home
|
Gastrolog
|
|
Mariusz Fuks
lek. med. Mariusz Fuks
gastrolog, chirurg
placówka BiM-med Centrum Medyczne
4.83 / 23 opinii
Umów wizytę
Zarejestruj się na wizytę
e-Wizyta Wizyta w gabinecie
Wybierz usługę:
Regulamin i polityka prywatności
BiM-med Centrum Medyczne | Koszalin | Kościuszki 2

lek. med. Mariusz Fuks

gastrolog, chirurg
4.83 / 23 opinii
placówka BiM-med Centrum Medyczne
Umów wizytę

O mnie

Certyfikowany lekarz w zakresie endoskopii diagnostycznej i zabiegowej. Skończyłem Akademię Medyczną w Bydgoszczy uzyskując tytuł zawodowy lekarza w dniu 6 lipca 2005 roku. Następnie odbyłem szkolenie specjalizacyjne z chirurgii ogólnej w Szpitalu Uniwersyteckim Nr 2 w Bydgoszczy uzyskując tytuł specjalisty dnia 13.11....2013. Naukę endoskopii rozpocząłem praktycznie od pierwszych lat specjalizacji. Kontynuowałem ją po przeprowadzeniu się do Koszalina uzyskując certyfikat uprawniający do wykonywania procedur endoskopowych wydany przez sekcję endoskopową TCHP. W dniu 09.07.2020 uzyskałem tytuł specjalisty kończący szkolenie specjalizacyjne z gastroenterologii jakie odbywałem w Szpitalu Bródnowskim w Warszawie.
Pielęgniarka Patrycja Wasik – ukończone szkolenie specjalistyczne z endoskopii w OIPi P w Słupsku sierpień 2019, w trakcie specjalizacji z pielęgniarstwa chirurgicznego.
Pracujemy na co dzień w Pracowni Endoskopowej przy oddziale chirurgicznym Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie. Wykonujemy badania z zakresu endoskopii diagnostycznej i zabiegowej.

W Centrum Medycznym BiM-med. wykonujemy badania zarówno górnego (gastroskopię) jak i dolnego (kolonoskopię) odcinka przewodu pokarmowego. W pracowni dysponujemy najnowszym torem wizyjnym firmy Olympus EVIS X1, którego premiera odbyła się w kwietniu 2020 roku, pozwalającym na obrazowanie w jakości 4k. Systemy wsparcia opracowane przez firmę Olympus NBI, RDI i TXI w połączeniu z najnowszymi endoskopami optymalizują jakość wykonywanych u nas badań.
Jesteśmy jedyną pracownią endoskopową w Koszalinie wykorzystującą dwutlenek węgla do insuflacji jelita podczas wykonywania badań endoskopowych. Wchłania się on ok. 150 x szybciej z jelita niż używane standardowo powietrze, co znacznie redukuje dyskomfort podczas, jak i po badaniu.

Na życzenie wykonujemy badania w znieczuleniu prostym - bez anestezjologa, jak również w warunkach sali operacyjnej z anestezjologiem. Dysponujemy salą wybudzeń.
Wykonujemy również wodorowe testy oddechowe do diagnostyki SIBO – czyli zespołu rozrostu flory bakteryjnej jelita cienkiego, jak również zespołu jelita nadwrażliwego i nietolerancji pokarmowych. Testy te to nieinwazyjne badanie polegające na pomiarze zawartości wodoru w wydychanym powietrzu po podaniu odpowiedniego czynnika (laktuloza, glukoza, laktoza).
Pokaż więcej more
marker
Koszalin ul. Kościuszki 2
BiM-med Centrum Medyczne
calendar Najbliższy wolny termin
...
phone Pokaż numer
Wykształcenie
brak informacji
Języki
brak informacji
Dodatkowe informacje
brak informacji

Usługi

Wszystkie
Online
W gabinecie
Antybiogram H.Pylori (terapia celowana)
270 zł
 / 
15 min.
Umów wizytę
Badanie histopatologiczne
40 zł
 / 
15 min.
Umów wizytę
Biopsja
50 zł
 / 
15 min.
Umów wizytę
Gastroskopia
300 zł
 / 
30 min.
Umów wizytę
Kolonoskopia
550 zł
 / 
45 min.
Umów wizytę
Konsultacja + wodorowe testy oddechowe (4-6 pacjentów)
300 zł
 / 
120 min.
Umów wizytę
Konsultacja chirurgiczna
150 zł
 / 
20 min.
Umów wizytę
Pokaż więcej Pokaż więcej

Leczone schorzenia

brak danych

Opinie

4.83 / 23 opinii
Najnowsze
Najwyższa ocena
Najniższa ocena
5.0
Klient
2024.05.11 godz. 02:18
5.0
artur
2024.02.14 godz. 09:28
5.0
Joanna
2024.01.29 godz. 09:46

Pan Doktor bardzo uprzejmy wbrew temu co się naczytalam w internecie. Progesjonalny, miły .wszystko wytłumaczył. Polecam

5.0
Polecam. Konsultacja; Otrzymałem konkretne odpow
2024.01.09 godz. 09:29

Paweł

Pokaż więcej więcej

Najczęściej zadawane pytania

Jakiego rodzaju porad lekarskich udziela lek. med. Mariusz Fuks
Lek. med. Mariusz Fuks to gastrolog. Na podstawie zdobytej wiedzy medycznej oraz doświadczenia, lekarz ten świadczy usługi medyczne w takim zakresie jak: Antybiogram H.Pylori (terapia celowana), Badanie histopatologiczne, Biopsja, Gastroskopia, Kolonoskopia, Konsultacja + wodorowe testy oddechowe (4-6 pacjentów), Konsultacja chirurgiczna, Konsultacja gastroenterologiczna
Gdzie przyjmuje pacjentów lek. med. Mariusz Fuks?
Lek. med. Mariusz Fuks przyjmuje pacjentów pod adresem:
ul. Kościuszki 2, Koszalin
Tukan
Weryfikacja zgodności systemu z profilami IHE i standardami HL7 z platformą TUKAN.