lek. spec. Krochmalski Marek

4.83 / 6 opinii
Medical Magnus Sp. z o. o.
Umów wizytę

O mnie

Jestem ortopedą traumatologiem i ortopedą sportowym. Specjalizuję się w innowacyjnych biologicznych metodach leczenia schorzeń ortopedycznych. Od lat zajmuję się m.in. urazami sportowymi i powypadkowymi oraz chorobą zwyrodnieniową stawów w różnych stadiach jej rozwoju. Opiekuję się Pacjentami na wszystkich etapach ic...h leczenia – od konsultacji i diagnozy, poprzez nowoczesne leczenie farmakologiczne i operacyjne, po okres pooperacyjny. Leczę m.in. zerwane więzadła stawu kolanowego, urazy stawu skokowego oraz inne częste kontuzje.

Jako pierwszy w Polsce zastosowałem metodę leczenia komórkami macierzystymi CD34+ pobranymi z krwi obwodowej Pacjenta w schorzeniach ortopedycznych i neurologicznych (tj. m.in.: schorzeniach stawów biodrowych, kolanowych, barkowych, łokciowych, skokowych, urazów mięśni i więzadeł, a także dystrofii mięśniowej).

Ponad 30 lat temu wraz z żoną założyliśmy Medical Magnus Clinic w Łodzi będące dzisiaj nowoczesnym, wielospecjalistycznym centrum medycznym.

W swoim życiu zawodowym połączyłem dwie pasje – medycynę i sport. Jestem konsultantem medycznym w polskich związkach sportowych, obecnie przede wszystkim w PZLA. Byłem wielokrotnym członkiem Misji Medycznych PKOl na Igrzyskach Olimpijskich, w tym ostatnio w Rio de Janeiro 2016, PyeongChang 2018, a także na Mistrzostwach Świata Sztafet w Jokohamie w 2019 r.
więcej

Wykształcenie

Specjalista chirurgii urazowo-ortopedycznej.

Języki

Angielski, Polski

Leczone schorzenia

więcej

Adres

ul. Kopernika 38, Łódź
Medical Magnus Clinic
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę
więcej

Usługi

Konsultacja ortopedyczna online
20 min · 300 zł
Konsultacja ortopedyczna online
Online consultation (English)
20 min · 300 zł

Opinie pacjentów

5,0

Jak zawsze perfekcyjna diagnoza. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

5,0

Wszystko na najwyższym poziomie doktor miły wszystko wytłumaczył to już druga wizyta moja i kontakt z doktorem 1 operacja też zadowolony jestem bardzo

5,0

To moja pierwsza wizyta u Pana Dr. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z wizyty online .

więcej
Strona WWW placówki medycznej: Medical Magnus Clinic   Łódź, Kopernika 38 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik