Jabłońska Klaudia

5.00 / 1 opinii
Umów wizytę

O mnie

Dietetyka to moja pasja. Zawsze marzyłam o pomaganiu ludziom to skłoniła mnie do kierunkowego wykształcenia, dzięki któremu mogę oferować Ci konsultacje dietetyczne oparte na nauce, wiedzy i doświadczeniu. Studiuję na kierunku dietetyka kliniczna w Wyższej Szkole Rehabilitacji w Warszawie, ukończyłam liczne szkolenia ...z dietetyki i psychodietetyki, uczestniczę w wielu kursach i konferencjach branżowych, poszerzając nieustannie swoją wiedzę.

Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków i Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Stylu Życia. Trzymam rękę na pulsie, śledzę badania i podążam za naukowym rozwojem branży, zyskując pewność, że ustalany dla Ciebie jadłospisy jest nie tylko zdrowy, ale również zgodny z tym, co dyktuje współczesna nauka.
więcej

Adres

ul. Wałowa 8/1, Radom
Żyj zdrowo-dietetyk
powiększ mapę
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

Analiza składu ciała
15 min · 50 zł
Analiza składu ciała metodą BIA na urządzeniu Tanita MC-780 P MA posiadającego certyfikaty medyczne i spełniające normy. Analizator pozwala na kontrolowanie takich parametrów jak: masa ciała, zawartość tkanki tłuszczowej, wskaźnik tkanki wisceralnej, masa tkanki beztłuszczowej, masa tkanki mięśniowej, całkowita zawartość wody , woda wewnątrz i zewnątrz komórkowa, kąt fazowy, indeks masy ciała (BMI).
Konsultacja dietetyczna stacjonarna bez planu żywieniowego
60 min · 150 zł
Konsultacja obejmuje analizę składu ciała, wywiad żywieniowo-zdrowotny, analizę dzienniczka żywieniowego. Po konsultacji pacjent otrzymuje podsumowanie w formie pliku PDF wraz z zaleceniami i ewentualną suplementacją.
Pakiet " PREMIUM" 6 miesięcy współpracy dietetycznej online
60 min · 1150 zł
6 miesiąc współpracy dietetycznej online. Obejmuje wywiad żywieniowo-zdrowotny oraz analizę dzienniczka żywieniowego. Po konsultacji pacjent otrzymuje podsumowanie w formie pliku PDF wraz z zaleceniam, planem żywieniowym na 7 dni do stosowania przez 4 tygodnie, listą zamienników, listą zakupów i dostęp do aplikacji gdzie również będzie udostępniony plan żywieniowy wraz z listą zakupów (aplikacja jest dostępna tylko na czas współpracy dietetycznej). Dodatkowo pacjent otrzymuje pięć konsultacji kontrolnych ( pierwsza po miesiącu) z modyfikacją planu żywieniowego i kontrolą postępów. Kolejne w następnych miesiącach.
Pakiet "DOBRY POCZĄTEK" 1 miesiąc współpracy dietetycznej online
60 min · 250 zł
Konsultacja obejmuje wywiad żywieniowo- zdrowotny oraz analizą dzienniczka żywieniowego. Po konsultacji pacjent otrzymuje podsumowanie konsultacji w formie pliku PDF wysyłanego droga elektroniczną wraz z zaleceniami i planem żywieniowym rozpisanym na 7 dni do stosowania przez 4 tygodnie, listę zamienników i lista zakupów oraz dostęp do aplikacji, w której również będzie udostępniony plan żywieniowy i lista zakupów ( dostęp do aplikacji pacjent uzyskuje na czas współpracy dietetycznej, po tym czasie aplikacja zostaje wyłączona).
Pakiet "DOBRY POCZĄTEK" 1 miesiąc współpracy dietetycznej stacjonarnej
60 min · 250 zł
