lek. med. Fuks Mariusz

4.69 / 13 opinii
BiM-med Centrum Medyczne
Umów wizytę

O mnie

Certyfikowany lekarz w zakresie endoskopii diagnostycznej i zabiegowej. Skończyłem Akademię Medyczną w Bydgoszczy uzyskując tytuł zawodowy lekarza w dniu 6 lipca 2005 roku. Następnie odbyłem szkolenie specjalizacyjne z chirurgii ogólnej w Szpitalu Uniwersyteckim Nr 2 w Bydgoszczy uzyskując tytuł specjalisty dnia 13.11....2013. Naukę endoskopii rozpocząłem praktycznie od pierwszych lat specjalizacji. Kontynuowałem ją po przeprowadzeniu się do Koszalina uzyskując certyfikat uprawniający do wykonywania procedur endoskopowych wydany przez sekcję endoskopową TCHP. W dniu 09.07.2020 uzyskałem tytuł specjalisty kończący szkolenie specjalizacyjne z gastroenterologii jakie odbywałem w Szpitalu Bródnowskim w Warszawie.
Pielęgniarka Patrycja Wasik – ukończone szkolenie specjalistyczne z endoskopii w OIPi P w Słupsku sierpień 2019, w trakcie specjalizacji z pielęgniarstwa chirurgicznego.
Pracujemy na co dzień w Pracowni Endoskopowej przy oddziale chirurgicznym Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie. Wykonujemy badania z zakresu endoskopii diagnostycznej i zabiegowej.

W Centrum Medycznym BiM-med. wykonujemy badania zarówno górnego (gastroskopię) jak i dolnego (kolonoskopię) odcinka przewodu pokarmowego. W pracowni dysponujemy najnowszym torem wizyjnym firmy Olympus EVIS X1, którego premiera odbyła się w kwietniu 2020 roku, pozwalającym na obrazowanie w jakości 4k. Systemy wsparcia opracowane przez firmę Olympus NBI, RDI i TXI w połączeniu z najnowszymi endoskopami optymalizują jakość wykonywanych u nas badań.
Jesteśmy jedyną pracownią endoskopową w Koszalinie wykorzystującą dwutlenek węgla do insuflacji jelita podczas wykonywania badań endoskopowych. Wchłania się on ok. 150 x szybciej z jelita niż używane standardowo powietrze, co znacznie redukuje dyskomfort podczas, jak i po badaniu.

Na życzenie wykonujemy badania w znieczuleniu prostym - bez anestezjologa, jak również w warunkach sali operacyjnej z anestezjologiem. Dysponujemy salą wybudzeń.
Wykonujemy również wodorowe testy oddechowe do diagnostyki SIBO – czyli zespołu rozrostu flory bakteryjnej jelita cienkiego, jak również zespołu jelita nadwrażliwego i nietolerancji pokarmowych. Testy te to nieinwazyjne badanie polegające na pomiarze zawartości wodoru w wydychanym powietrzu po podaniu odpowiedniego czynnika (laktuloza, glukoza, laktoza).
więcej

Adres

ul. Kościuszki 2, Koszalin
BiM-med Centrum Medyczne
powiększ mapę
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

Konsultacja chirurgiczna
20 min · 150 zł
Antybiogram H.Pylori (terapia celowana)
15 min · 270 zł
Badanie histopatologiczne
15 min · 40 zł
Biopsja
15 min · 50 zł
pierwsza wizyta 50 zł, kolejna 30 zł
Gastroskopia
30 min · 300 zł
Kolonoskopia
45 min · 550 zł
Konsultacja + wodorowe testy oddechowe (4-6 pacjentów)
120 min · 300 zł
Konsultacja gastroenterologiczna
20 min · 150 zł
Oznaczenie p/ciał H.Pylori - jakościowo
15 min · 30 zł
Oznaczenie p/ciał H.Pylori IgA+IgG - ilościowo
15 min · 70 zł
więcej

Opinie pacjentów

5,0

Lekarz kompetentny , badanie przebieglo bezbolesnie w miłej atmosferze. Godny polecenia. Polecam

5,0
Bez treści
5,0

Czad, bez znieczulenia, bezboleśnie super.

więcej
Strona WWW placówki medycznej: BiM-med Centrum Medyczne   Koszalin, Kościuszki 2 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

HaloDoctor nie jest placówką medyczną i nie świadczy usług medycznych.
Nasza platforma telemedyczna służy do łączenia lekarzy z pacjentami i umożliwiania im świadczenia usług medycznych.