O mnie

Z wykształcenia i zamiłowania jestem Psychologiem. Ukończyłam studia magisterskie na Uniwerstytecie Warszawskim. Jestem Psychoterapeutą Uzależnień a swoją wiedzę zdobyłam w Centrum Aktywnego Rozwoju i Edukacji CARE-BROK. Zajmuję się psychoterapią osób uzależnionych i współuzależnionych. Pracuję w Specjalistycznym Szpit...alu MSWiA w Otwocku na odziale leczenia uzaleznień. Prowadzę sesje psychoterapii indywidualnej i grupowej. Jest to terapia zamknięta, krótkoterminowa – 6 tygodni. Celem któtej jest zainicjowanie i utrzymanie zmian w kierunku dalszego procesu zdowienia poprzez dlaszą terapię pogłębioną.
W Klinice Psychologiczno-Psychiatrycznej VOLTAMED w Warszawie Pacjentem opiekuję się długoterminowo. Zajmuję się tam prowadzeniem wielomiesięcznej psychoterapii indywidualnej i grupowej dla osób uzależnionych oraz współuzależnionych.
Podejście humanistyczno-egzystencjonalne jest mi bardzo bliskie. Traktuję Pacjenta jako niepowatarzalną jednostkę i staram się zapewnić Mu bezwarunkową akceptację, empatię oraz autentyczność. Moim celem w relacji terapetycznej jest próba uświadomienia sobie przez Pacjenta, że jest osobą wyjątkową, wartościową, powołaną do godnego życia. W aspekcie uzależnienia empatyczna relacja terapeutyczna w oparciu o zasoby Pacjenta zwiększa Jego motywację do zdrowienia – polepszenie funkcjonowania społecznego, utrzymania się w rolach, realizowania zadań życiowych, poprawę zdrowia, samorozwój.
więcej

Leczone schorzenia

więcej

Adres

ul. Żelazna 76A/U1, Warszawa
Centrum Terapii Volta-Med ul. Żelazna 76A/ U1
powiększ mapę
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

Konsultacja psychoterapeutyczna online
45 min · 240 zł
konsultacja psychoterapeutyczna
45 min · 240 zł
Pomoc psychologiczna dla rodzin
90 min · 450 zł
Wsparcie rodziców, którzy zmagają się z problemami wychowawczymi a także szukanie odpowiednich rozwiązań rodzinnych konfliktów.
Usprawnianie odpowiedniej komunikacji pomiędzy członkami rodziny.

Opinie pacjentów

5,0

Świetne podejście do ludzi oraz pełen profesjonalizm

5,0

Uczęszczam na wizyty w Pani Magdy już prawie rok, jestem zadowolona z pracy która pomogła mi wykonać. Polecam wszystkim.

5,0

Pani Magda jest bardzo kompetentną osobą. Polecam wszystkim!!

5,0
Bez treści
więcej
Strona WWW placówki medycznej: Volta Medica sp. z o.o. sp. k.   Warszawa, Belgijska 11 / 8 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

HaloDoctor nie jest placówką medyczną i nie świadczy usług medycznych.
Nasza platforma telemedyczna służy do łączenia lekarzy z pacjentami i umożliwiania im świadczenia usług medycznych.