Konsultacja obejmuje analizę składu ciała, wywiad żywieniowo- zdrowotny oraz analizą dzienniczka żywieniowego. Jeśli konsultacja jest online nie wykonujemy analizy składu ciała. Po konsultacji pacjent otrzymuje podsumowanie konsultacji w formie pliku PDF wysyłanego droga elektroniczną wraz z zaleceniami i planem żywieniowym rozpisanym na 7 dni do stosowania przez 4 tygodnie, listę zamienników i lista zakupów oraz dostęp do aplikacji, w której również będzie udostępniony plan żywieniowy i lista zakupów ( dostęp do aplikacji pacjent uzyskuje na czas współpracy dietetycznej, po tym czasie aplikacja zostaje wyłączona).
Pakiet "PREMIUM" 6 miesięcy współpracy dietetycznej stacjonarnej
60 min · 1150 zł
6 miesiąc współpracy dietetycznej online. Obejmuje analizę składu ciała, wywiad żywieniowo-zdrowotny oraz analizę dzienniczka żywieniowego. Po konsultacji pacjent otrzymuje podsumowanie w formie pliku PDF wraz z zaleceniam, planem żywieniowym na 7 dni do stosowania przez 4 tygodnie, listą zamienników, listą zakupów i dostęp do aplikacji gdzie również będzie udostępniony plan żywieniowy z lista zakupów (aplikacja udostępniona jest na czas współpracy dietetycznej). Dodatkowo pacjent otrzymuje pięć konsultacji kontrolnych ( pierwsza po miesiącu) z modyfikacją planu żywieniowego i kontrolą postępów oraz analizą składu ciała. Następne konsultacje są po kolejnych miesiącach.
Pakiet "STANDARD" 3 miesiące współpracy dietetycznej online
60 min · 590 zł
3 miesiące współpracy dietetycznej online. Obejmuje wywiad żywieniowo-zdrowotny oraz analizę dzienniczka żywieniowego. Po konsultacji pacjent otrzymuje podsumowanie w formie pliku PDF wraz z zaleceniam, planem żywieniowym na 7 dni do stosowania przez 4 tygodnie, listą zamienników, listą zakupów i dostęp do aplikacji gdzie również będzie udostępniony plan żywieniowy wraz z lista zakupów (dostęp do aplikacji jest tylko przez czas trwania współpracy dietetycznej). Dodatkowo pacjent ma dwie konsultacje kontrolne ( pierwsza po miesiącu stosowania planu żywieniowego) z modyfikacją diety i kontrolą postępów, druga po 2 miesiącach stosowania planu żywieniowego również obejmuje modyfikację diety.
Pakiet "STANDARD" 3 miesiące współpracy dietetycznej stacjonarnej
60 min · 590 zł
3 miesiące współpracy dietetycznej online. Obejmuje analizę składu ciała, wywiad żywieniowo-zdrowotny oraz analizę dzienniczka żywieniowego. Po konsultacji pacjent otrzymuje podsumowanie w formie pliku PDF wraz z zaleceniam, planem żywieniowym na 7 dni do stosowania przez 4 tygodnie, listą zamienników, listą zakupów i dostęp do aplikacji gdzie również będzie udostępniony plan żywieniowy wraz z lista zakupów (dostęp do aplikacji jest tylko przez czas trwania współpracy dietetycznej). Dodatkowo pacjent ma dwie konsultacje kontrolne ( pierwsza po miesiącu stosowania planu żywieniowego) z modyfikacją diety i kontrolą postępów, druga po 2 miesiącach stosowania planu żywieniowego również obejmuje modyfikację diety.

Opinie pacjentów

5,0

Bardzo profesjonalne podjeście do pacjęta. Polecam

Strona WWW placówki medycznej: Żyj zdrowo-dietetyk Klaudia Jabłońska   Radom, Wałowa 8 / 1 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

HaloDoctor nie jest placówką medyczną i nie świadczy usług medycznych.
Nasza platforma telemedyczna służy do łączenia lekarzy z pacjentami i umożliwiania im świadczenia usług medycznych.