lek. spec. Krochmalski Marek

4.86 / 7 opinii
Medical Magnus Sp. z o. o.
Umów wizytę

O mnie

Jestem ortopedą traumatologiem i ortopedą sportowym. Specjalizuję się w innowacyjnych biologicznych metodach leczenia schorzeń ortopedycznych. Od lat zajmuję się m.in. urazami sportowymi i powypadkowymi oraz chorobą zwyrodnieniową stawów w różnych stadiach jej rozwoju. Opiekuję się Pacjentami na wszystkich etapach ic...h leczenia – od konsultacji i diagnozy, poprzez nowoczesne leczenie farmakologiczne i operacyjne, po okres pooperacyjny. Leczę m.in. zerwane więzadła stawu kolanowego, urazy stawu skokowego oraz inne częste kontuzje.

Jako pierwszy w Polsce zastosowałem metodę leczenia komórkami macierzystymi CD34+ pobranymi z krwi obwodowej Pacjenta w schorzeniach ortopedycznych i neurologicznych (tj. m.in.: schorzeniach stawów biodrowych, kolanowych, barkowych, łokciowych, skokowych, urazów mięśni i więzadeł, a także dystrofii mięśniowej).

Ponad 30 lat temu wraz z żoną założyliśmy Medical Magnus Clinic w Łodzi będące dzisiaj nowoczesnym, wielospecjalistycznym centrum medycznym.

W swoim życiu zawodowym połączyłem dwie pasje – medycynę i sport. Jestem konsultantem medycznym w polskich związkach sportowych, obecnie przede wszystkim w PZLA. Byłem wielokrotnym członkiem Misji Medycznych PKOl na Igrzyskach Olimpijskich, w tym ostatnio w Rio de Janeiro 2016, PyeongChang 2018, a także na Mistrzostwach Świata Sztafet w Jokohamie w 2019 r.
więcej

Wykształcenie

Specjalista chirurgii urazowo-ortopedycznej.

Języki

Angielski, Polski

Leczone schorzenia

więcej

Adres

ul. Kopernika 38, Łódź
Medical Magnus Clinic
powiększ mapę
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

Konsultacja ortopedyczna online
20 min · 300 zł
Konsultacja ortopedyczna online
Online consultation (English)
20 min · 300 zł

Opinie pacjentów

5,0

Dobra jakość rozmowy oraz obraz

5,0

Jak zawsze perfekcyjna diagnoza. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

5,0

Wszystko na najwyższym poziomie doktor miły wszystko wytłumaczył to już druga wizyta moja i kontakt z doktorem 1 operacja też zadowolony jestem bardzo

więcej
Strona WWW placówki medycznej: Medical Magnus Clinic   Łódź, Kopernika 38 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik