolona z dotychczasowej współpracy z dr Łokieć. Pani doktor jest osobą kompetentną, niezwykle życzliwą, wsłuchującą się w dolegliwości pacjenta i odpowiednio ustawiającą dietę. Bardzo mi skutecznie pomaga.

5,0

Pani doktor super miła konkretna i diety układa bardzo dobre. Polecam bardzo

5,0

Pełen profesjonalizm, świetne podejście do pacjenta, super kontakt. Z takim wsparciem wierzę w poprawę stanu zdrowia. Polecam

więcej
Strona WWW placówki medycznej: NZOZ MediPsyche   Łódź, ul. dr. J. Kolińskiego 27 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik