Jabłońska Klaudia

5.00 / 11 opinii
Umów wizytę

O mnie

Dietetyka to moja pasja. Zawsze marzyłam o pomaganiu ludziom to skłoniła mnie do kierunkowego wykształcenia, dzięki któremu mogę oferować Ci konsultacje dietetyczne oparte na nauce, wiedzy i doświadczeniu. Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie na kierunku dietetyk kliniczny, ukończyłam liczne sz...kolenia z dietetyki i psychodietetyki, uczestniczę w wielu kursach i konferencjach branżowych, poszerzając nieustannie swoją wiedzę.

Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków i Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Stylu Życia. Trzymam rękę na pulsie, śledzę badania naukowe i podążam za naukowym rozwojem branży, zyskując pewność, że ustalany dla Ciebie jadłospis jest nie tylko zdrowy, ale również zgodny z tym, co dyktuje współczesna nauka.
więcej

Wykształcenie

Wyższa Szkoła Rehabilitacji w Warszawie, kierunek dietetyka kliniczna

Języki

Polski

Leczone schorzenia

więcej

Adres

ul. Wałowa 8/1, Radom
Świadoma dietetyka Jabłońska Klaudia
powiększ mapę
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

Pakiet online " PREMIUM" 6 miesięcy współpracy dietetycznej
60 min · 1300 zł
6 miesiąc współpracy dietetycznej online. Obejmuje wywiad żywieniowo-zdrowotny oraz analizę dzienniczka żywieniowego. Po konsultacji pacjent otrzymuje podsumowanie w formie pliku PDF wraz z zaleceniam, planem żywieniowym na 7 dni do stosowania przez 4 tygodnie, listą zamienników, listą zakupów i dostęp do aplikacji gdzie również będzie udostępniony plan żywieniowy wraz z listą zakupów (aplikacja jest dostępna tylko na czas współpracy dietetycznej). Dodatkowo pacjent otrzymuje pięć konsultacji kontrolnych ( pierwsza po miesiącu) z modyfikacją planu żywieniowego i kontrolą postępów. Kolejne w następnych miesiącach.
Pakiet online "DOBRY POCZĄTEK" miesiąc współpracy dietetycznej
60 min · 250 zł
Konsultacja obejmuje wywiad żywieniowo- zdrowotny oraz analizą dzienniczka żywieniowego. Po konsultacji pacjent otrzymuje podsumowanie konsultacji w formie pliku PDF wysyłanego droga elektroniczną wraz z zaleceniami i planem żywieniowym rozpisanym na 7 dni do stosowania przez 4 tygodnie, listę zamienników i lista zakupów oraz dostęp do aplikacji, w której również będzie udostępniony plan żywieniowy i lista zakupów ( dostęp do aplikacji pacjent uzyskuje na czas współpracy dietetycznej, po tym czasie aplikacja zostaje wyłączona).
Pakiet online "STANDARD" 3 miesiące współpracy dietetycznej
60 min · 700 zł
3 miesiące współpracy dietetycznej online. Obejmuje wywiad żywieniowo-zdrowotny oraz analizę dzienniczka żywieniowego. Po konsultacji pacjent otrzymuje podsumowanie w formie pliku PDF wraz z zaleceniam, planem żywieniowym na 7 dni do stosowania przez 4 tygodnie, listą zamienników, listą zakupów i dostęp do aplikacji gdzie również będzie udostępniony plan żywieniowy wraz z lista zakupów (dostęp do aplikacji jest tylko przez czas trwania współpracy dietetycznej). Dodatkowo pacjent ma dwie konsultacje kontrolne ( pierwsza po miesiącu stosowania planu żywieniowego) z modyfikacją diety i kontrolą postępów, druga po 2 miesiącach stosowania planu żywieniowego również obejmuje modyfikację diety.
Pakiet stacjonarny "DOBRY POCZĄTEK" 1 miesiąc współpracy dietetycznej
60 min · 250 zł
Konsultacja obejmuje analizę składu ciała, wywiad żywieniowo- zdrowotny oraz analizą dzienniczka żywieniowego. Jeśli konsultacja jest online nie wykonujemy analizy składu ciała. Po konsultacji pacjent otrzymuje podsumowanie konsultacji w formie pliku PDF wysyłanego droga elektroniczną wraz z zaleceniami i planem żywieniowym rozpisanym na 7 dni do stosowania przez 4 tygodnie, listę zamienników i lista zakupów oraz dostęp do aplikacji, w której również będzie udostępniony plan żywieniowy i lista zakupów ( dostęp do aplikacji pacjent uzyskuje na czas współpracy dietetycznej, po tym czasie aplikacja zostaje wyłączona).
Pakiet stacjonarny "PREMIUM" 6 miesięcy współpracy dietetycznej
60 min · 1300 zł
6 miesiąc współpracy dietetycznej online. Obejmuje analizę składu ciała, wywiad żywieniowo-zdrowotny oraz analizę dzienniczka żywieniowego. Po konsultacji pacjent otrzymuje podsumowanie w formie pliku PDF wraz z zaleceniam, planem żywieniowym na 7 dni do stosowania przez 4 tygodnie, listą zamienników, listą zakupów i dostęp do aplikacji gdzie również będzie udostępniony plan żywieniowy z lista zakupów (aplikacja udostępniona jest na czas współpracy dietetycznej). Dodatkowo pacjent otrzymuje pięć konsultacji kontrolnych ( pierwsza po miesiącu) z modyfikacją planu żywieniowego i kontrolą postępów oraz analizą składu ciała. Następne konsultacje są po kolejnych miesiącach.
Pakiet stacjonarny "STANDARD" 3 miesiące współpracy dietetycznej
60 min · 700 zł
3 miesiące współpracy dietetycznej online. Obejmuje analizę składu ciała, wywiad żywieniowo-zdrowotny oraz analizę dzienniczka żywieniowego. Po konsultacji pacjent otrzymuje podsumowanie w formie pliku PDF wraz z zaleceniam, planem żywieniowym na 7 dni do stosowania przez 4 tygodnie, listą zamienników, listą zakupów i dostęp do aplikacji gdzie również będzie udostępniony plan żywieniowy wraz z lista zakupów (dostęp do aplikacji jest tylko przez czas trwania współpracy dietetycznej). Dodatkowo pacjent ma dwie konsultacje kontrolne ( pierwsza po miesiącu stosowania planu żywieniowego) z modyfikacją diety i kontrolą postępów, druga po 2 miesiącach stosowania planu żywieniowego również obejmuje modyfikację diety.

Opinie pacjentów

5,0
Bez treści
5,0
Bez treści
5,0
Bez treści
5,0

Profesjonalna i specjalistyczna usługa. Konsultacja przeprowadzona w szczegółowy sposób, który pozwolił ustalić wszelkie potrzeby dietetyczne. Dieta opracowana zgodnie z moimi oczekiwaniami, a zarazem bardzo smaczna i łatwa w przygotowaniu. Pierwsze wyraźne efekty były widoczne już po pierwszych czterech tygodniach jej stosowania. Szczerze polecam lek. Klaudię Jabłońską za jej pełne zaangażowanie w każdą poradę i za dużą umiejętność przekazywania wiedzy dietetycznej swoim pacjentom.

więcej
Strona WWW placówki medycznej: Świadoma dietetyka Jabłońska Klaudia   Radom, Wałowa 8 / 1 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

HaloDoctor nie jest placówką medyczną i nie świadczy usług medycznych.
Nasza platforma telemedyczna służy do łączenia lekarzy z pacjentami i umożliwiania im świadczenia usług medycznych.