United Imaging Healthcare – firma, która chce zapewnić wszystkim jeden poziom opieki zdrowotnej

Materiał Partnera

United Imaging Healthcare – firma, która chce zapewnić wszystkim jeden poziom opieki zdrowotnej

Rozwój medycyny powinien zapewniać jak najwyższy poziom opieki medycznej dla wszystkich pacjentów. Jednym z niezwykle istotnych elementów są tutaj dostępne technologie medyczne, które powinny być nowoczesne, skuteczne i bezpieczne. I tutaj pojawia się United Imaging Healthcare (UIH) firma dostarczająca innowacyjny sprzęt do obrazowania medycznego, który ma zagwarantować wszystkim pacjentom dostęp do jak najwyższej jakości urządzeń. Co dokładnie oferuje UIH?

 

UIH nowoczesny sprzęt do obrazowania medycznego

 

Sprzęt do obrazowania medycznego to szeroki zakres urządzeń, które stanowią podstawę diagnostyki medycznej, monitorowania terapii oraz radioterapii. W tym obszarze United Imaging Healthcare oferuje innowacyjne rozwiązania, które rewolucjonizują obrazowanie medyczne zarówno pod względem wysokiej jakości obrazu, jak i skracania czasu potrzebnego do wykonania badania oraz zwiększenia komfortu pacjenta w czasie jego trwania.

 

 W ofercie firmy UIH znaleźć można przede wszystkim:

  • cyfrowe aparaty RTG
  • tomografy komputerowe (TK)
  • urządzenia do rezonansu magnetycznego (MRI)
  • nowoczesne aparaty do obrazowania molekularnego (PET/TK i PET/MR)

 

Co ważne, urządzenia dostępne są w szerokiej gamie modeli, co pozwala na pełne dopasowanie sprzętu do potrzeb.

 

Innowacyjne technologie United Imaging Healthcare

 

Do jednych z najważniejszych osiągnięć United Imaging Healthcare należy rozwój zaawansowanych algorytmów sztucznej inteligencji, które skutecznie wspomagają diagnostykę obrazową. Dzięki nim możliwa jest szybsza i bardziej precyzyjna interpretacja wyników, co jest podstawą w wykrywaniu i monitorowaniu różnego rodzaju schorzeń. Innowacyjność UIH objawia się również w ciągłym doskonaleniu istniejących technologii, tak, aby były one coraz bardziej efektywne i dostępne dla szerszej grupy odbiorców. To, co dzisiaj jest innowacją, UIH chce uczynić standardem!

 

Zastosowanie urządzeń UIH

 

Sprzęt oferowany przez United Imaging Healthcare znajduje zastosowanie w różnych dziedzinach medycyny, począwszy od onkologii, przez neurologię, ortopedię i kardiologię, na diagnostyce ratunkowej skończywszy. Uniwersalność i wysoka jakość obrazowania czyni z nich niezawodne wsparcie w diagnostyce, planowaniu leczenia oraz monitorowania jego postępów. UIH współpracuje z wieloma ośrodkami medycznymi na całym świecie, dostarczając sprzęt, którego zadaniem jest pomoc w ratowaniu życia i poprawa jakości opieki zdrowotnej.

 

United Imaging Healthcare – marka o zasięgu globalnym

 

Firma United Imaging Healthcare ma swoją siedzibę w Szanghaju, jest to jednak marka o zasięgu globalnym, której sprzęt jest wykorzystywany przez kliniki, szpitale, przychodnie weterynaryjne czy placówki badawcze na całym świecie. Firma jest ceniona nie tylko za nowoczesne urządzenia, ale także ze względu na swoje zaangażowanie w badania i rozwój, wspierając naukowców i lekarzy w dążeniu do zapewnienia równego dostępu do wysokiej jakości opieki zdrowotnej dla wszystkich.

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

HaloDoctor nie jest placówką medyczną i nie świadczy usług medycznych.
Nasza platforma telemedyczna służy do łączenia lekarzy z pacjentami i umożliwiania im świadczenia usług medycznych.
e-Recepta e‑Recepta online!