Wykształcenie

Doświadczenie zawodowe z zakresu psychoterapii, pomocy psychologicznej, terapii seksuologicznej oraz wykonywania i analizy badań diagnostycznych zdobyła w Poradni Terapii IS "Bromba" w Warszawie, Centrum Terapii i Mediacji „Pro Bono” w Pruszkowie, Instytucie Psychosomatycznym, NZOZ "Ogród" w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii Instytutu Psychologii Zdrowia oraz innych Klinikach i Centrach Psychoterapeutycznych. Ukończyła szereg szkoleń w dziedzinie psychoterapii, seksuologii klinicznej i sądowej w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego w Warszawie, Towarzystwach Naukowych, których jest członkiem, oraz innych akredytowanych ośrodkach. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje aktywnie uczestnicząc w konferencjach naukowo-szkoleniowych, sympozjach, zjazdach oraz warsztatach. Absolwentka Profesjonalnej Szkoły Psychoterapii Instytutu Psychologii Zdrowia (Kierownik: prof. dr hab. Jerzy Mellibruda). PSP posiada akredytację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Absolwentka studiów podyplomowych "Seksuologia Kliniczna" (WSZiF w Warszawie; Kierownik studiów: prof dr hab. n. med. Zbigniew Lew-Starowicz). Praca dyplomowa pt. "Seksualność osób w podeszłym wieku" została opublikowana w renomowanym czasopiśmie specjalistycznym "Przegląd seksuologiczny".

Leczone schorzenia

więcej

Adres

ul. Belgijska 11/8, Warszawa
Centrum Medyczne Volta-Med
powiększ mapę
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

konsultacja psychoterapeutyczna
50 min · 230 zł
konsultacja psychoterapeutyczna dla par
50 min · 280 zł
konsultacja psychoterapeutyczna online
50 min · 230 zł

Opinie pacjentów

5,0
Bez treści
5,0
Bez treści
5,0

Polecam każdemu w każdym wieku lekarza Lesya Lenartowicz, ogromna wiedza, doświadczenie, mega zaangażowanie przy każdej wizycie, punktualność. Po każdej wizycie jestem coraz silniejsza co stawia mnie na nogi i pozwala normalnie żyć.Żebyśmy w każdej profesji mieli takich lekarzy.Polecam z całego serca.

5,0

Pani Lesya pomogła mi zacząć doceniać i kochać siebie, kochać życie i znowu uśmiechać się ! Dziękuję pięknie i polecam z całego serca.

więcej
Strona WWW placówki medycznej: Volta Medica sp. z o.o. sp. k.   Warszawa, Belgijska 11 / 8 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

HaloDoctor nie jest placówką medyczną i nie świadczy usług medycznych.
Nasza platforma telemedyczna służy do łączenia lekarzy z pacjentami i umożliwiania im świadczenia usług medycznych.